Praca HANDLOWIEC - INFORMATYK Białystok "VAPRO" S.J. Waldemar Prończyk

Stanowisko: HANDLOWIEC - INFORMATYK

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN

Zakres obowiązków: Systemy radiowe przekazywania danych,Monitoring i rejestracja danych,Budowa sieci przekazywania danych.

Data publikacji: 2016-03-30

Lokalizacja: Białystok (podlaskie)

Pracodawca: "VAPRO" S.J. Waldemar Prończyk

Nowosielska 38B, 15-617 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
Systemy radiowe przekazywania danych,Monitoring i rejestracja danych,Budowa sieci przekazywania danych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC - INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białystok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Białystok

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Białystok

Zawód: przedstawiciel handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykszt. wyższe informatyczne, prawo jazdy kat. B, j.angielski - podstawowy

Nazwa pracodawcy: "VAPRO" S.J. Waldemar Prończyk

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Białystok

Gmina pracodawcy: Białystok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białystok

Adres strony pracodawcy: www.vapro.pl

Ulica pracodawcy: Nowosielska

Numer budynku pracodawcy: 38B

Profil działalności pracodawcy: usługi wod- kan

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy