Praca FLORYSTA STAŻ EFS-POWER (SZPROTAWA) Szprotawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Szprotawa, powiat: żagański, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: sprzedaż kwiatów i akcesoriów ogrodniczych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FLORYSTA STAŻ EFS-POWER (SZPROTAWA)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szprotawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żagański

Zawód: florysta*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, handlowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Adres pracodawcy:
Dworcowa 9, 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: żagański

Gmina pracodawcy: Żagań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żagań

Ulica pracodawcy: Dworcowa

Numer budynku pracodawcy: 9

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż kwiatów i wiązanek

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: florysta*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.04.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

lakierownie elementów blacharki samochodowej w szczególności aut zabytkowych
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Rokietnica (wielkopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU ROZLICZEŃ (1/2 ETATU) - od 1 050 PLN

Pobieranie, analizowanie, archiwizowanie danych zarejestrowanych na kartach kierowców oraz urządzeń rejestrujących w pojazdach. Sporządzanie rozliczeń z trasy kierowców na podstawie rachunków płaconych gotówką, paragonów z rozliczeniem kierowców. Rozliczanie kierowców z zaliczek. Bieżące analizowanie ( zużycie paliwa), ewidencjonowanie kart drogowych. Kontrolowanie tankowań paliwa. Sporządzanie zestawień w wykonywanych tras.
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 1 850 PLN

obsługa komputera, sporządzanie korespondencji, archiwizacja dokumentów, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Legnica (dolnośląskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Gródek (podlaskie)

MŁODSZY KUCHARZ M/K - od 2 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Warszawa (mazowieckie)

KSIĘGOWA - od 2 200 PLN

wprowadzanie wyciągów bankowych, rozliczanie rozrachunków, wystawianie faktur
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

selekcjonowanie korespondencji, obsługa komputera i urządzeń biurowych, archiwizacja dokumentów jawnych, obsługa systemów informatycznych
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Łosice (mazowieckie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

udzielanie informacji z zzakresu dowodów osobistych,
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Ostrówek (lubelskie)

KIEROWCA-MAGAZYNIER - 997,4 PLN

- NAUKA ASORTYMENTU MAGAZYNOWEGO- NAUKA I OBSŁUGA KOMPUTEROWEGO PROGRAMU MAGAZYNOWEGO- WYSTAWIANIE DOKUMENTÓW DOTYCZĄCYCH PRZYJMOWANIA I WYDAWANIA TOWARÓW NA ODDZIAŁY (SKLEPY) - PRZYJMOWANIE I SPRAWDZANIE TOWARÓW OD DOSTAWCÓW- GRUPOWANIE TOWARÓW NA MAGAZYNIE
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Przemków (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

obsługa klientów, odpowiedzialność za rozwijanie sprzedaży w firmie, pozyskiwanie nowych klientów i obsługa stałych klientów firmy pochodzenia wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Jabłonowo (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowanie posiłków w stołówce, Dbanie o czystość stanowiska oraz miejsca pracy.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Pajęczno (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Chęciny (świętokrzyskie)

POMOCNIK STOLARZA - 997,4 PLN

wiercenie elementów, pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRACZKA - od 12 PLN

Pranie, maglowanie i prasowanie bielizny, odzieży i fartuchów ochronnych, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy o należyte zgodne z instrukcją wykorzystanie urządzeń pralniczych.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK ELEKTROMONTERA - od 900 PLN

Wykształcenie min. zawodowe praktyka pow 1 roku umiejętność czytania schematów, Praca na terenie całego kraju (delegacje).Zgłoszenia telefoniczne do pracodawcy. Umowa zlecenie na 6 m-cy
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Łódź (łódzkie)

*SERWISANT (REFUNDACJA ART. 150F) - od 2 050 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych, serwisowanie urządzeń elektrycznych
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Lubin (dolnośląskie)

*SPRZEDAWCA (PRACA INTERWENCYJNA) - od 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Lubin (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI - od 1 850 PLN

prowadzenie księgi podatkowej
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Rudnik Szlachecki (lubelskie)

OPERATOR LINII DO WZDŁUŻNEGO ŁACZENIA DREWNA - od 1 850 PLN

praca w procesie wzdłużnego łączenia drewna za pomocą złącz wieloklinowych
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Cekcyn (kujawsko-pomorskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - od 13 PLN

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻY DO TERMOIZOLACJI, CZYTANIE PROJEKTÓW BUDOWLANYCH, KONSERWOWANIE, NAPRAWIANIE REMONTOWANIE I DEMONTAŻ SYSTEMÓW DOCIEPLEŃWYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, PRAWO JAZDY B - STAŻ PRACY W ZAWODZIE 3 LATA, CZYTANIE RYSUNKÓW TECHNICZNYCH
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego na terenie RP i UE
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Bytom (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

pomocniczy robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Gozdy (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

specjalista ds rozliczeń
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Wyszków (mazowieckie)

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Czerwieńsk (lubuskie)

SPRZEDAWCA - do 1 392 PLN

Obsługa klienta. Rozładowywanie samochodów, otwieranie, rozpakowywanie, rozkładanie i uzupełnianie towarów w salonie, dbałość o ekspozycję
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Gdańsk (pomorskie)