Praca ELEKTRYK/ELEKTROMONTER UTRZYMANIA RUCHU Kielce P. P. H. U. Kielecka Fabryka Mebli

Zagnańska 232, 25-563 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: w/g stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK/ELEKTROMONTER UTRZYMANIA RUCHU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP E do 1 kV

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie na w/w stanowisku-elektryk utrzymania ruchu.

Nazwa pracodawcy: P. P. H. U. Kielecka Fabryka Mebli

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV przesłać na e-mail: biuro (at) k-f-m.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Zagnańska

Numer budynku pracodawcy: 232

Profil działalności pracodawcy: Produkcja mebli handel

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.09.2016