Praca ELEKTRYK BUDOWLANY Sandomierz "PAX" Sp. z o. o

27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: montaż instalacji elektrycznych i tras kablowych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 10 - 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wysokość wynagrodzenia 10-12zł/godz.

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK BUDOWLANY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sandomierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sandomierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sandomierz

Zawód: elektryk*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 10 - 12 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Elektryk*

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, elektryczne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: uprawnienia SEP do 1 kV

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie w zawodzie elektryk; Miejsce pracy: Sandomierz "Galeria Królewska"; CV należy wysyłać na adres e-mail: sekretariat (at) pax.biz.pl

Nazwa pracodawcy: "PAX" Sp. z o. o

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Toruńska 39, 86-050 Solec Kujawski, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV należy wysyłać na adres e-mail: sekretariat (at) pax.biz.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: bydgoski

Gmina pracodawcy: Solec Kujawski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Solec Kujawski

Ulica pracodawcy: Toruńska

Numer budynku pracodawcy: 39

Profil działalności pracodawcy:
sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*