Praca ELEKTRONIK-MECHATRONIK Osowa Sień kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Osowa Sień, powiat: wschowski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
Nadzór nad włąściwym przebiegiem procesó technologicznych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTRONIK-MECHATRONIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Osowa Sień

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wschowski

Zawód:
monter-elektronik - układy elektroniczne automatyki przemysłowej

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: pakowanie automatyczne w niskich temperaturach

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie

Łazienna 2a, 67-400 Wschowa, powiat: wschowski, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: wschowski

Gmina pracodawcy: Wschowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wschowa

Ulica pracodawcy: Łazienna

Numer budynku pracodawcy: 2a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1