Praca DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO Zambrów DOBROPLAST FABRYKA OKIEN sp. z o.o.

Stary Laskowiec 4, 18-300 Zambrów, powiat: zambrowski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
planowanie i optymalizacja dostaw do klienta zgodnie z przyjętymi zasadami z wykorzystaniem dostępnego specjalistycznego oprogramowania, obsługa zakładowej stacji CPN, nadzór nad realizacja dostaw,kontakt z przewoźnikami i kierowcami w celu zapewnienia właściwej koordynacji dostaw, zarządzanie wszelkimi odstepstwami od przyjętego planu dostaw

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zambrów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zambrowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zambrów

Zawód: dyspozytor transportu samochodowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
swobodna umiejętność obsługi komputera, umiejetność utrzymania koncentracji i podejmowania decyzji w warunkach ewentualnego stresu i presji towarzyszącej codziennym obowiązkom, umiejetność analitycznego myślenia i samodzielnego podejmowania decyzji, dyspozycyjność-praca w systemie zmianowym, elastyczny system czasu pracy, 12 miesięczny okres rozliczeniowy, doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Nazwa pracodawcy: DOBROPLAST FABRYKA OKIEN sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dokumenty aplikacyjne

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: zambrowski

Gmina pracodawcy: Zambrów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zambrów

Ulica pracodawcy: Stary Laskowiec

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

Zawód wykonywany przez pracownika: dyspozytor transportu samochodowego