Praca DRWAL / PILARZ DRZEW Skarżysko-Kamienna GREEN TEAM IWONA TOCHMAN

26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
-ścinka drzew, okrzesywanie drzew, układanie stosów, transport ze zrębu do drogi

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DRWAL / PILARZ DRZEW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skarżysko-Kamienna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: skarżyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skarżysko-Kamienna

Zawód: drwal / pilarz drzew

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Data zakończenia pracy: 13.04.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Drwal / pilarz drzew (wymagany staż - lata: 10)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Drwal-operator pilarki spalinowej

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. T

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. B

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 10

Nazwa pracodawcy: GREEN TEAM IWONA TOCHMAN

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

1-go Maja 105, 26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: skarżyski

Gmina pracodawcy: Skarżysko-Kamienna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skarżysko-Kamienna

Ulica pracodawcy: 1-go Maja

Numer budynku pracodawcy: 105

Nazwisko osoby zgłaszającej: Iwona Tochman

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: drwal / pilarz drzew