Praca DIETETYK Włoszczowa kontakt przez PUP

Stanowisko: DIETETYK

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Dietetyk

Data publikacji: 2016-09-13

Lokalizacja: Włoszczowa (świętokrzyskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Włoszczowa, powiat: włoszczowski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DIETETYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włoszczowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: włoszczowski

Zawód: dietetyk

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 11.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

Strażacka 11, 29-100 Włoszczowa, powiat: włoszczowski, woj: świętokrzyskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: włoszczowski

Gmina pracodawcy: Włoszczowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włoszczowa

Ulica pracodawcy: Strażacka

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dietetyk

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

STARSZY OPERATOR MAGAZYNU - od 2 000 PLN

Praca w systemie WMS Qaguar, nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniu procesów logistycznych, organizacja pracy i andzór nad podległym zespołem, zapewnienie przestrzegania procedur operacyjnych oraz BHP.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Pruszków (mazowieckie)

OPERATOR DRUKARKI - od 2 000 PLN

obsługa drukarki fleksograficznej
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Gnatowo (warmińsko-mazurskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Obsługa zaawansowanych urzadzeń kosmetologicznychi medycznych jak laser frakcyjny,IPL,radiofrekfencja
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Kielce (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Bielsko (wielkopolskie)

POMOCNIK BRUKARZ - od 2 500 PLN

Prace ogólnobudowlane oraz brukarskie. Praca na terenie powiatu nowosądeckiego.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaz towarów
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Świętochłowice (śląskie)

INFORMATYK - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

prace kuchenne
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

TECHNICAL PROJECT LEADER EXPERT - 15 000 - 17 000 PLN

Wykształcenie wyższe mechaniczne; 10 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej; preferowane doświadczenie w pracy przy konstrukcji napędów samochodów osobowych; znajomość jęz. angielskiego technicznego w st. zaawansowanym; obsługa programu CAD i SAP; zakres obowiązków: praca nad konstrukcją napędu w SAP GPDM oraz opracowawanie projektów wyjściowych (BOM ++ rysunki techniczne) oraz specyfikacji technicznych, zarządzanie projektem, prowadzenie walidacji produktów wykonywanych przez Dział Badań i wdrożenie produktu; organizowanie przeglądu aplikacji DFMEA wraz z zespołem projektowym; technicze wsparcie i zapewnienie przepływu informacji pomiędzy kierownikiem projektu a zespołem projektowym, koordynacja techniczna działów wewnętrznych (inżynieria, centrum kompetencyjnego, testy, obsługa CAD) wsparcie techniczne dla klientów; umowa na czas określony; miejsce pracy Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Gliwice (śląskie)

SPRZĄTACZKA - do 10 PLN

sprzątanie hali produkcyjnej i biura
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Chorzów (śląskie)

1. Obsługa klienta.2. Obsługa kasy fiskalnej.3. Zamawianie towaru.4. Wykładanie towaru na półki.5. Metkowanie.6. Utrzymanie stanowiska pracy w czystości.
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Chrząstówek (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

prace zwiazane z prowadzeniem biura i prowadzenie dokumentacji firmowej
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Parczew (lubelskie)

BRUKARZ - STAŻ RPO (ŻAGAŃ) - 997,4 PLN

Wykładanie nawierzcni z kostki granitowej i betonowej oraz przygotowanie pod budowę
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Żagań (lubuskie)

SPRZEDAWCA M/K - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PRALNI - od 1 850 PLN

Obsługa urządzeń pralniczych
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Tychy (śląskie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 2 100 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Warszawa (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu II zmiany 8-18 pn-pt
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - 997,4 PLN

monter stolarki budowlanej
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

PIELĘGNIARKA - od 3 100 PLN

Rejestracja pacjentów,wykonywanie zleceń lekarskich w gabinecie zabiegowym i w domu pacjenta, prowadzenie dokumentacji medycznej
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Bierutów (dolnośląskie)

PRACOWNIK PUNKTU SKUPU - od 2 700 PLN

zgodnie z ofgertą
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Bytów (pomorskie)

1698U MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Strzałków (mazowieckie)

TAKSÓWKARZ - od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B. Do obowiązków będzie należeć przewóz osób na terenie powiatu bytowskiego oraz okolicznościowo na terenie województwa.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Bytów (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

obsługa dokumentów, rejestracja,wystawianie faktur,sporzadzanie wycen
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Radom (mazowieckie)

OSOBA SPRZATAJĄCA - od 600 PLN

pomoc przy sprzątaniu
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Wiórek (wielkopolskie)