OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO oferta pracy CONTRAIN POLAND Sp. z o.o.

Największy wybór odzieży

Stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Wynagrodzenie: 8,7 - 9,92 PLN

Zakres obowiązków: operowanie wózkiem widłowym oraz pozostałe prace magazynowe

Data publikacji: 2016-01-12

Lokalizacja: ##miejscowosc## ()

Pracodawca: CONTRAIN POLAND Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:
operowanie wózkiem widłowym oraz pozostałe prace magazynowe

Forma zatrudnienia: Umowa na czas wyk. określonej pracy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 8,7 - 9,92 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: euro/h

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Państwo, w którym pracownik będzie pracował: Holandia

Zawód:
kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 8,7 - 9,92 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Wózki widłowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doświadczenie na podobnym stanowisku

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
komunikatywna znajomość j.angielskiego lub niemieckiego/ miejsce pracy - Holandia/ możliwość zakwaterowania, pracodawca zapewnia wsparcie w organizacji transportu oraz oraz opiekę rezydenta

Nazwa pracodawcy: CONTRAIN POLAND Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

TOWAROWA 35, 61-896 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: zgłoszenia telefoniczne, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: TOWAROWA

Numer budynku pracodawcy: 35

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu