Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Kolno PPHU " FARMER" Spółka Jawna Agnieszka Kuliś Paweł Kuliś

Stanowisko: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: Przewóz zwierząt w Polsce i za granicą. Prowadzenie dokumentacji przewozowej.

Data publikacji: 2015-11-25

Lokalizacja: Kolno (podlaskie)

Pracodawca: PPHU " FARMER" Spółka Jawna Agnieszka Kuliś Paweł Kuliś

Pastorczyk 27, 18-500 Kolno, powiat: kolneński, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
Przewóz zwierząt w Polsce i za granicą. Prowadzenie dokumentacji przewozowej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kolno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kolneński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kolno

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat C+E

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Kurs konwojenta zwierząt (mile widziany) i karta kierowcy.

Nazwa pracodawcy:
PPHU " FARMER" Spółka Jawna Agnieszka Kuliś Paweł Kuliś

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kolnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Prawo jazdy kat. C+E

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: kolneński

Gmina pracodawcy: Kolno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kolno

Ulica pracodawcy: Pastorczyk

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kolnie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego