Praca INFORMATYK DS WDROŻEŃ SYSTEMÓW KADROWO-PŁACOWYCH Kielce UCMS Group Poland Sp. z o. o.

Al. Solidarności 34, 25-323 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: w/g potrzeb

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
INFORMATYK DS WDROŻEŃ SYSTEMÓW KADROWO-PŁACOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód:
pozostali analitycy systemów komputerowych i programiści gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie w pracy w zakresie wdrażania lub administrowania systemami kadrowo-płacowymi.Praktyczna znajomość SQL,relacyjnych baz danych, tworzenia skryptów oraz raportów z baz danych.Mile widziana znajomość zagadnień płacowych i kadrowych.Uczestnictwo w procesach wdrożenionych systemów kadrowo-płacowego.Testowanie poprawności wprowadzonych zmian w systemach.Administrowanie systemem kadrowo-płacowym.

Nazwa pracodawcy: UCMS Group Poland Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
wskazany kontakt e-mail; RekrutacjaRD (at) ucmsgroup.com

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Al. Jerozolimskie

Numer budynku pracodawcy: 181

Profil działalności pracodawcy: Doradztwo

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach