Praca INFORMATYK Czermno Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych HEKO

Osnowa 61, 26-260 Czermno, powiat: konecki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie strony internetowej i kont pocztowych, obsługa sieci LAN, WAN i Wi-Fi, zapewnienie wsparcia informatycznego pracownikom firmy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 000 - 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INFORMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Czermno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: konecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Fałków

Zawód: technik informatyk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 000 - 5 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość Word Press, PrestaShop, podstawowa znajomość ERP, CRM, dobra znajomość Windows, Linux i baz SQL, umiejętność praco w zespole, mile widziany rok doświadczenia zawodowego, mile widziane osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Nazwa pracodawcy:
Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych HEKO

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak danych

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: konecki

Gmina pracodawcy: Fałków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Czermno

Ulica pracodawcy: Osnowa

Numer budynku pracodawcy: 61

Profil działalności pracodawcy: produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich

Zawód wykonywany przez pracownika: technik informatyk*