Praca PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENT Jaworzno FABRYKA FORMY S.A.

Grunwaldzka 59, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta zgodnie ze standardami, obsługa administracyjna / biurowa oraz przygotowywanie przekąsekMiejsce pracy: Galeria GalenaWynagrodzenie 10,00zł netto /h

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 PLN

Nazwa stanowiska: PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jaworzno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jaworzno

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jaworzno

Zawód: doradca klienta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanepidowska

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: FABRYKA FORMY S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Bolesława Krzywoustego 72, 61-144 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Aplikuj na stronie:https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=0058bb04bd7f4401bc9a73a3e943a25e

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: Bolesława Krzywoustego

Numer budynku pracodawcy: 72

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.12.2015