Firma Souvre Internationale

  Co może zaoferować swoim partnerom Souvre Internationale?

  Jeśli jeszcze nie słyszałeś o odkryciu roku 2017, dzięki temu artykułowi masz szansę nie tylko dowiedzieć się, czym jest Souvre Internationale, ale masz również niepowtarzalną okazję, by zmienić branżę i zacząć naprawdę dobrze zarabiać. Souvre Internationale to polska marka, która na rynku pojawiła się w 2015 roku i od tego czasu prężnie się rozwija, zgarniając przy tym najważniejsze branżowe nagrody, takie jak Laur Klienta 2017, Luksusowa Marka Roku 2016, Wiarygodna Firma, Diamenty Beauty 2017 oraz Sukces Roku 2017. Marka Souvre Internationale promuje nowy wymiar marketingu społecznościowego, więc nie poradziłaby sobie, gdyby nie partnerzy - a tych z każdym dniem przybywa, dzięki czemu na sukces Souvre pracuje wielu Polaków, którzy równocześnie przy tym zarabiają. Marketing społecznościowy jest dziedziną marketingu, która skupia się na sprzedaży poprzez rozbudowywanie sieci konsumencko-sprzedażowej wśród znajomych i rodziny, bez konieczności inwestowania w lokal sprzedażowy i dystrybucję produktów do sklepów i marketów. Dzięki temu, że właściciele Souvre postawili na marketing społecznościowy, ich klienci mogą otrzymać doskonałej jakości produkty w konkurencyjnych cenach, co jest niemożliwe w przypadku produktów na półkach sklepowych. Marketing społecznościowy ma jeszcze jedną wielką zaletę - dzięki rozpowszechnianiu nazwy i produktów marki poprzez media społecznościowe Souvre Internationale może zaoszczędzić na reklamie, która automatycznie zmusiłaby firmę do podniesienia kosztów produktów. Pomysł wydaje się naprawdę dobry, jednak jak to wygląda w praktyce? Czy pośrednicząc w sprzedaży produktów Souvre, można naprawdę zarobić i co sprawia, że kosmetyki Souvre są produktem pożądanym?

  Możliwości, jakie daje Souvre

  Aby rozpocząć przygodę z Souvre, należy zarejestrować się na stronie www.souvre.pl i zyskać tytuł "Odbiorcy". W tym momencie mamy prawo do zakupu produktów Souvre z około 20% zniżką. Już na tym etapie znacznie zyskujemy, gdyż na produktach takich jak środki czystości czy kosmetyki możemy miesięcznie zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, rezygnując z zakupów w tradycyjnych sklepach. Jeśli chcemy zacząć współpracę z Souvre, musimy nabyć Tester Kuracji Kolagenowych lub Zestaw Marketingowy MINI i dodać numer zestawu na naszym koncie. W tym momencie awansujemy z pozycji "Odbiorcy" na pozycję "Partnera", zyskujemy 30% zniżkę na produkty Souvre, możemy rozpocząć budowanie sieci konsumencko-sprzedażowej, zyskując przy tym 1-38% obrotu sieci, a także przystąpić do udziałów motywacyjnych Souvre, takich jak Auto-Motywacja Bez Barier czy Adrenalina z Souvre. Program Auto-Motywacja Bez Barier adresowany jest do osób, które dzięki współpracy z Souvre osiągnęły i utrzymują poziom dyrektorski - jako nagrodę za pracę i ambicje otrzymują one wybrany przez siebie samochód klasy premium. Z kolei program Adrenalina z Souvre pozwala spełniać ekstremalne marzenia i jest dla Partnerów Souvre motywacją do pracy. Nie od dziś wiadomo, że nasze wyniki poprawiają się, jeśli mamy do czego dążyć. Oczywiście im wyższe stanowisko zajmujemy, tym więcej zarabiamy, reguła jest jednak prosta - każdy dzięki swojej pracy może zostać liderem sprzedaży, czyli dyrektorem okręgowym, regionalnym lub krajowym. Souvre Internationale jest marką, która organizuje wiele konferencji, a jej liderzy są otwarci na przyjmowanie nowych partnerów. Nie ma wśród nich rywalizacji, którą można zauważyć na przykład w tradycyjnych korporacjach - w Souvre każdy jest otwarty na współpracę i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem z młodszymi stażem kolegami po fachu. Na czym jednak polega współpraca z Souvre?

  Pośredniczenie w sprzedaży kosmetyków

  Marka Souvre opiera swoją działalność na sprzedaży kosmetyków i środków czystości codziennego użytku oraz produktów klasy premium. To właśnie luksusowe kosmetyki Souvre, których nie można kupić w tradycyjnych sieciówkach, są tym, co wyróżnia Souvre Internationale. Do produktów premium należy linia kosmetyków zawierająca kolagen naturalny pozyskiwany przez ekstrakcję ze skór rybich i produkowany przez certyfikowaną firmę Inventia PT. O doskonałych efektach kuracji kolegenowych możemy poczytać na stronie Souvre, sugerując się opiniami użytkowników, którzy prezentują zaskakujące efekty kuracji, zamieszczając zdjęcia przed i po zastosowaniu kolagenu naturalnego Souvre. Oprócz kolagenu naturalnego marka zajmuje się również sprzedażą kosmetyków i perfum damskich oraz męskich, a także środków czystości. Wszystkie produkty bazują na naturalnych składnikach, takich jak m.in. kwas hialuronowy, olej z orzechów makadamia i olej arganowy. Dołączając do Souvre, możemy więc nie tylko korzystać z dobrodziejstw natury i wypróbować w 100% naturalny kolagen, lecz również rozpocząć własny biznes, który możemy traktować jako hobby lub sposób na życie. Nowoczesny marketing wymaga nowoczesnych rozwiązań, dlatego też, aby ułatwić swoim partnerom zarabianie, firma Souvre stworzyła wygodną i intuicyjną aplikację mobilną, dzięki której można zwiększyć efektywność i komfort pracy.

  Opinie Souvre

  Dyrektor Okręgowy

  Konkurencja Souvre nie śpi i na forach internetowych rozpisuje się o szkodliwym działaniu kolagenu naturalnego i pozostałych kosmetyków. Oczernianie nowych marek jest specjalnością niektórych "starych wyjadaczy" z branży marketingu społecznościowego, lecz każdy, kto dołączył do Souvre i wdrożył się w stworzony system, wie, że nie ma nic za darmo. Niektórzy sądzą, że Souvre to zła firma, która wykorzystuje swoich pracowników. Takie opinie pochodzą jednak od osób, które dołączyły do Souvre z negatywnym nastawieniem i myślały, że produkty same się będą za nich sprzedawać. Otóż nie - aby mieć dobre wyniki w jakiejkolwiek branży, należy włożyć w to dużo pracy i zaangażować się w sprzedaż. Osoby na stanowiskach dyrektorskich w Souvre to nie rodzina i znajomi zarządu, lecz ludzie, którzy zaczynali od budowania własnych sieci konsumenckich. Zanim zaczniecie oceniać, przyjdźcie na konferencję organizowaną przez Souvre i przekonajcie się, że pracują tam ludzie o zróżnicowanym wykształceniu, którzy dzięki własnym ambicjom doszli naprawdę daleko.
  Krzysztof, 41 lat

  Partner z kilkumiesięcznym doświadczeniem

  Z produktami Souvre zetknąłem się w zeszłym roku, kiedy to znajomy zaczął współpracę z tą marką. Początkowo wyśmiałem go, gdyż wydawało mi się, że sprzedaż kosmetyków jest sprawą typowo damską, jednak zamilkłem, kiedy opowiedział mi o swoich zarobkach. Kupiłem od niego kilka produktów, by przekonać się o ich skuteczności - żona była zachwycona działaniem kolagenu, który pomógł jej się pozbyć rozstępów po dwóch ciążach, a mnie spodobała się linia męskich kosmetyków. Pomyślałem: co mi tam, spróbuję i ja. Początkowo było ciężko, bo nie wiedziałem, jak się do tego zabrać, ale bardziej doświadczeni partnerzy i liderzy Souvre przeszkolili mnie i powiedzieli co i jak. Póki co dzięki Souvre mam odłożone pieniądze na następne wakacje, a z miesiąca na miesiąc moje wyniki są coraz lepsze. Największą zaletą współpracy z Souvre jest fakt, że nie potrzeba żadnego wkładu własnego w ten biznes, a pozostali partnerzy są zawsze pomocni i nie ma czegoś takiego jak rywalizacja, zazdrość i walka o klienta.
  Adrian, 28 lat

  Były partner

  W zeszłym roku rozpoczęła i zakończyła się moja współpraca z Souvre. Bardzo spodobały mi się kosmetyki tej marki, a kolagen naturalny to naprawdę świetna jakość. Jednak jestem zatrudniona na pełen etat w jednej z medycznych korporacji i zwyczajnie nie miałam czasu na sprzedawanie produktów Souvre, w związku z tym postanowiłam wycofać się ze współpracy. Nie było z tym żadnego problemu, nie musiałam zwracać zarobionych pieniędzy, a liderzy zachęcali mnie do powrotu w przyszłości. Aktualnie korzystam z produktów z kolagenem naturalnym Souvre jako Odbiorca i jestem bardzo zadowolona z wyników kuracji. Wszystkim, którzy mają więcej wolnego czasu i chcą sobie dorobić do wypłaty lub rozpocząć własny biznes polecam współpracę z Souvre, która jest bardzo przyjemna i efektywna, ale trzeba na nią poświęcić trochę czasu. Jak na razie nie przewiduję powrotu do współpracy, jednak nie mam tej firmie nic do zarzucenia i nie rozumiem negatywnych komentarzy, gdyż ja spotkałam się z dużą sympatią ze strony partnerów i liderów.
  Magda, 34 lata

  Były partner

  Do współpracy z Souvre zachęcił mnie brat, który całkiem nieźle zarabiał jak na początkującego partnera. Nigdy nie przepadałem za kontaktem z ludźmi, jednak postanowiłem spróbować. Szybko okazało się, że znacznie lepiej wychodzi mi praca przed komputerem i trochę stresowały mnie rozmowy z klientami. Zrezygnowałem ze współpracy, co nie oznacza, że nie warto. Mój brat ma naprawdę dobre osiągnięcia (zarabia ok. 6000 zł miesięcznie), ale jest też moim zupełnym przeciwieństwem. Myślę, że to praca dla ludzi, którzy są pewni siebie i mają ambicje, żeby się rozwijać. Ja nie do końca do takich należę i raczej jestem zadowolony z mojej pracy, choć zarabiam znacznie mniej niż on. Może gdybym został, nauczyłbym się, jak panować nad stresem podczas wystąpień publicznych i miałbym dobre osiągnięcia, jednak jest to praca głównie dla tych, którzy lubią obracać się wśród ludzi. Znam kilka innych osób, które współpracują z Souvre i wszystkie są zadowolone i otrzymują naprawdę realne pieniądze, więc nie mogę powiedzieć, że to nie działa.
  Dawid, 27 lat

  Początkujący partner

  W zeszłym roku przeszedłem na emeryturę, jednak należę do osób, które nie potrafią bezczynnie siedzieć na działce i podziwiać naturę, więc postanowiłem znaleźć sobie zajęcie, które pozwoli mi dorobić. Przez całe życie pracowałem w finansach, dlatego zaciekawiła mnie oferta Souvre Internationale, która obiecywała naprawdę duże zarobki. Pomyślałem, że jak nie teraz to kiedy i zacząłem działać. Rejestracja, szkolenie i oto jestem - nowy partner Souvre, który dzięki sprzedaży świetnej jakości kosmetyków nie tylko zarabia, lecz również poznaje ciekawe osoby. Nie ma nic gorszego dla emeryta niż samotność, a ta praca umożliwia mi rozmowy zarówno z osobami w moim wieku, jak i znacznie młodszymi. Współpraca z Souvre nauczyła mnie wielu ciekawych rzeczy, wiem na przykład, czym są aplikacje mobilne i czym różni się krem na dzień od kremu na noc! Świetna sprawa zwłaszcza dla osób, które mają dużo wolnego czasu i chciałyby dorobić sobie do emerytury, wyjść z domu i przyjemnie spędzać czas, równocześnie zarabiając.
  Antoni, 69 lat

  Opinie o firmie Souvre

  Suchy olejek po kąpieli Souvre z olejkiem arganowym - nowość na polskim rynku

  Suchy olejek po kąpieli? Nie potrafiłam sobie tego wyobrazić, dopóki nie spróbowałam. Nie znoszę olejków, które utrzymują się na skórze i brudzą wszystko, czego się dotknę, dlatego ochoczo sięgnęłam po suchy olejek po kąpieli Souvre. Efekt jest naprawdę świetny! Olejek wchłania się natychmiast po użyciu, lecz pozostawia skórę gładką, nawilżoną i pięknie pachnącą. Jest to więc idealne rozwiązanie dla dziewczyn, które również nie widzą sensu istnienia tłustych olejków. W składzie znajdziecie bardzo zdrowe składniki: olejek arganowy, słonecznikowy i witaminę E.
  Maja, Ostrów Wlkp.

  Antybakteryjny żel do rąk Souvre - naturalny zapach i szybkie oczyszczenie

  Dużo podróżuję, dlatego nie wyobrażam sobie nie mieć w torbie żelu antybakteryjnego. Minusem żeli antybakteryjnych jest jednak intensywny zapach środka odkażającego (niejednokrotnie współpasażerowie odwracali się do mnie, myśląc, że spożywam alkohol), no i to, że ręce po użyciu żelu często się kleją, więc i tak trzeba je umyć. Zaskoczył mnie żel antybakteryjny Souvre, który nie dość, że pachnie rumiankiem, to jeszcze bardzo szybko się wchłania. Super produkt, który warto mieć zawsze przy sobie. Teraz nie wychodzę bez tego żelu z domu, nawet jeśli idę tylko do sklepu.
  Janek, Radom

  Szampon do włosów przetłuszczających się Souvre Your Beauty

  Moją zmorą są szybko przetłuszczające się włosy. Korzystałam już z tylu szamponów, że kolejne wydawały mi się stratą pieniędzy, jednak cieszę się, że zaryzykowałam i kupiłam szampon do włosów przetłuszczających się nieznanej mi dotąd marki Souvre. W składzie można znaleźć imbir, ostropest plamisty i mentol, które naprawdę zdziałały cuda. Nigdy nie wyobrażałam sobie, że mogłabym myć włosy co drugi dzień, a teraz jest to dla mnie zupełnie normalne! Od czasu do czasu stosuję też dodatkowo odżywkę Souvre do włosów przetłuszczających się z wyciągiem z łopianu.
  Gabrysia, Pleszew

  Woda po goleniu True Gentleman - łagodzi i nawilża

  Od wody po goleniu wymagam trzech rzeczy: musi łagodzić, nawilżać i przyjemnie pachnieć. Moje wymagania spełnia woda po goleniu Souvre z serii True Gentleman, której nie mam zamiaru zmieniać na inną. Dodatkową zaletą tej wody jest elegancka i niezwykle męska butelka o pojemności 100 ml. Mam wrażliwą skórę, która jest skłonna do podrażnień, dlatego nosiłem wcześniej długą brodę, dzięki czemu nie musiałem przeżywać katorgi związanej z goleniem. Teraz nie mam już z tym problemu i mogę się golić nawet codziennie.
  Adam, Marki

  Balsam do naczyń Souvre Your Home dba o skórę rąk

  Lubię zmywać, lecz skóra moich rąk niekoniecznie za tym przepada. Jednak kiedy odkryłam balsam do naczyń marki Souvre, stało się coś niezwykłego - okazało się, że można połączyć zmywanie z pielęgnacją skóry dłoni. Balsam ten jest bardzo delikatny dla dłoni, lecz równocześnie radzi sobie z ciężkim brudem. Spełnia więc dwie podstawowe funkcje, a do tego pięknie pachnie! Kokosowy zapach balsamu Souvre wypełnia moją kuchnię każdego dnia. Butelka o pojemności 750 ml jest naprawdę wydajna, a jedna kropla balsamu wystarcza na całe mycie. Polecam!!!
  Anka, Grudziądz

  Żel do przypaleń Souvre - na ratunek kuchni

  Jako mama 9-latki, której nową pasją jest gotowanie, każdego dnia mierzę się z efektami jej pracy - i nie jest to jedzenie, lecz głównie przypalenia. Myślałam, że moje garnki i piekarnik będą do wyrzucenia, jednak w porę znalazłam produkt idealny. Żel do przypaleń marki Souvre radzi sobie nie tylko z poważnymi przypaleniami, lecz nadaje się również do czyszczenia tłuszczu. Dzięki temu moja córka może ćwiczyć do kolejnej edycji Master Chefa, nie demolując przy tym kuchni. Świetny produkt, który usuwa również stare przypalenia.
  Karolina, Miastko

  Tabletki do zmywarki Souvre, czyli jak pozbyć się przykrego zapachu

  Jestem zwolennikiem zmywarek, gdyż uważam, że oszczędzają wodę i dokładnie czyszczą naczynia. Jednak nie potrafiłem znaleźć tabletek, które usunęłyby również trudne zabrudzenia i zostawiały moją zmywarkę pachnącą. Przykry zapach odszedł w niepamięć, kiedy wypróbowałem tabletki do zmywarki nowej marki Souvre. W opakowaniu znajduje się 60 sztuk, co wystarcza mi na około 2,5 miesiąca. Garnki i sztućce są błyszczące, nie ma na nich zacieków, a stalowe naczynia są chronione przed korozją. Super sprawa dla wygodnych i tych, którzy chcą oszczędzić.
  Krystian, Kielce

  Preparat do fug Souvre Your Home - niezawodny!!!

  W zeszłym roku remontowaliśmy łazienkę, lecz po pewnym czasie fugi zaczęły się bardzo brudzić, a dostępne preparaty nie działały. Dopiero preparat do fug Souvre z serii Your Home poradził sobie z problemem i pozbył się brudu, nie wnikając w strukturę fugi i nie niszcząc jej. Nasze zaskoczenie było ogromne, dlatego nabyliśmy cały zestaw produktów do pielęgnacji łazienki, która jest naszym oczkiem w głowie. Romantycznej kąpieli we dwoje już nie zepsuje widok brudnych fug, zacieków na kafelkach, osadu i rdzy.
  Asia i Marcin, Katowice

  Płyny do prania marki Souvre - długotrwały zapach świeżości

  Niektórzy twierdzą, że tylko zachodnie płyny i proszki do prania sprawiają, że świeży zapach utrzymuje się nawet do wielu dni po praniu. Otóż nie! Jako miłośniczka wszelkiego rodzaju testów, chętnie korzystam z nowych produktów i kiedy w moje ręce wpadły płyny do prania polskiej marki Souvre, musiałam je wypróbować. Zarówno płyn do tkanin białych, jak i czarnych oraz kolorowych usuwa zabrudzenia, nie zmywa koloru i sprawia, że ubrania są miękkie i pachnące nawet po tygodniu od prania. Wspierając rodzimy rynek, zamierzam używać polskim płynów o zachodniej jakości.
  Ula, Jarocin

  Płyn do tapicerek i dywanów Souvre, czyli zwierzenia właściciela szczeniaków

  Jestem dumnym właścicielem trójki szczeniaków, które niestety jeszcze nie nauczyły się, że powinny załatwiać swoje potrzeby jedynie podczas spaceru. W związku z tym kanapa i dywan po tygodniu nadawały się do wyrzucenia. Jednak w porę się opamiętałem i wypróbowałem płyn do tapicerek i dywanów Souvre, który doskonale poradził sobie nie tylko z zabrudzeniami, ale też z nieprzyjemnym zapachem pozostawionym przez pieski. Ważne jest również to, że nie zawiera szkodliwych substancji, które mogłyby zaszkodzić moim zwierzakom. Polecam!!
  Filip, Poznań

  Odplamiacz Souvre uratował ulubioną kurtkę

  Dwa lata temu moje dzieci postanowiły zabawić się w wojnę i nie tylko dom wyglądał jak pobojowisko, lecz również moje ulubiona kurtka, która została wykorzystana jako namiot. Uciążliwe plamy nie schodziły mimo wielokrotnego czyszczenia, jednak postanowiłam uratować kurtkę za wszelką cenę. Udało mi się to dopiero z odplamiaczem Souvre do bawełny, wełny i materiałów syntetycznych, który poradził sobie również z ubraniem roboczym mojego męża, które było pobrudzone smarami. Warto mieć w domu butelkę tego magicznego preparatu!
  Ala, Kalisz

  Preparat ułatwiający prasowanie marki Souvre - pomysł na oszczędność czasu

  Prasowanie jest czynnością, której nie cierpię. Umówiliśmy się jednak z żoną, że ona bierze na siebie zmywanie, którego nie cierpię jeszcze bardziej, a ja zajmę się prasowaniem. Była naprawdę zaskoczona, kiedy ubrania wyglądały jak ze sklepu i nawet stwierdziła, że jestem w tym lepszy od niej. Nie zdradziłem jednak, że pomógł mi super preparat Souvre ułatwiający prasowanie, który pozwala również zaoszczędzić czas, a ubrania są w świetnym stanie już po pierwszym przejechaniu żelazkiem. A najważniejsze jest to, że preparatu można używać do wszystkich materiałów.
  Grzegorz, Bielsko-Biała

  Neutralizator zapachów Souvre - skuteczny patent na dym papierosowy

  Mam w domu palacza i trzy koty, więc nigdy nie lubiłam zapraszać gości, którzy mogliby potem mówić, że w moim domu śmierdzi. Odkąd dołączyłam do Souvre, stosuję jednak neutralizator zapachów, który nie dość, że radzi sobie z dymem papierosowym, to również neutralizuje zapachy zwierząt, które wypełniały wcześniej nasze pomieszczenia. Co ciekawe, kiedy robiliśmy remont, bardzo szybko udało nam się pozbyć również zapachu farby. Świetna rzecz dla właścicieli zwierząt, palaczy i wszystkich, którzy chcą się pozbyć nieprzyjemnych zapachów.
  Ela, Brzesko

  Preparat do mycia ekranów marki Souvre - patent na czysty monitor

  Jestem fanatykiem, jeśli chodzi o czystość ekranu i ogólnie dostępne środki nie zadowalają mnie. Niektóre z nich zawierają też składniki, które mogą uszkadzać ekrany, dlatego nie rozumiem, jak można dopuścić je do sprzedaży. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie preparat marki Souvre, który podarowała mi żona. Żadnych szkodliwych substancji, smug i zabrudzeń. Sprawdza się również do czyszczenia ekranu smartfona, tabletu i telewizora i jest naprawdę wydajny - 250 ml wystarcza na kilka dobrych miesięcy regularnego stosowania.
  Krzysztof, Leszno

  Płyn uniwersalny Souvre - jedna butelka, tysiące zastosowań

  Mam małe mieszkanie, dlatego nie lubię kupować wielu preparatów do czyszczenia, bo nie mam miejsca na przechowywanie. Kto by też zapamiętał, który do czego służy i gdzie się obecnie znajduje? Płyn uniwersalny Souvre to produkt marzenie - czyszczę nim ramy okienne, drzwi, ozdoby, schody i inne powierzchnie, które pachną później kwiatami i świeżością. Świetnie usuwa zabrudzenia i tłuszcz, szybko wysycha, nadaje połysk i jest bardzo wydajny - w jednej butelce znajduje się aż 1000 ml płynu, za który płacę jedynie 20 zł.
  Iwona, Luboń

Wybierz województwo

Wybierz kraj