Praca KIEROWCA-DOSTAWCA Olsztyn A.D.I Transport Usługi Handel Adrian Kwapiński

Stanowisko: KIEROWCA-DOSTAWCA

Wynagrodzenie: do 1 550 PLN

Zakres obowiązków: dostarczanie towaru do sklepów,obsługa klientów,rozliczanie gotówki,zwrot opakowań zwrotnych

Data publikacji: 2016-01-19

Lokalizacja: Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: A.D.I Transport Usługi Handel Adrian Kwapiński

Pstrowskiego 33a, 10-960 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
dostarczanie towaru do sklepów,obsługa klientów,rozliczanie gotówki,zwrot opakowań zwrotnych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 550 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: system wynagradzania: miesięczny

Nazwa stanowiska: KIEROWCA-DOSTAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olsztyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Olsztyn

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Olsztyn

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 550 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego

Nazwa pracodawcy: A.D.I Transport Usługi Handel Adrian Kwapiński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Olsztyn

Gmina pracodawcy: Olsztyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olsztyn

Ulica pracodawcy: Pstrowskiego

Numer budynku pracodawcy: 33a

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.01.2016