Praca KELNER Gubin SPÓŁKA CYWILNA "RAFJAN"

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klientów restauracji i hotelu

Data publikacji: 2016-10-03

Lokalizacja: Gubin (lubuskie)

Pracodawca: SPÓŁKA CYWILNA "RAFJAN"

KRESOWA 122, 66-620 Gubin, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gubin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krośnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gubin

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
niemiecki, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziana książeczka sanepidowska

Nazwa pracodawcy: SPÓŁKA CYWILNA "RAFJAN"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: krośnieński

Gmina pracodawcy: Gubin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gubin

Ulica pracodawcy: KRESOWA

Numer budynku pracodawcy: 122

Profil działalności pracodawcy: Przygotowywanie i podawanie napojów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*