Praca KASJER HANDLOWY (STAŻ) Grudziądz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KASJER HANDLOWY (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grudziądz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Grudziądz

Zawód: kasjer handlowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer handlowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.05.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI DRZEWNEJ - do 1 850 PLN

Przecieranie i obróbka drwena
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Zalesie (podkarpackie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

wg programu stażu. STaż w Funduszu Pracy
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Łask (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

GLAZURNIK - od 1 500 PLN

układanie płytek ściennych, podłogowych w lokalach mieszkalnych, dostarczanie materiałów do miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI AZJATYCKIEJ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie półproduktów i potraw kuchni azjatyckiej, komponowanie przypraw stosowanych w kuchni azjatyckiej.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Pracodawca wskazał kandydata
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Gronowo Elbląskie (warmińsko-mazurskie)

STAŻ -POMOCNIK FOTOGRAFA - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Namysłów (opolskie)

POMOCNIK TYNKARZA - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

przygotowywanie produktów żywnościowych (mycie,obieranie, krojenie,szatkowanie,porcjowanie, itp) mycie naczyń i sprzętu kuchennego, sprzątanie pomieszczeń kuchennych; inne prace zgodnie z zajmowanym stanowiskiem oraz prace zlecone.
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Gostynin (mazowieckie)

ASYSTENT SPEDYTORA - 997,4 PLN

asystent spedytora
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Rzepin (lubuskie)

PAKOWACZ RĘCZNY-STAZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Baciki Bliższe (podlaskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Archiwizacja dokumentów, zapoznanie się z obiegiem dokumentów oraz obiegiem dokumentów Proton. Przygotowywanie akcji informacyjno-promocyjnej budżetu obywatelskiego gminy Barlinek. Edukacja ekologiczna, przygotowywanie i przeprowadzanie akcji sprzątanie świata w ramach Dnia Ziemi. Zapoznawanie się z procedurami oraz przepisami prawnymi dotyczącymi wdrożenia budżetu obywatelskiego gminy Barlinek. Przyjmowanie oraz rejestracja wniosków projektów do budżetu obywatelskiego gminy Barlinek, ocena formalna złożonych projektów. Weryfikacja kart do głosowania, opracowanie wyników konsultacji, przygotowanie listy rekomendowanych projektów do realizacji. Zapoznanie się z programem Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa oraz monitorowanie jego przebiegu w gminie Barlinek. Sporządzanie bieżących informacji dla dyrektorów szkół oraz informacji o zmianach w przepisach prawa oświatowego. Przygotowywanie korespondencji dla szkół dotyczącej programy Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. Obsługa programu edytor aktów prawnych xml. Monitorowanie wytycznych i instrukcji z Kuratorium Oświaty w Szczecinie i Ministerstwa Edukacji Narodowej zamieszczonych na stronach internetowych. Zapoznanie się z przepisami oraz dokumentacją dotyczącą rozliczenia programu Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa w gminie Barlinek.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Barlinek (zachodniopomorskie)

POKOJOWA - od 2 000 PLN

sprzątanie pomieszczeń, zmiana pościeli w hotelu
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA/SZWACZ - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny do szycia, realizacja zmianowego planu produkcyjnego na powierzonym stanowisku pracy poprzez uszycie określonych ilości poszyć samochodowych. Pracodawca zapewnia przeszkolenie.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Jarosław (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Jawor (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Bełżyce (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

- obsługa urządzeń biurowych,- obsługa centrali telefonicznej,- redagowanie i wysyłanie korespondencji,- redagowanie pism urzędowych,- prowadzenie i archiwizowanie dokumentów,- tworzenie bazy danych kontrahentów,- obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA MECHANIK - do 1 000 PLN

Konserwacja samochodów ciężarowych i sprzętu, w tym okresowe przeglądy stanu technicznego floty i sprzętów należących do firmy. Diagnoza, usuwanie usterek (naprawy mechaniczne, elektryczne, hydrauliczne, pneumatyczne). Transport towarów do krajów Europy Wschodniej (Rosja, Ukraina, Białoruś). Wykształcenie średnie, doświadczenie zawodowe 3 lata na w/w stanowisku. Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego. Prawo jazdy kat. B.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Radzymin (mazowieckie)

225U - PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Radom (mazowieckie)

DEKARZ - od 13 PLN

ANALIZOWANIE RYSUNKÓW ROBOCZYCH, PRZYGOTOWYWANIE BLACHY DO ROBÓT DEKARSKICH, WYKONYWANIE PODSTAWOWYCH OPERACJI BLACHARSKICH, KRYCIE DACHÓW PAPĄ WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, PRAWO JAZDY B, STAZ PRACY W ZAWODZIE MIN. 5 LAT, CZYTANIE RYSUNKÓW TECHNICZNYCH
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - do 2 000 PLN

rejestracja pacjentów prowadzenie dokumentacji w rejestracji
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Gdynia (pomorskie)

POZOSTALI PLASTYCY, DEKORATORZY WNĘTRZ I POKREWNI - 997,4 PLN

Malowanie i zdobienie elementów dekoracyjnych, przygotowywanie i pakowanie przesyłek, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Starogard Gdański (pomorskie)

OBSŁUGA STACJI PALIW - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa stacji paliw - sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Żary (lubuskie)

OPERATOR CNC - od 2 100 PLN

Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Bonin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO/POMOC KUCHENNA - 1 850 - 2 000 PLN

transport posiłków od wykonawcy do szpitala; dystrybucja posiłków dla pacjenta na iddziały; wykonywanie czynności higienicznych wiązanych z utrzymaniem stanu sanitarnego urządzeń do żywienia pacjenta; mycue naczyń, termosów, wózków, transport materiałów do sterylizacji
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Zambrów (podlaskie)