Praca KASJER BILETOWY/DYŻURNY RUCHU AUTOBUSOWEGO/INFORMATOR Kołobrzeg kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Pomoc przy sprzedaży biletów, udzielanie informacji

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
KASJER BILETOWY/DYŻURNY RUCHU AUTOBUSOWEGO/INFORMATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kołobrzeg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kołobrzeski

Zawód: kasjer biletowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Katedralna 46/48, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, lm

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: kołobrzeski

Gmina pracodawcy: Kołobrzeg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kołobrzeg

Ulica pracodawcy: Katedralna

Numer budynku pracodawcy: 46

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kasjer biletowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOCNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Łąkta Dolna (małopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - do 1 850 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; 2 lata doświadczenia zawodowego; zakres obowiązków: montaż konstrukcji stalowych; umowa zlecenie; miejsce pracy: teren kraju
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Gliwice (śląskie)

ODLAKIERNIK - od 2 300 PLN

Zgodny ze stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2016-02-27 - Stalowa Wola (podkarpackie)

TYNKARZ - od 1 300 PLN

prace związane z tynkami, ręczne i maszynowe wykonywanie tynków, kładzenie gładzi, tynki gipsowe oraz agregatem
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Piaseczno (mazowieckie)

ZMYWANIE NACZYŃ - od 2 000 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Warszawa (mazowieckie)

MŁODSZY MENEDŻER DS. KONTROLI RYZYKA - od 8 000 PLN

Zarządzanie i utrzymywanie dużych ilości danych rynkowych stosowanych w modelu przedsiębiorczym Value-at-Risk oraz ciągłe doskonalenie platformy IT, w której znajdują się te dane; Usprawnianie i automatyzowanie procesu pozyskiwania, zarządzania i utrzymania danych rynkowych; Zarządzanie i usprawnianie okresowego procesu kalibracji modelu Value-at-Risk; Opracowywanie wymagań i specyfikacji projektowych dla procesu przepływu pracy oraz interfejsu użytkownika zmiany platformy danych rynkowych; Monitorowanie i ocena jakości danych; Opracowanie strategii dla zapewnienia jakości danych.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Zabierzów (małopolskie)

KIEROWCA W TRANSPORCIE DROGOWYM - od 1 850 PLN

przewóz osób
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Kluczbork (opolskie)

DEKORATOR WNĘTRZ (STAŻ) - 997,4 PLN

Dekorator wnętrz (staż)
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Tychy (śląskie)

750U - MANIKIURZYSTKA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Radom (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

dowóz towaru do restauracji, pomoc przy rozworzeniu pizzy,
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Białośliwie (wielkopolskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

pakowanie paczek,przygotowywanie dokumentów,konfekcja,wysyłka wyrobów przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Chlewiska (lubelskie)

KONSERWATOR URZĄDZEŃ MELIORACYJNYCH - od 1 850 PLN

Konserwator urządzeń melioracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - ROBOTY PUBLICZNE (SZPROTAWA) - od 920 PLN

Sprzątanie terenu wokół budynku szkoły, koszenie trawy, zabezpieczenie
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Szprotawa (lubuskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 919 PLN

Tworzenie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Kraków (małopolskie)

SPEDYTOR W DZIALE SPEDYCJI KOLEJOWEJ - od 2 400 PLN

prowadzenie dokumentacji zgodnie z procedurami, raportowanie
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Siedlisko (warmińsko-mazurskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

-analizowanie rysunków roboczych i ustalanie na ich podstawie położenia elementów murarskich w budynku,- tyczenie fudamentów, ścian nośnych i działowych,-wykonywanie murów, łuków i sklepień,
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Leopoldów (lubelskie)

KONTROLER FINANSOWY - od 6 500 PLN

Weryfikacja dziennych rachunków zysków i strat poprzez porównywanie i rozliczanie bilansów oraz FOBO rachunku zysków i strat. Usuwanie niezgodności wymaga od LC analizowania ich i eskalowania do odpowiedniego zespołu. Ostatnim zadaniem dnia jest przetworzenie rachunku zysków i strat oraz raportu o odpowiedzialności i przekazanie ich do swoich odpowiedników w dzialce PC Business Control.Dodatkowo dla BD 1-12 konieczne jest przeprowadzenie zamknięcia miesiąca, w ramach którego dział PC Line Control zapewnia spójność danych wszystkich bilansów B/S oraz wykonuje serię testów i raportów Sox Control oraz wykonywanie innych zadan zleconych przez pracodawce.
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Wrocław (dolnośląskie)

STARSZY SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW - od 13 628,42 PLN

Kierowanie założonymi projektami zorientowanymi na klienta, zarówno tymi o umiarkowanym zakresie, jak i tymi szeroko zakrojonymi oraz kierowanie wieloma projektami odnoszącymi się do pojedynczych klientów lub grup klientów, tworzenie harmonogramu projektu ortaz jego planu, uwzględniającego wymagania w zakresie finansów, zasobów i materiałów.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA ( REF.150F UZUP.) - od 1 850 PLN

sprzedaż detaliczna artykułów przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Katowice (śląskie)

252U - KELNER BARMAN - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY- ANIMATOR - 997,4 PLN

nauka pisania wniosków,odpowiednich dokumentów, dyplomów, praca z dziećmi, organizacja różnych konkursów, gier i zbaw podczas wakacji
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Pieniężno (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA POMOC FRYZJERA - 997,4 PLN

sprzatanie , obsluga recepcji , pomoc fryzjerki
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, dbanie o ekspozycję sklepu,kontakty z producentami i dostawcami tiowarów z Azji
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

Obsługa programów księgowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Szydłowiec (mazowieckie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 850 PLN

Sprzedaż, obsługa klientów, przygotowywanie leków zgodnie z procedurami. Apteka czynna w godzinach 8.00-18.00.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Rędziny (śląskie)

SPRZEDAWCA - OBSŁUGA ZA LADĄ - 2 000 - 2 200 PLN

Obsługa i sprzedaż wyrobów mięsno-wędliniarskich, dbanie o towar i ekspozycję w ladach, umieszczenie prawidlowych cen przy odpowiednich produktach, sprawdzanie terminów przydatności produktów wystawionych do sprzedaży, uczestnictwo w inwentaryzacjach. Praca na II zmiany od pon. do ndz w godz.6:30-14:30 oraz 14:30-22:30
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Gdańsk (pomorskie)