Praca IS MENEDŻER OBSŁUGI SERWISU DIGITAL RRP Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: IS MENEDŻER OBSŁUGI SERWISU DIGITAL RRP

Wynagrodzenie: od 29 137 PLN

Zakres obowiązków: Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za: zapewnienie właściwego określenia i realizacji procesów zarządzania, dostarczenie odpowiedniego wsparcia dzięki rozwijaniu zdolności planowania i zarządzania ludźmi, analizowanie i zapewnienie dostępu do umiejętności technicznych oraz planowanie rozwoju dla wewnętrznych pracowników zgodnie z wymaganiami, kontrolę i monitorowanie budżetu, uczestnictwo w zarządzie operacyjnym nowopowstałej organizacji cyfrowej systemów komputerowych (Digital IS organization) cyfrowy oraz aktywne uczestnictwo w wysiłkach na rzecz zarządzania zmianą.

Data publikacji: 2016-02-12

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za: zapewnienie właściwego określenia i realizacji procesów zarządzania, dostarczenie odpowiedniego wsparcia dzięki rozwijaniu zdolności planowania i zarządzania ludźmi, analizowanie i zapewnienie dostępu do umiejętności technicznych oraz planowanie rozwoju dla wewnętrznych pracowników zgodnie z wymaganiami, kontrolę i monitorowanie budżetu, uczestnictwo w zarządzie operacyjnym nowopowstałej organizacji cyfrowej systemów komputerowych (Digital IS organization) cyfrowy oraz aktywne uczestnictwo w wysiłkach na rzecz zarządzania zmianą.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 29 137 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: IS MENEDŻER OBSŁUGI SERWISU DIGITAL RRP

Data zakończenia pracy: 28.02.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Informatyka, Inżynieria komputerowa, Systemy komputerowe, doświadczenie zawodowe: min. 10 lat pracy na podobnym stanowisku związanym z: prowadzeniem projektów informatycznych, dostarczaniem usług informatycznych i rozwiązań, a także zarządzaniem zewnętrznymi dostawcami w ramach dużej międzynarodowej korporacji; doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym, bardzo dobra znajomość ogólnodostępnego tzw. Programowania zwinnego (AGILE software development) -doświadczenie i znajomość zarządzania projektami -wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania usługami oraz znajomość ogólnodostępnego kodeksu postępowania dla działów informatyki tzw. ITIL, przedsiębiorczość, umiejętności organizacyjne, umiejętności przywódcze, umiejętność współpracy, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność wyznaczania priorytetów, umiejętność rozwiązywania problemów, znajomość języka angielskiego min. na poziomie C1 szczególnie w odniesieniu do terminologii związanej ze stanowiskiem

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie