Praca INSTRUKTOR - PRACOWNIA PLASTYCZNA Górki FUNDACJA "MISERICORDIA" W KWIDZYNIE

Miejsce pracy:
82-500 Górki 4, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
praca z uczestnikami warsztatów terapii zajęciowej, ćwiczenie umiejętności plastycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR - PRACOWNIA PLASTYCZNA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Górki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kwidzyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kwidzyn

Zawód: terapeuta zajęciowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: plastyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: pożądane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy: FUNDACJA "MISERICORDIA" W KWIDZYNIE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kwidzyński

Gmina pracodawcy: Kwidzyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Górki

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy:
Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Fundacja udziela pomocy materialnej i organizacyjnej osobom fizycznym, instytucjom, stowarzyszeniom poprzez np.: bezpłatne wypożyczanie sprzętu rehabilitacyjnego (łóżka, wózki inwalidzkie, chodziki, kule), pozyskiwanie i rozdawnictwo dóbr, bony żywnościowe, wigilie dla osób chorych.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Zawód wykonywany przez pracownika: terapeuta zajęciowy*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 06.09.2016