Praca INSTALATOR SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH Rogów D&D VENTURE Sp. z o.o.

Stanowisko: INSTALATOR SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN

Zakres obowiązków: Instalacja sieci w technologii miedzianej i światłowodowej

Data publikacji: 2015-11-30

Lokalizacja: Rogów (śląskie)

Pracodawca: D&D VENTURE Sp. z o.o.

Wyzwolenia 7, 44-362 Rogów, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Instalacja sieci w technologii miedzianej i światłowodowej

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca na umowę-zlecenie od poniedziałku do piątku, godziny pracy do uzgodnienia z pracodawcą. Miejsce wykonywania pracy: powiat wodzisławski/województwo śląskie. Kontakt telefoniczny w godz. od 8.00-16.00 lub CV proszę przesyłać na adres e-mail.

Nazwa stanowiska: INSTALATOR SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rogów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gorzyce

Zawód: monter sieci telekomunikacyjnych

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wymagane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy: D&D VENTURE Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 8.00-16.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Gorzyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rogów

Ulica pracodawcy: Wyzwolenia

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Zawód wykonywany przez pracownika: monter sieci telekomunikacyjnych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015