Praca I PRACOWNIK BIUROWY Mława kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg wniosku

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: I PRACOWNIK BIUROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mławski

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Wyspiańskiego 7, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do odbycia stażu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: mławski

Gmina pracodawcy: Mława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mława

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POSADZKARZ - od 2 500 PLN

Wylewanie posadzekcementowych wewnątrz budynków przemysłowych i mieszkalnych, przygotowywanie powierzchni pod wylewkę, wylewanie przy użyciu pompy,zacieranie,szlifowanie,wygładzanie,posadzkipoliuretanowe i z żywice opoksydowej.
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Bąków (dolnośląskie)

PRACOWNIK DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - od 2 000 PLN

zawieranie umów, obsługa klienta indywidualnego oraz korporacyjnego, przygotowanie ofert
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Złotoryja (dolnośląskie)

RECEPCJONISTA - od 2 035 PLN

przyjmowanie rezerwacji, meldowanie, wymwldowywanie, wystawianie faktur, obsługa ksero, faksu i skanera
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KADROWO-PŁACOWEJ (S) - 997,4 PLN

prowadzenie akt osobowych i ewidencji czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń, pracowniczych oraz świadczeń z ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego, sporządzanie zaświadczeń, korespondencji, gromadzenie, segregowanie i przechowywanie dokumentów płacowych
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Żabno (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, sprzedaz towarów, uzupełnianie asortymentu, odbieranie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Gorlice (małopolskie)

ADMINISTRATOR-STAŻ - 997,4 PLN

Administrowanie budynkami spółdzielni mieszkaniowej
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów diostępnych na stacji paliw( w tym gastronomicznych. Obsługa dystrybutorów paliwowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Słupsk (pomorskie)

PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO - 997,4 PLN

przyjęcie towarusprawdzanie stanu technicznegowymiana podzespołówwprowadzanie towaru do systemuprzygotowanie towaru do wysyłki
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Leszno (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN PAROWYCH - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

mycie i czyszczenie samochodów, nakładanie politury woskowej, pranie tapicerek samochodowych, mycie silników
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Warszawa (mazowieckie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 1 850 PLN

obsługa drukarki do koszulek, przy tym obsługa programu komputerowego-grafiki. Umowa o pracę na czas określony, w wym. 1 etatu, jednozmianowa, w godz. 10-18. Wymagania: pożadane wykształcenie zawodowe oraz doświadczenie mi. 3 miesięce stażu, konieczna umiejętność obsługi komputera.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Sierakowice (pomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH TEORETYCZNYCH I PRAKTYCZNYCH - od 1 850 PLN

Nauczanie przedmiotów zawodowych teoretycznych i praktycznych w zawodzie technik cyfrowych procesów graficznych
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Nowy Targ (małopolskie)

REFERENT DS KONTROLINGU - OFERTA STAŻU DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA (NR 1457) - 997,4 PLN

monitorowanie i sprawozdawczość w zakresie prowadzonych projektów, kontrola budżetu projektu; rejestrowanie faktur; przygotowywanie raportów
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Jacewo (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie potrawobsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Głogów (dolnośląskie)

KRAWCOWA - 1 850 - 2 500 PLN

Szycie odzieży
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Bącza-Kunina (małopolskie)

NAUCZYCIEL ZAWODU MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 1 850 PLN

Nauczyciel teorii i zajęć praktycznych na kierunku zawodowym monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Nowy Targ (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Wg złożonego wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Sanok (podkarpackie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 12 PLN

Przygotowywanie posiłków typu fast-food, praca przy grillu, tosterach, frytownicach, prace porządkowe, czyszczenie i konserwacja sprzętu
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Kraków (małopolskie)

POZOSTALI OPERATORZY SPRZĘTU DO ROBÓT ZIEMNYCH I URZĄDZEŃ POKREWNYCH - od 1 850 PLN

obsługa wozidła budowlanego, wałowanie ziemi na zwałce, niwelacja terenu
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Stróża (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

prowadzenie dokumentacji magazynowej, przyjmowanie towaru zgodnie z dokumentacją, przechowywanie towaru, utrzymanie czystości w magazynie, uzupełnianie zapasów
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Płock (mazowieckie)

MONTER REKLAM - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Warszawa (mazowieckie)

RECEPCJONISTKA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Mława (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 2 200 PLN

wykonywanie zadań związanych ze współpracą z organizacjami pozarządowymi w zakresie spraw pomocy społecznej, ochrony zdrowia i bezrobocia; protokołowanie narad i spotkań odbywających się w powiecie, a wynikających z zakresu działania Biura Zdrowia i Spraw Społecznych; współpraca z Powiatową Społeczną Radą ds. Osób Niepełnosprawnych
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Świdnik (lubelskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

murowanie i tynkowanie ścian
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Ryki (lubelskie)

PRZEWODNIK OPIEKUN EKSPOZYCJI - 997,4 PLN

Przewodnik opiekun ekspozycji
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Breń (małopolskie)

ASYSTENT GEODETY - od 1 860 PLN

prace związane z wykonywaniem zawodu asystent geodety - pomiary
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Żarki (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Cieszki (mazowieckie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Sejny (podlaskie)

KELNER-BARMAN - 997,4 PLN

1. Obsługa klienta.2. Przygotowywanie drinków.3. Dbanie o porządek w miejscu pracy.4. Dekoracja sali - stołów.5. Inne czynności zlecone przez opiekuna stażu.
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Uniejów (łódzkie)

OPERATOR MASZYN OGRODNICZYCH - od 1 850 PLN

przycinanie krzewów, wycinka drzew, koszenie trawy, obsługa maszyn rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Kwidzyn (pomorskie)