Praca HANDLOWIEC - FAKTURZYSTA Białystok Janusz Nawrocki

Antoniuk Fabryczny 55/24, 15-762 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC - FAKTURZYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białystok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Białystok

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Białystok

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Od kandydatów oczekujemy:- wykształcenia minimum średniego,- umiejętności obsługi komputera z zakresie MS Office, Internet oraz programów do obsługi sprzedaży,- komunikatywności,- chęci uczenia się i doskonalenia,- zaangażowania w wykonywaną pracę.Mile widziane:- inicjatywa, kreatywność i samodzielność, - znajomość rynku książki,

Nazwa pracodawcy: Janusz Nawrocki

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Do CV (najlepiej ze zdjęciem) proszę dołączyć List motywacyjny oraz wypełnioną ankietę.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wypełnionej ankiety - za pośrednictwem Internetu na adres handel (at) studioastro.pl lub złożenie osobiście w siedzibie firmy. Kontakt telefoniczny: 696 271 662 Ankieta do pobrania w formacie *.rtfAnkieta do pobrania w formacie *.pdf Po analizie dokumentów aplikacyjnych skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Białystok

Gmina pracodawcy: Białystok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białystok

Adres strony pracodawcy: www.studioastro.pl

Ulica pracodawcy: Antoniuk Fabryczny

Numer budynku pracodawcy: 55/24

Profil działalności pracodawcy: wydawanie książek

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka