Praca HANDLOWIEC B2B Warszawa Doradca Sp. z o.o. Centrum Szkoleń i Rehabilitacji Sp. k.

Miejsce pracy:
00-014 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: jw.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 6 000 - 8 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC B2B

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: M.st. Warszawa

Zawód: przedstawiciel handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 6 000 - 8 000 PLN

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Przedstawiciel handlowy (wymagany staż - lata: 4)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B*

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie: średnie/wyższe, umiejętności: prowadzenie rozmów handlowych, tworzenie ofert handlowych, uprawnienia: prawo jazdy kat. B, min. 4 letnie doświadczenie w handlu, zakres obowiązków: budowanie relacji biznesowych, poszukiwanie i kreowanie rozwiązań, dyspozycyjność do poruszania się po Polsce, realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych, przygotowywanie ofert handlowych, zbieranie informacji rynkowych/monitorowanie rynku. Praca w godzinach 9-17. Cv na adres e-mail: magdalena.switajewska (at) obpon.pl, kontakt telefoniczny: 884806800

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 4

Nazwa pracodawcy:
Doradca Sp. z o.o. Centrum Szkoleń i Rehabilitacji Sp. k.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Dworska 23/36, 30-314 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kraków

Gmina pracodawcy: Kraków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kraków

Ulica pracodawcy: Dworska

Numer budynku pracodawcy: 23/36

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy