Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY Wolsztyn kontakt przez PUP

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na brodziki.

Stanowisko: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Wynagrodzenie: 4 000 - 6 000 PLN

Zakres obowiązków: prowadzenie pełnej księgowości w sp. z o.o.

Data publikacji: 2016-01-07

Lokalizacja: Wolsztyn (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wolsztyn, powiat: wolsztyński, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 4 000 - 6 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wolsztyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wolsztyński

Zawód: główny księgowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 4 000 - 6 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: znajomość prawa podatkowego

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PROGRAM SYMFONIA FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

5 Stycznia 5a, 64-200 Wolsztyn, powiat: wolsztyński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: ania (at) dakpol.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: wolsztyński

Gmina pracodawcy: Wolsztyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wolsztyn

Ulica pracodawcy: 5 Stycznia

Numer budynku pracodawcy: 5a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: główny księgowy

STYLISTKA /INSTRUKTOR DS. STYLIAZCJI PAZNOKCI - od 3 494 PLN

wykonywanie manikiuru hybrydowego z uwzględnieniem: zdejmowania hybrydy, skracania i opiłowywania paznokci, odsuwania naskórka z boków paznokci, zmiękczania i natłuszczania naskórka, wycinania naskórka za pomocą cążków albo usuwania specjalnym płynem; znajomość technik przedłużania paznokci
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Poznań (wielkopolskie)

PAKOWACZ MEBLI - od 2 000 PLN

kompletacja zestawów meblowych,układanie pakietów meblowych
kontakt przez PUP - 2017-07-11 - Zagórz (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 1 850 PLN

rozwożenie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Wieluń (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 750 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

PRACOWNIK SKLEPU INTERNETOWEGO - 997,4 PLN

Bieżąca obsługa sklepu internetowego zarówno sprzedażowa jak i posprzedażowa, obsługa i tworzenie szablonów aukcyjnych, banerów reklamowych. Staż realizowany w ramach POWER (do 30 roku życia)
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Brzesko (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 800 PLN

Sortowanie i przygotowanie owoców do dprzedaży, prowadzenie rozładunku i załadunku towarów, mycie i pakowanie owoców
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Witalówka (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 15 PLN

zakup materiałów i wyrobów u dostawców z Uzbekistanu, wspomaganie pracy uzbeckich handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie z produktami
kontakt przez PUP - 2017-05-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Dębowiec (wielkopolskie)

GONIEC - od 2 000 PLN

Doręczanie korespondencji oraz rozliczanie się z powierzonych zadań
kontakt przez PUP - 2017-06-16 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca - oferta stażu dla zarejestrowanych osób bezrobotnych do 29 roku życia w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER)
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Chełmiec (małopolskie)

MALARZ BUDOWLANY- STAŻ FP - 997,4 PLN

Malarz budowlany- staż FP
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Września (wielkopolskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Pajęczno (łódzkie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

w/g zakresu czyności
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Gniezno (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - KIEROWCA - od 1 850 PLN

Wszystkie prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Kielce (świętokrzyskie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

montaż mebli, kompletowanie elementów mebli, dopasowywanie akcesoriów mebli, obsługamech przyrządów montażowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Ozorków (łódzkie)

POSADZKARZ - od 1 850 PLN

układanie posadzek
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Malbork (pomorskie)

725S SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

bezpośrednia obsługa klienta(telef./osobista), pisanie projektów i rozliczanie, weryfikacja wniosków beneficjentów
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Biała Podlaska (lubelskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

pr stażu
kontakt przez PUP - 2017-08-04 - Radomsko (łódzkie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Wieluń (łódzkie)

KIEROWCA - od 4 500 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 925 PLN

przyjęcie odpowiedzialności materialnej za powierzone materiały i pomieszczenie magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Sosnowiec (łódzkie)

RECEPCJONISTKA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Mława (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Przyjmowanie, sprawdzanie jakości produktów do produkcji, przygotowywanie potraw, pieczenie ciast, dekorowanie potraw, sprzątanie po produkcji.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Czermin (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

wg.stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Czernichów (małopolskie)

BRYGADZISTA - od 2 000 PLN

posługiwanie się dokumentacją techniczną i wykonawczą, przygotowanie zapraw i betonów, wykonywanie fundamentów i ścian nośnych, montowanie izolacji cieplnej i akustycznej, przygotowywanie podłoża pod tynki, przygotowywanie kosztorysów, kierowanie małym zespołem obcokrajowów i podział pracy pomiędzy członków zespołu, ocena jakości robót murarskich i tynkarskich, nadzór i kontrola nad wykonywanymi pracami
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Biała Podlaska (lubelskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Przyjmowanie deklaracji podatkowych; sprawdzanie prawidłowości wyliczenia zobowiązań podatkowych; upinanie deklaracji do akt; datowanie dowodów wpłat dołączonych do wyciągów bankowych; prowadzenie ewidencji wezwań; obsługa tytułów wykonawczych; obsługa korespondencji; obługa komputera i programów komputerowych.
kontakt przez PUP - 2017-07-02 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 200 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie cen, kontakty z klientami i chińskojęzycznymi producentami i dostawcami towarów
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

Wybierz miejscowość