Praca ELEKTRYK Zalewo BIOFEED SP. Z O.O

Kilińskiego, 14-230 Zalewo, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Diagnostyka,nadzór,konserwacja urządzeń i instalacji elektroenergetycznych zakładu.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 3 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 2.500 zł brutto - 3.500 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zalewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zalewo

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP do 1 kV

wymagania_wymaganiaDodatkowe_zawody_0: Elektryk* (wymagany staż - lata: 1)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Kontakt osobisty lub telefoniczny.

Nazwa pracodawcy: BIOFEED SP. Z O.O

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Zalewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zalewo

Ulica pracodawcy: Kilińskiego

Profil działalności pracodawcy: produkcja pasz

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*