Praca ELEKTRYK-DZIAŁ UTRZYMANIA SIECI GSM Łomna Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELEKTROBUD-Zelek Krzysztof

Miejsce pracy:
32-720 Łomna 161, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Prace zwiazane z utrzymaniem sieci stacji bazowych GSM UMTS LTE, wykonywanie prac na wysokości, zasilanie, usuwanie awarii na stacjach bazowych, serwis okablowania oraz anten na masztach, przegląd instalacji na stacjach bazowych, wymiana sprzętu telekomunikacyjnego, wykonywanie dokumentacji technicznej, raportowanie, przeglady obiektów stacji bazowych pod wzgledem budowlanym i elektrycznym, pomiary elektryczne, montaż siłowni telekomunikacyjnych, wymiana akumulatorów, prace porządkowe na obiektach, prace konstrukcyjne.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + dodatek za dużur (nadgodziny)

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK-DZIAŁ UTRZYMANIA SIECI GSM

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łomna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bocheński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowy Wiśnicz

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: elektryk*

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), elektryczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, elektryczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie, elektryczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: uprawnienia SEP do 1KV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Miejsce wykonywania pracy: teren Małopolski. Umiejętność pracy świadomej i odpowiedzialnej, dobra znajomość Worda i Excela. Mile widziane doświadczenie w telekomunikacji GSM. Pracodawca oczekuje doświadczenia w pracy na wysokości oraz dyspozycyjności.

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELEKTROBUD-Zelek Krzysztof

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: bocheński

Gmina pracodawcy: Nowy Wiśnicz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łomna

Numer budynku pracodawcy: 161

Profil działalności pracodawcy: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*