Praca Elaktryk/Aranżator Centrala Złotów Media Expert

Stanowisko: Elaktryk/Aranżator

Wynagrodzenie: -

Zakres obowiązków: do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będą należały wszelkiego rodzaju prace związane z elektryką podczas aranżacji lokalu,
budowanie zaregałowania sklepowego,
wykonywanie prac montażowych,

Data publikacji: 2016-03-08

Lokalizacja: Centrala Złotów (wielkopolskie)

Pracodawca: Media Expert

Nazwa stanowiska: Elaktryk/Aranżator

Miejscowość: Centrala Złotów

Województwo: wielkopolskie

Powiat: pilski

Data dodania ogłoszenia: 2016-03-08

Wymagania dla kandydatów:
uprawnienia elektryczne do 1kV,
umiejętność pracy w zespole,
sumienność i zaangażowanie,
dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży służbowych,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferowane korzyści:
atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wyników pracy,
benefit w postaci karty MultiSport,
stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dynamicznym rozwoju.

Zakres obowiązków:
do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będą należały wszelkiego rodzaju prace związane z elektryką podczas aranżacji lokalu,