Praca BRYGADZISTA - SPRZĄTANIE WAGONÓW KOLEJOWYCH Poznań ISS FACILITY SERVICES Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: kompleksowe sprzątanie wagonów kolejowych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

Nazwa stanowiska: BRYGADZISTA - SPRZĄTANIE WAGONÓW KOLEJOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poznań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Poznań

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Poznań

Zawód:
pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Doświadczenie mile widziane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność zarządzania ludźmi, koordynowanie, układania grafików

Nazwa pracodawcy: ISS FACILITY SERVICES Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Flisa 2, 02-247 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: zgłoszenia telefoniczne

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Flisa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu