Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Łowicz 25 Marcin Gajda

Łyszkowicka 35 a, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: ...

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łowicz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łowicz

Zawód: blacharz samochodowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Nazwa pracodawcy: 25 Marcin Gajda

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Stanisława Stanisławskiego 28, 99-400 Łowicz, powiat: łowicki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cvlist motywacyjny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łowicki

Gmina pracodawcy: Łowicz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łowicz

Ulica pracodawcy: Stanisława Stanisławskiego

Numer budynku pracodawcy: 28

Nazwisko osoby zgłaszającej: Marcin Gajda

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

Podobne oferty pracy

BLACHARZ SAMOCHODOWY - do 1 850 PLN

NAPRAWY BLACHARSKIE SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH Z DEMONTAŻEM I MONTAŻEM CZĘŚCI; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE, MINIMUM 5 LAT DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO I JĘZYKA ROSYJSKIEGO; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT OSOBISTY;
AUTO PRESTIGE PAWEŁ WAWRZYNIAK - 2016-05-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - do 2 500 PLN

Wykonywanie pracy blacharza samochodowego na urządzeniu do prostowania karoserii, rama karlliner z oprogramowaniem pomiarowym jak i spawanie. jedna zmiana, umowa na czas określony.Miejsce pracy: Wrocław
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Wrocław (dolnośląskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 1 750 - 3 000 PLN

Blacharstwo samochodowe (samochody osobowe i dostawcze).
LESZEK ŚWISTAK - 2015-11-30 - Sulejówek (mazowieckie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

blacharz samochodowy + lakiernik
Firma Handlowo-Usługowa Leszek Kaczmarek - 2016-04-26 - Zimnowoda (świętokrzyskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 12 PLN

Naprawy blacharskie pojazdów samochodowych. Praca na samodzielnym stanowisku. Pracodawca oferuje umowę na okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślony. Wynagrodzenie 12zł/godz. netto. Wymagania: wykształcenie zawodowe - blacharz, doświadczenie na podobnym stanowisku.
Naprawy Lakierniczo- Blacharskie R. Kęska - 2016-10-07 - Rumia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Łowicz (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wydawanie i przyjmowanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Łowicz (łódzkie)

ZGODNIE Z ZAKRESEM CZYNNOŚCI
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Białobrzegi (mazowieckie)

adekwatnie do stanowiska
P.H. Katamaran Import - Export Robert Mucha - 2016-10-03 - Gałków Duży (łódzkie)

OPERATOR MYJNI - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Łowicz (łódzkie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Kielce (świętokrzyskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 1 850 - 2 500 PLN

Szpachlowanie, demontaż i montaż elementów karoserii. doświadczenie zawodowe jako blacharz, lakiernik
AUTO-SIT Przemysław Pacewicz - 2016-02-10 - Krzaki (podkarpackie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MAZSYN DO OBRÓBKI DREWNA - od 2 000 PLN

OBSŁUGA MAZSYN I ZBIJANIE PALET I SKRZYNIOPALET
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE MSDW - 2016-04-12 - Bełchów (łódzkie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 2 000 - 4 000 PLN

praca na samodzielnym stanowisku wyposażonym w ramę blacharską, wymiana, naprawa części karoserii samochodowej
MOTO-MAX , Krzysztof Kosacki - 2017-02-10 - Starachowice (świętokrzyskie)

FORMOWACZ SKARPET - od 1 850 PLN

prasowanie skarpet
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Łowicz (łódzkie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

wykonywanie obróbki cieplnej blach, czyszczenie urządzeń blacharskich, montowanie kabin samochodowych
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Sztum (pomorskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 3 000 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "MATEUSZ" Kazimieruk Mateusz - 2016-11-23 - Czyżew (podlaskie)

obsługa pojazdów samochodowych w zakresie napraw blacharskich
JMB SERWIS Sp. z o.o. - 2017-01-10 - Piaseczno (mazowieckie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 300 PLN

• przygotowywanie pojazdów do napraw nadwozia • naprawy nadwozia z wykorzystaniem urządzeń pomiarowych i naprawczych • wykonywanie operacji obróbki ręcznej i mechanicznej blach • konserwacja antykorozyjna nadwozi • współpraca z mechanikiem i lakiernikiem
AUTO MIRMAR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-09-26 - Konin (wielkopolskie)

Naprawa pojazdów pokolizyjnych
RENAULT Specjalistyczny Serwis Blacharsko- Lakierniczy - 2016-09-06 - Zgierz (łódzkie)

naprawa starych samochodów
MARCIN FRYNAS NOWA CEREKWIA - 2016-01-20 - Kietrz (opolskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 2 200 PLN

Szycie kostiumów kapielowych
PPHU ''MARKO'' JACEK JĘDRZEJCZYK - 2016-04-14 - Bielawy (łódzkie)

Blacharstwo samochodowe, przygotowywanie samochodów do lakierowania.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Nysa (opolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Łowicz (łódzkie)