Praca ASYSTENTKA DETEKTYWA I BIURA OCHRONY Sady kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sady, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie biura, umawianie spotkań, prowadzenie korespodencji, uczestniczenie w spotkaniach i sporządzanie notatek, koordynacja biura,

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto/msc. + premie funkcyjne

Nazwa stanowiska: ASYSTENTKA DETEKTYWA I BIURA OCHRONY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sady

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poznański

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: JĘZYK ANGIELSKI - BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: wysoka kultura osobista

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: OBSŁUGA KOMPUTERA

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
własny samochód, dyspozycyjność, oferta pracy kierowana do osób zarejestrowanych w PUP w Poznaniu

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Poznań

Gmina pracodawcy: Poznań

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Poznań

Ulica pracodawcy: Czarnieckiego

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta,wydanie-przyjmowanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Niemica (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Wincentów (świętokrzyskie)

KONTROLER JAKOŚCI DREWNA HANDLOWIEC - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Oczyszczanie rowów melioracyjnych, okaszanie, drobne remonty, naprawianie dróg gminnychm, sprzątanie ulic, odśnieżanie
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA-POMOCNIK MECHANIKA - od 2 000 PLN

serwis mobilny dla samochodów ciężarowych i naczep, diagnoza usterek za pomocą specjalistycznego komputera, naprawa usterek
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Zduńska Wola (łódzkie)

SPRZEDAWCA - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

staż - zapoznanie się z organizacją pracy na stanowisku sprzedawcy, odbycie szkolenia BHP, zapoznanie się z towarem handlowym, jego rodxzajem, różnorodnoścvią, fasonem i modelem, nauka skutecznej rozmowy sprzedażowej, działania marketingowe, promocyjne, zapoznanie się z zasadami i dokumentami przyjęć, zwrotów, przecen towarów handlowych, właściwe eksponowanie towaru w sklepie i witrynie sklepowej, dbanie o porządek na stanowisku pracy, sporzadzanie zamówień towarowych, obsługa kasy fiskalnej, nauka rozliczeń bezgotówkowym na terminalu płatniczym, znajomość kart płatniczych, kredytowych, działania public relations, właścicwy pomiar klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

TELEMARKETER - REFERENT - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Przysucha (mazowieckie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Świdnica (dolnośląskie)

FLORYSTA - od 1 111,11 PLN

Przygotowywanie i sprzedaż kompozycji kwiatowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Starogard Gdański (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

prace porządkowe na terenach gminy
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Kłobuck (śląskie)

HYDRAULIK - do 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Żarówka (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Orzesze (śląskie)

KIEROWNIK SZKOŁY - od 1 850 PLN

zarządzanie osobami zatrudnionymi w szkole (wykładowcy, rekrutacja, obsługa dotacji itp.)
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA (PRACE INTERWENCYJNE) - od 2 000 PLN

sprzedaż dywanów, wykładzin, sprzątanie raportów sprzedaży, wystawianie faktur, zaopatrzenie w towar
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Gorlice (małopolskie)

OPERATOR MASZYN - NIEPRUSZEWO (N) - 2 300 - 2 700 PLN

obsługa maszyn mieszalniczych - firma zapewnia pełne przeszkolenie i instrukcje do wykonywania pracy.
kontakt przez OHP - 2016-01-12 - Niepruszewo (wielkopolskie)

sprzedaż towarów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Kraśnik (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 200 PLN

Specjalista ds obsługi klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Siedlce (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Olesno (małopolskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - od 1 850 PLN

prace wykończeniowe w budownictwie, głównie ocieplenia budnków (domy jednorodzinne oraz bloki)
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Racławice (małopolskie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

MALOWANIE ŚCIAN,PRACE GOSPODARCZE, WYMAGANIA WYKSZYACŁENIE ZAWODOWE,
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Szczecin (zachodniopomorskie)

LAKIERNIK PROSZKOWY - 997,4 PLN

lakiernik proszkowy
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Wola Mielecka (podkarpackie)

MANAGER W DZIALE AUDYTU - od 16 000 PLN

Osoba pracująca na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: koordynowanie zleceń audytu, asysta w rozwijaniu strategii planu audytu dla grup biznesowych EMEA,utrzymanie bezpośrednich relacji z zespołem finansów przedsiębiorstwa oraz zespołem menadżerskim firmy, zarządzanie i bezpośrednie rozbudowywanie raportów ocena wiarygodności i dokładności sprawozdań finansowych i operacyjnych,identyfikacja obszarów do udoskonalenia w firmie oraz wprowadzania konkretnych działań.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Kraków (małopolskie)

TYNKARZ - od 2 520 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Prace na magazynie, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Kalisz (wielkopolskie)

KELNER / POMOC HOTELOWA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, podawanie posiłków, sprzątanie pokoi hotelowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Zamość (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

obsługa komputera, kontakt z klientem w celu weryfikacji danych,
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Luborzyca (małopolskie)

POMOCNIK LAKIERNIKA - od 925 PLN

Szlifowanie powierzchni metalowych, szpachlowanie, odtłuszczanie elementów przed lakierowaniem, obsługa narzędzi mechanicznych (szlifierki, polerki ręczne i mechaniczne)
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Opalenica (wielkopolskie)

ASYSTENT GEODETY - od 1 860 PLN

prace związane z wykonywaniem zawodu asystent geodety - pomiary
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Żarki (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY K/M - od 2 400 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed