Praca ASYSTENT W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU Koło SAINT- GOBAIN POLSKA HPM SP. Z O.O.

Miejsce pracy:
Norton 1, 62-600 Koło, powiat: kolski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Wsparcie w realizacji zaplanowanych przeglądów maszyn i urządzeń, udział w telekonferencjach w języku angielskim, kompletowanie dokumentacji technicznej, tworzenie instrukcji postępowania dla poszczególnych modułów programu.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: miesięczny system wynagradzania

Nazwa stanowiska: ASYSTENT W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koło

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Koło

Zawód: technik utrzymania ruchu

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 300 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Technik utrzymania ruchu

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), techniczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane wykształcenie techniczne, preferowane budowa maszyn, mechanika, bardzo dobra obsługa komputera (Exel, Word, Outlook)

Nazwa pracodawcy: SAINT- GOBAIN POLSKA HPM SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Wymagane cv, kontakt telefoniczny lub e- mail: praca.sga.pl (at) saint-gobain.com

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kolski

Gmina pracodawcy: Koło

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koło

Ulica pracodawcy: Norton

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: produkcja filtrów samochodowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Zawód wykonywany przez pracownika: technik utrzymania ruchu