Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Brodnica kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Prowadzenie lub pomoc w prowadzeniu zajęć dydaktycznych; opieka nad dziećmi w wieku 2,5 - 5 lat; nakrywanie do stołu i podawanie posiłków; wyjścia z dziećmi na spacery i wycieczki; wykonywanie dekoracji okolicznościowych; utrzymywanie porządku w salach przedszkola.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brodnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brodnicki

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Min. poziom wykształcenia: średnie.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Żwirki i Wigury 3, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: brodnicki

Gmina pracodawcy: Brodnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brodnica

Ulica pracodawcy: Żwirki i Wigury

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: Wychowanie przedszkolne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.08.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Wiewiórów (łódzkie)

KIEROWCA-MECHANIK - od 3 500 PLN

- wykonywanie przewozów w transporcie międzynarodowym (teren Europy)- obsługa pojazdu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Korczyna (podkarpackie)

RECEPCJONISTKA - od 1 750 PLN

Obsługa recepcji hotelu, dokonywanie rezerwacji telefonicznej, internetowych, bezpośrednich, współpraca z portalami noclegowymi, kompleksowa obsługa gości hotelowych (zameldowanie, wymeldowanie, opieka podczas pobytu, obsługa kasy fiskalnej i komputera-faktury i paragony)
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Świętochłowice (śląskie)

DORADCA ZAWODOWY - OFERTA STAŻU DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA LUB POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA (NR 0978)/FUNDACJA EKSPERT - KUJAWY - 997,4 PLN

opracowywanie materiałów z zakresu aktywizacji społecznej i zawodowej, realizacja aktywizacji społecznej i zawodowej w formie indywidualnej i grupowej, organizacja i obsługa zajęć aktywizacyjnych, tworzenie ścieżek wsparcia, prowadzenie dokumentacji związanej z realizowanym wsparciem, prowadzenie sprawozdawczości
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Przygotowanie pokoi zgodnie z ustalonumi standartami tj. wymiana pościeli ....
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

REFERENT - od 1 927 PLN

obsługa sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Będzin (śląskie)

ELEKTROMECHANIK - od 4 000 PLN

Uczestnictwo w uruchamianiu linii produkcyjnej, zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji, konserwacja oraz okresowe przeglądy prewencyjne, skuteczne reagowanie na awarie, przestoje maszyn, urządzeń i instalacji, wdrażanie rozwiązań ograniczających przestoje maszyn, budowa nowych urządzeń, maszyn i stanowisk produkcyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Pass (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

czynności porządkowe związane z utrzymaniem czystości w budynku KMP w Rudzie Śląskiej
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Ruda Śląska (śląskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

xxx
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Łapalice (pomorskie)

OPIEKUN DZIECIĘCY - 997,4 PLN

Sprawowanie opieki nad dziećmi, pielęgnowanie ich oraz dbanie o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Bełchatów (łódzkie)

Sprzedaż towarów, zamawianie towarów od kontrahentów chińskojęzycznych, kontakt z dostawcami towarów, wszystkie obowiązki wykonywanie pod nadzorem chińskojęzycznych właścicieli spółki.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Gostynin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Krosno (podkarpackie)

MECHANIK POJAZDÓW, SPRZĘTÓW - od 1 850 PLN

mechanika maszyn i sprzętów budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Ogrodzieniec (śląskie)

TŁUMACZ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA JĘZYK ROSYJSKI - od 27 PLN

wykonanie tłumaczenia strony internetowej z j. angielskiego na rosyjski
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Kraków (małopolskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: obsługa maszyn typu: stębnówka, dwuigłówka, overlock. Pracodawca wymaga znajomości obsługi dwóch z trzech wyżej wymienionych maszyn. Szycie wyrobów własnych z dzianiny. Poszukiwane osoby z doświadczeniem w zawodzie szwaczki 3-5 lat.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Łódź (łódzkie)

MONTER INSTALACJI KLIMATYZACJI I WENTYLACJI - od 1 850 PLN

montaż instalacji klimatyzacji i wentylacji w budynkach
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Lubaczów (podkarpackie)

POMOC ADMINISTRACYJNO- BIUROWEJ - od 1 850 PLN

obsługa narzędzi biurowych, korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

TYNKARZ-GLAZURNIK - od 1 100 PLN

Nakładanie tynków ( tynki suche i dekoracyjne), układanie glazury i terakoty,
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Borzychy (mazowieckie)

ROBOTNIK DROGOWY (133Y) - od 1 850 PLN

Roboty publiczne: Łatanie dziur, koszenie poboczy, naprawa oznakowania, sprzątanie, modernizacja dróg powiatowych w Janowie i Ostrówcu.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Karczew (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

pracownik sprzątający
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 040 PLN

Pielęgnacja sadu, formowanie drzew owocowych, zbiór i sortowanie jabłek, obsługa maszyn ogrodniczych, letnie prześwietlanie drzew
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Cesinów-Las (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - do 1 800 PLN

Wykonywanie prostych czynności w kuchni, pomoc kucharzowi w przygotowywaniu dań kuchni włoskiej. Miejsce pracy: Wrocław Rynek 38Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Wrocław (dolnośląskie)

SPAWACZ GAZOWY ŚLUSARZ - do 462,5 PLN

Praca spawacza gazowego i ślusarza przy budowie dróg i zagospodarowaniu terenów zielonych, spawanie elementów trakcyjnych. Doświadczenie zawodowe min. 1 rok. Urawnienia spawacza azowego.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Marki (mazowieckie)

układanie, krojenie i ważenie towaruobsługa kasy fiskalnejobsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

POMOCNIK PIEKARZA - do 2 000 PLN

Wykształcenie: zawodowe lub średnie; min. 2 lata doświadczenia zawodowego; obsługa maszyn piekarniczych, umiejętność wypieku ciast; zakres obowiązków: pomoc piekarzowi w trakcie wszystkich czynności związanych z pracą, krojenie i pakowanie chleba, wyrabianie ciast, obsługa maszyn znajdujących się w piekarni; umowa zlecenie; miejsce pracy: teren kraju;
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Gliwice (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie i obsługa klientów chińskojęzycznych, kontaktowanie się z chińskimi kontrahentami
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Łazy (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Puńsk (podlaskie)