Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Brodnica kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Prowadzenie lub pomoc w prowadzeniu zajęć dydaktycznych; opieka nad dziećmi w wieku 2,5 - 5 lat; nakrywanie do stołu i podawanie posiłków; wyjścia z dziećmi na spacery i wycieczki; wykonywanie dekoracji okolicznościowych; utrzymywanie porządku w salach przedszkola.

Data publikacji: 2016-08-17

Lokalizacja: Brodnica (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Prowadzenie lub pomoc w prowadzeniu zajęć dydaktycznych; opieka nad dziećmi w wieku 2,5 - 5 lat; nakrywanie do stołu i podawanie posiłków; wyjścia z dziećmi na spacery i wycieczki; wykonywanie dekoracji okolicznościowych; utrzymywanie porządku w salach przedszkola.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brodnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brodnicki

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Min. poziom wykształcenia: średnie.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Żwirki i Wigury 3, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: brodnicki

Gmina pracodawcy: Brodnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brodnica

Ulica pracodawcy: Żwirki i Wigury

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: Wychowanie przedszkolne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 17.08.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

w/g harmonogramu
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

STAŻ - PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Opole (opolskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Prowadzenie rejestrów klientów,informowanie o ofercie firmy, wystawianie karnetów uprawniających do wstępu na zajęcia. Godziny odbywania stażu 13-21
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Nowy Sącz (małopolskie)

BARISTA - do 2 000 PLN

przyjmowanie i przechowywanie kawy, produktów oraz półproduktów potrzebnych do przygotowania pozycji występujących w menu lokalu;obsługiwanie urządzeń i maszyn gastronomicznych na stanowisku pracy;przekazywanie gościom lokalu wiedzy na temat kawy, akcesoriów i sposobu jej parzenia, walorów smakowych;doradzanie gościom lokalu w wyborze kaw;przygotowywanie, serwowanie i sprzedawanie kawy, napojów kawowych oraz pozostałych pozycji z menu lokalu;propagowanie kultury picia kawy;tworzenie receptur i kompozycji kawowych na zamówienia gościa;organizowanie stanowiska pracy, w tym przestrzeganie zasad BHP, ochrony ppoż., HACCP, ergonomii.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 2 000 - 2 200 PLN

- pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki,- sprawdzanie i odbiór dostaw,- rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, zabezpieczanie ich przed zniszczeniem,- prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych,- utrzymywanie porządku i czystości w magazynie,- podstawowa obróbka ślusarska metalowych elementów (przycinanie, przewiercanie).
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Nowy Sącz (małopolskie)

POMOC MECHANIKA - 997,4 PLN

naprawa samochodów
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Donosy (świętokrzyskie)

WOŹNA - od 2 000 PLN

- dbanie o utrzymanie ładu i porządku w szkole - wykonywanie wszystkich czynności zleconych przez dyrektora szkoły
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Rokietnica (podkarpackie)

INŻYNIER PROJEKTU - od 6 000 PLN

szef projektowania próżniowych urządzeń technologicznych i urządzeń technologicznych do produkcji baterii akumulatorowych cienkowarstwowych , koncepcyjne projektowanie i modelowanie 3D oprzyrządowania i komponentów próżniowych , badania patentowe , wykonywanie obliczeń inżynierskich, ekonomiczna ocena sprzętu i analizy kosztów, zarządzanie ryzykiem wdrożonych rozwiązań technicznych
kontakt przez PUP - 2017-10-25 - Jasionka (podkarpackie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 850 PLN

Obsługa urządzeń do produkcji opakowań foliowych
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Jarantowice (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 900 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Gołaczewy (małopolskie)

MONTER INSTALACJI WENTYLACYJNYCH - od 1 850 PLN

montowanie instalacji wentylacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Poznań (wielkopolskie)

OPERATOR PRODUKCJI - do 2 856 PLN

obsługa linii montażowej w zakładzie produkcyjnym, dział produkcji filtrow do dilników typu dieselpraca na umowę o pracę tymczasową na czas określony, praca jednozmianowa w godzinach 8:00-16:00oferta dostępna w sali F
kontakt przez PUP - 2017-09-26 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 400 PLN

przewóz różnych towarów na terenie kraju
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Lipka (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK LEŚNY - do 1 850 PLN

Pomoc w donoszeniu gałęzi do rębaka, obsługa kosiarki, pomoc przy usuwaniu gałęzi i krzewów.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Różanka (lubelskie)

BARMAN/KELNER - od 1 850 PLN

sprzedaż w barze - obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, utrzymywanie czystości w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Czarków (śląskie)

LABORANT CHEMICZNY - 997,4 PLN

W celu zapewnienia wymaganej ilości suroców niezbędnych do utrzymania ziągłości produkcji
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Wieruszów (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

PRACE BIUROWE
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

wykonywanie i nadzorowanie zabiegów fizjoterapeutycznych, kinezyterapeutycznych i masażu
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Łaszczów (lubelskie)

1552U - PRACZ - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Radom (mazowieckie)

KONFEKCJONOWANIE TOWARU - od 13 PLN

Kompletowanie i przygotowanie towaru do wysyłki, kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfiką, zabezpieczanie towaru, obsługa skanera, urządzeń specjalistycznych.
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

FRYZJER MĘSKI - od 1 300 PLN

obsługa klienta, strzyżenie męskie. praca pomiędzy 10.oo a 18.oo ( 100 godzin w miesiącu)
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Oleśnica (dolnośląskie)

REFERENT - 997,4 PLN

prace administracyjno-biurowe, obsługa sekretariatu, obsługa urządzeń biurowych, udzielanie informacji, prace biurowe w Dziel świadczeń Rodzinnych
kontakt przez PUP - 2017-07-19 - Wola (śląskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 15 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami z Wietnamu, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami wietnamskimi, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2017-10-17 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Montaż elementów oświetlenia domowego.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Chodzież (wielkopolskie)

INŻYNIER ROBÓT ELEKTRYCZNYCH / ASYSTENT - od 1 850 PLN

Przygotowywanie wycen i kalkulacji, koordynacja prac w oparciu o wymagania kontrahenta
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Sieradz (łódzkie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

elektryk- instalator
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Lębork (pomorskie)

OPERATOR OBRÓBKI DREWNA - od 1 850 PLN

cięcie drewna
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Zaborów Drugi (łódzkie)