Praca Kasjer/Sprzedawca - sklep Toys Zabrze LeasingTeam Group wewnętrzna

APLIKUJ
Opis oferty pracy:
Zadania: • obsługa Klientów zgodnie ze standardami sklepu (sprzedaż produktów, przyjmowanie zwrotów i reklamacji); • przygotowywanie akcji promocyjnych w sklepie; • obsługa kasy, terminali płatniczych. Oferta: • ciekawa i pełna wyzwań praca w międzynarodowej firmie; • możliwość nawiązania dłuższej współpracy; • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Pracodawca: LeasingTeam Group wewnętrzna

Data publikacji ogłoszenia: 2016-10-18

Nazwa stanowiska: Kasjer/Sprzedawca - sklep Toys

Państwo: Polska

Województwo: śląskie

Powiat: m. Zabrze

Miejscowość: Zabrze

APLIKUJ

Podobne oferty pracy

Prace magazynowe -

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta z branży automotive osób do prac magazynowych Oferta pracy tymczasowej Opis wykonywanych czynności: - kompletowanie towarów, - przygotowywanie towarów do wysyłki, - prace porządkowe na terenie magazynu.
Axell Polska - 2016-08-30 - Zabrze (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

wykonywanie przewozów drogowych rzeczy, zabezpieczenie ładunków. Praca na terenie Zabrza, Gliwic oraz kraju.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Zabrze (śląskie)

Sprzedawca w sklepie -

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNA/Y ZA: Obsługę klientów; Obsługę kasy fiskalnej; Dbanie o estetyczny wygląd i kespozycję towaru; Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy. W ZAMIAN OFERUJEMY: Umowę o pracę tymczasową na pełen etat; Możliwość pracay w systemie zmianowym; Wynagrodzenie: podstawa premie uznaniowe.
LeasingTeam Group wewnętrzna - 2016-09-24 - Czerwionka-Leszczyny (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc przy przygotowywaniu posilków , dbanie o porzadek w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Zabrze (śląskie)

starszy referent -

Komenda Miejska Policji w Zabrzu Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: starszy referent Komenda Miejska Policji w Zabrzu Zabrze ul. 1 Maja 10 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Prowadzenie ewidencji dokumentacji jawnej Referatu Kryminalnego w celu zapewnienia właściwego obiegu dokumentów. Wprowadzanie poczty wpływającej do elektronicznego dziennika koresponden
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna - 2016-09-07 - Zabrze (śląskie)

Kasjer/Sprzedawca -

Opis stanowiska pracy: • Miła obsługa Klienta, • Obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych, • Uzupełnianie asortymentu. Oferujemy: • Umowę zlecenie, • 12 zł brutto/h. • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego, • Pracę w niepełnym wymiarze godzin, • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
LeasingTeam Group wewnętrzna - 2016-10-13 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

ELEKTROMONTER - od 3 000 PLN

Instalacje elektryczne - montaż i serwis docelowo w urządzeniach chłodniczych i klimatyzacyjnych. Praca na terenie Śląska, czasami wyjazdy w delegacje.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ARCOLD Artur Kurnicki - 2016-10-04 - Zabrze (śląskie)

SERWISANT OPROGRAMOWANIA I URZĄDZEŃ FISKALNYCH - od 1 850 PLN

Obsługa klienta osobista i telefoniczna, serwis oprogramowania, serwis urządzeń fiskalnych, realizowanie planów serwisowych, pozyskiwanie zleceń na usługi serwisowe, doradztwo i sprzedaż oprogramowania i kas fiskalnych, prowadzenie szkoleń z obsługi oprogramowania i kas fiskalnych, sporządzanie dokumentacji wymaganej przepisami. Praca wymaga wykonywania usług zlecanych jak też pozyskiwania usług serwisowych. Praca wymaga kontaktu z klientami detalicznymi jak i odbiorcami firmowymi, dealerami sprzętu jak i sklepami komputerowymi. Praca wymaga realizacji ustalonych zadań związanych z dostawą zamówień sprzętu fiskalnego jak i oprogramowania. Praca w zespole młodych osób w godzinach 09:17:00 pn-pt. Praca częściowo stacjonarna częściowo w terenie. Praca premiowana jest finansowo za wykonanie założonych planów miesięcznych. Umowa o pracę po okresie próbnym. Telefon służbowy bez limitów połączeń w kraju. Samochód służbowy.
xBase.pl K. Brzozowiec, A. Drożyńska - Wyderka sp.j. - 2016-01-14 - Zabrze (śląskie)

Obsługa stoiska sprzedażowego -

ZADANIA: • sprzedaż mięsa i wyrobów mięsnych; • obsługa klienta; • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy; • obsługa kasy fiskalnej. OFERUJEMY: • stabilną pracę na pełen etat w rozwijającej się firmie; • wynagrodzenia podstawa premia; • przyjazną atmosferę; • prace zmianową.
LeasingTeam Group wewnętrzna - 2016-09-27 - Zabrze (śląskie)

Doradca Klienta -

Obsługa infolinii przychodzącej dot. faktur, płatności; Przyjmowanie reklamacji; Informowanie Klientów o usługach; Obsługa według najwyższych standardów.
LeasingTeam Group wewnętrzna - 2016-09-22 - Opole (opolskie)

Sprzedawca / Doradca Klienta -

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: aktywną, osobistą obsługę klientów opartą o fachowe doradztwo; realizację założonych planów sprzedażowych; pracę według obowiązujących standardów. Od Kandydatów oczekujemy: wykształcenia minimum średniego; łatwości nawiązywania kontaktów; „żyłki handlowca”; samodzielności w pracy, odpowiedzialności i uczciwości; potrzeb
NEONET SA - 2016-09-19 - Zabrze (śląskie)

Pracownik produkcji - operator montażu -

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta z branży automotive osób na stanowisko: Pracownik produkcji - operator montażu. Oferta pracy tymczasowej Opis stanowiska pracy: • Produkcja wyrobów zgodnie z wymogami jakościowymi oraz planem produkcji • Montaż wyrobów zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz instrukcjami
Axell Polska - 2016-07-11 - Zabrze (śląskie)

Inżynier ds uruchomień -

Zakres obowiązków: - nadzorowanie i koordynowanie działań związanych z pracą techników w zakresie serwisowania i instalacji pomp - nadzorowanie i kosztorysowanie wykonywanych prac - raportowanie działań do Kierownika Serwisu
Grupa Powen Wafapomp S.A. - 2016-08-05 - Zabrze (śląskie)

Telefoniczny doradca klienta -

Obowiązki: telefoniczny kontakt z Klientem, obsługa połączeń wychodzących, sprzedaż usług i doradztwo w zakresie oferty, utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem, dbanie o dobry wizerunek firmy.
LeasingTeam Group wewnętrzna - 2016-10-03 - Gdańsk (pomorskie)

Prace magazynowe z obsługą wózka widłowego -

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta z branży automotive osób do prac magazynowych z obsługą wózka widłowego. Oferta pracy tymczasowej Zakres czynności: - przewożenie masy towarowej wózkiem widłowym, - rozładunek i załadunek towaru - wprowadzanie danych do systemu informatycznego, - prace porządkowe. Oferujem
Axell Polska - 2016-08-30 - Zabrze (śląskie)

Pracownik obsługi klienta -

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: sprzedaż umów abonamentowych na dostarczanie energii elektrycznej, aktywne pozyskiwanie nowych klientów, realizacja planów sprzedażowych, budowanie relacji i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
LeasingTeam Group wewnętrzna - 2016-09-30 - Wejherowo (pomorskie)

KELNER (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Zabrze (śląskie)

inspektor -

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: inspektor Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach Ul. Myśliwska 5 40-017 Katowice Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: prowadzenie spraw dotyczących realizacji zadań mostowych, w zakresie bieżącego utrzymania drogowych obiektów inżynierskich,
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna - 2016-10-07 - Zabrze (śląskie)

Prace produkcyjne- ustawianie wtryskarek -

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta z branży automotive osób do prac produkcyjnych- ustawianie wtryskarek Oferta pracy tymczasowej. Zakres obowiązków: - Obsługa maszyn- wtryskarki, - Utrzymanie sprawności technicznej form wtryskowych. - Odbieranie gotowych wyrobów z maszyny, - Wstępna kontrola jakości komponent
Axell Polska - 2016-09-17 - Zabrze (śląskie)

Doradca Klienta indywidualnego -

Zadania: Sprzedaż produktów bankowych; Pozyskiwanie nowych klientów; Tworzenie nowych ofert handlowych; Obsługa klientów indywidualnych; Realizacja celów sprzedażowych; Dbanie o dobry wizerunek firmy. Oferta: Umowa o pracę; Możliwość pracy w ciekawym projekcie; Wysokie prowizje sprzedażowe; Stabilne zatrudnienie; Możliwość rozwoju w strukturach Banku.
LeasingTeam Group wewnętrzna - 2016-10-14 - Poznań (wielkopolskie)

Doradca klienta_branża energetyczna -

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: sprzedaż umów abonamentowych na dostarczanie energii elektrycznej, aktywne pozyskiwanie nowych klientów, realizacja planów sprzedażowych, budowanie relacji i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
LeasingTeam Group wewnętrzna - 2016-10-04 - Gdańsk (pomorskie)

KIEROWCA - POMOCNIK MONTAŻYSTY RUSZTOWAŃ (12/12) - od 2 150 PLN

osoby do 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Zabrze (śląskie)

SPRZEDAWCA/KASJER - 7,5 - 9 PLN

Obsługa kasy fiskalnej. Profesjonalna obsługa klienta. Praca w Zabrzu. Zatrudnienie przez agencję zatrudnienia na umowę o pracę tymczasową. Elastyczny wymiar czasu pracy. Praca od 4 do 9 godz. dziennie.
Personnel Solutions Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia - 2015-11-09 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI (ZMIANA NOCNA) - od 1 387,5 PLN

sprzątanie restauracji : mycie urządzeń, sali jadalnej, części sanitarnych, kuchni i zaplecza. Zmiana nocna (23.00-7.00). Praca na 3/4 etatu.
Firma "KON-MAC" Andrzej Konopski - 2016-09-20 - Zabrze (śląskie)

Hostessa -

Zadania: Prezentacja wybranych kosmetyków na terenie galerii i przed perfumerią; Udzielanie informacji klientom o dostępnych ofertach; Zachęcanie do kupna produktów kosmetycznych. Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie; Praca w weekendy listopadowe (piątek, sobota, niedziela; Wynagrodzenie w wysokości 15 zł/h brutto.
LeasingTeam Group wewnętrzna - 2016-10-25 - Częstochowa (śląskie)

Doradca Infolinii Płatnościowej -

Obsługa infolinii przychodzącej dot. faktur, płatności; Przyjmowanie reklamacji; Informowanie Klientów o usługach; Obsługa według najwyższych standardów.
LeasingTeam Group wewnętrzna - 2016-10-05 - Katowice (śląskie)

Prace ślusarskie -

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe, poszukuje dla swojego Klienta z branży automotive pracowników do prac ślusarskich Oferta pracy tymczasowej Opis wykonywanych czynności : - obrabianie elementów metalowych przy użyciu narzędzi typu : wiertarka , piła elektryczna, szlifierka kątowa, - prace montażowe. Oferujemy: - pracę w firmie o ugruntow
Axell Polska - 2016-08-24 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Zabrze (śląskie)

Specjalista ds obsługi klienta -

Zakres obowiązków: - analizowanie, koordynowanie i kontrolowanie przebiegu zamówień w zakresie warunków dostawy - przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji wysyłkowych - przygotowywanie zleceń transportowych - kontakt z klientem w zakresie realizacji dostaw
Grupa Powen Wafapomp S.A. - 2016-08-05 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 12 PLN

zabezpieczenie mienia przed kradzieżą z włamaniem
kontakt przez OHP - 2016-10-12 - Zabrze (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed

Wybierz kraj