Praca Kierowca – Magazynier Dzierżoniów SIG

Opis oferty pracy:
Zakres zadań: Przewożenie towarów zgodnie z przygotowanym planem Pomoc w magazynie w czasie wolnym od przewozu towarów Wymagania: Prawo jazdy kat. B,C Uprawnienia do prowadzenia pojazdów powyżej 3,5 t Mile widziane uprawnienia do obsługi HDS Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku Uprawnienia na wózek widłowy Uprawnienia do przewozu towarów Elektroniczna karta kierowcy Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych Ciekawą pracę w nowoczesnym i rozwijającym się środowisku pracy Szkolenia zawodowe – podnoszenie kwalifikacji, wózek widłowy, bezpieczeństwo pracy

Pracodawca: SIG

Data publikacji ogłoszenia: 2016-10-13

Nazwa stanowiska: Kierowca – Magazynier

Państwo: Polska

Województwo: dolnośląskie

Powiat: dzierżoniowski

Miejscowość: Dzierżoniów

Podobne oferty pracy

Kierowca – Magazynier -

Zakres zadań: Przewożenie towarów zgodnie z przygotowanym planem Pomoc w magazynie w czasie wolnym od przewozu towarów Wymagania: Prawo jazdy kat. B,C Uprawnienia do prowadzenia pojazdów powyżej 3,5 t Mile widziane uprawnienia do obsługi HDS Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku Uprawnienia na wózek widłowy Uprawnienia do przewozu towarów Elektroniczna karta kierowcy Oferujemy: Zatrudni
SIG - 2016-10-20 - Rzeszów (podkarpackie)

CNC Engineer -

CNC Engineer Dzierżoniów NR REF.: 1077930 Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydata, który dołączy do Działu Technicznego firmy na stanowisko Inżyniera CNC w zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Dzierżoniowie. Do zadań poszukiwanego Kandydata należeć będzie przede wszystkim nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego, uwzględniają
HAYS Manufacturing - 2016-08-05 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed