Praca Programista Front-end Olsztyn NetLand

Opis oferty pracy:
Zespół NetLand to wysoko wykwalifikowana kadra, której trzon stanowią programiści. Nasza firma stawia przede wszystkim na ludzi: Wspieramy pracowników w rozwoju zawodowym wskazując możliwości i dostarczając narzędzia Zapewniamy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz dajemy możliwość awansów Oferujemy tradycyjną umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia dogodną dla obu stron Kreujemy dobre relacje wewnątrz firmy - często organizujemy akcje motywacyjno-integracyjne Jeśli programowanie jest Twoją pasją, którą chcesz rozwijać, jeśli posiadasz analityczny umysł oraz pomysły, pasję i otwartość do poznawania nowych technologii, które mogłyby wesprzeć naszą firmę - zapoznaj się z wymaganiami niezbędnymi do zatrudnienia stanowisku Programista Front-end i dołącz do naszego zespołu składając wcześniej swoje CV.

Pracodawca: NetLand

Data publikacji ogłoszenia: 2016-10-13

Nazwa stanowiska: Programista Front-end

Państwo: Polska

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: m. Olsztyn

Miejscowość: Olsztyn

Podobne oferty pracy

KELNER - od 12 PLN

obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2016-07-04 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - do 1 850 PLN

dostawa drobnych części przemysłowych do kontrahenta,zaopatrzenie własnego zakładu w części przemysłowe,rozwożenie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - do 1 500 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych
JUS-MAR Justyna Jaroszewska - 2016-08-30 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

DORADCA HANDLOWY-SPRZEDAWCA - do 2 500 PLN

wystawianie dokumentów sprzedaży,obsługa klienta
EUROINSTAL Plus Sp.z o.o - 2016-10-27 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT - od 2 100 PLN

uczestniczenie w wykonywaniu zadań w ramach sporządzanych w biurze opracowań i dokumentów
Warmińsko-Mazurskie Biuro Planowania Przestrzennego - 2016-09-05 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA DROBIU - od 1 850 PLN

prace zwiazane z ubojem , rozbiorem drobiu, pakowaniem, konfekcjonowanie mięs i wyrobów wędliniarskich
WORK UP Spółka z o.o. - 2016-02-04 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - do 1 400 PLN

przygotowywanie wszelkiego rodzaju potraw,deserów,koktaili,sałatek,sosów wg tradycyjnych receptur kuchni ukraińskiej,przestrzeganie przepisów bhp obowiązujących w gastonomii,inne prace zlecone przez pracodawcę w zakresie gastronomii
Vega Food Sp. z o.o - 2016-07-22 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Programista Aplikacji Mobilnych -

Rozwój i budowa aplikacji mobilnych Wdrażanie zaprojektowanych rozwiązań Projektowanie nowych funkcjonalności Refactoring kodu pod standardy wzorców projektowych Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych Code Review
NetLand - 2016-07-11 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Zespół NetLand to wysoko wykwalifikowana kadra, której trzon stanowią programiści. Nasza firma stawia przede wszystkim na ludzi: Wspieramy pracowników w rozwoju zawodowym wskazując możliwości i dostarczając narzędzia Zapewniamy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz dajemy możliwość awansów Oferujemy tradycyjną umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia dogodną dla obu stron Kreujemy dobre r
NetLand - 2016-10-15 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Młodszy programista Java -

NetLand - 2016-08-03 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY, SZKALRNIOWY - od 4 500 PLN

Agencja Goodmorning oferuje prace w Holandii.Pracownik szklarni - zbiór malin, borówek i innych owoców i warzyw.Pracownik produkcyjny
"Goodmorning" Spółka z o.o. - 2016-08-26 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków i pieczenie ciast
Konwikt Kapłanów Warmińskich - 2016-06-29 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

obchód terenu obiektu, ewidencja ruchu pojazdów, sporzádzanie dokumentacji
Multiservice Sp. z o.o. - 2016-05-09 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Programista NET -

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

obsługa klienta,wykładanie towaru,obsługa kasy fiskalnej,obsługa działu mięsno-wędliniarskiego
IBES Sp. z o.o. - 2016-08-04 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Doradca klienta -

Wymagania: komunikatywność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista. Zadania: obsługa Klientów, sprzedaż produktów sieci eSmokingWorld, dbałość o wygląd punktu sprzedaży, prowadzenie dokumentacji sprzedażowo kasowej. Oferujemy: elastyczną formę współpracy uzależnioną od dyspozycyjności, atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz rozbudowany system premiowania, przeszkolenie pozwalające osią
eSmoking World - 2016-10-12 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DS. ZAOPATRZENIA ORTOPEDYCZNEGO - do 2 000 PLN

Sprzedaż w sklepie z zaopatrzeniem ortopedycznym
Cormedica Agata Iwankiewicz - 2016-04-05 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Specjalista ds systemów pomocy społecznej -

Poszukujemy osób ambitnych i otwartych na nowe wyzwania. Oferujemy pracę o charakterze biurowym, polegającą na wprowadzaniu danych do systemu informatycznego. Zakres obowiazków : Wprowadzanie danych do systemu informatycznego. Weryfikacja poprawności wprowadzonych danych.
NetLand - 2016-10-29 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

SEKRETARKA W KANCELARII PRAWNEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 4 000 PLN

pozyskiwanie nowych kontrahentów,prowadzenie rozmów z kontrahentami w tym z zagranicznymi
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

eSmokingWorld to: ludzie, którzy tworzą świetną atmosferę elastyczny grafik, który tworzysz wspólnie z nami wypłata zawsze na czas z atrakcyjnym programem premiowym możliwość rozwoju zawodowego profesjonalne szkolenie Jeśli spełniasz nasze wymagania: komunikatywność, pełnoletność i pozytywne nastawienie do życia TO IDEALNE MIEJSCE DLA CIEBIE www.esmokingworld.com/kariera
eSmoking World - 2016-11-12 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 850 PLN

obsługa ciągnika + naczepa,nadzór nad załadunkiem,rozładunkiem,pilnowanie powierzonego towaru i dokumentów -teren kraju
PHU MIWO Jadwiga Sokołowska - 2016-10-05 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ W PRACOWNI MUZYCZNEJ - do 1 850 PLN

prowadzenie dokumentacji zajęć,opracowywanie planów pracy,prowadzenie zajęć muzycznych z osobami chorymi na Alzheimera
Stowarzyszenie Europejskie Centrum Wsparcia Społecznego HELPER - 2016-07-04 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

realizacja zadania wyznaczonego przez kierownika
Arbet Investment Group Sp. z o.o. - 2016-05-25 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

MENAGER HANDLOWY - do 3 200 PLN

zapewnienie sprawnego funkcjnowania swojego działu,realizacja polityki handlowej (zarządzanie produktem i organizowania akcji handlowych),realizacja założeń ekonomicznych(zarządzanie wynikiem finansowym:ceną i marżą),zapewnienie właściwej obsługi Klienta,zarządzanie ekipą (zatrudnienie,szkolenie,organizcja pracy,ocena)
Real Sp. z o.o. - 2016-01-19 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR ŁADOWARKI - 1 850 - 2 500 PLN

załadunek na samochody ciężarowe
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

CUKIERNIK - do 1 850 PLN

wypiek i wykańczanie ciast i wypieków drobnych,przygotowywanie tortów okolicznościowych
Staromiejska Kawiarnia-Restauracja KiZ Kucharzewscy Sp.Jawna - 2016-07-11 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW BIUROWO -PRACOWNICZYCH - do 1 850 PLN

nadzór nad pracownikami i ich pracą,bieżące segregowanie dokumentów biurowo-pracowniczych,praca w biurze i związane z tym obowiązki,sprawy kadrowe pracowników
"Marzenie" Spółdzielnia Socjalna - 2016-09-28 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

MANAGER HANDLOWY - do 2 200 PLN

analiza wyników sprzedaży i śledzenie działania konkurencji,wdrażanie i realizacja własnych projektów w obszarze dostosowania oferty handlowej dla Klientów Auchan
AUCHAN-POLSKA Sp. z o.o - 2016-04-20 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed