Praca Inżynier elektronik Żarów ITEKNA Polska, an ALTEN Group company

Opis oferty pracy:
Zadania na stanowisku: Wdrażanie nowych i modyfikacje istniejących komponentów (specyfikacja techniczna, funkcjonalność, niezawodność, bezpieczeństwo) Analiza i weryfikacja rozwiązań pod kątem funkcjonalności, jakości i kosztów Wykonywanie oraz modyfikowanie dokumentacji technicznej dla nowych i/lub istniejących produktów i komponentów Zatwierdzanie komponentów do produkcji masowej - tworzenie planu testów, nadzór nad testami oraz podejmowanie decyzji o ostatecznym zatwierdzeniu Opracowywanie wariantów istniejących produktów spełniających wymagania specyfikacji i procesu produkcyjnego Wsparcie działu produkcji w rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z produktem Poszukiwanie rozwiązań mających na celu poprawę jakości oraz optymalizację kosztów przy współpracy z dostawcami oraz działem zakupów, produkcji, inżynierii, jakości Zapewnienie zgodności działań w ramach korporacji - współpraca z analogicznymi działami w innych krajach Wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek Elektronika lub pokrewny 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (również absolwenci Elektroniki lub pokrewnych kierunków z odbytymi praktykami lub stażem) Zainteresowanie elektroniką i/lub obszarami z nią związanymi Znajomość zasad sporządzania oraz odczytywania rysunku technicznego (doświadczenie w pracy w AutoCad lub CATIA będzie dodatkowych atutem) Doświadczenie w koordynowaniu projektów, w tym: tworzenie planu projektu, tworzeniu planu testów, interpretacja wyników Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie Umiejętność rozwiązywania problemów oraz współpracy w zespole Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność, terminowość, systematyczność Oferujemy: Długoterminową współpracę Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku Atrakcyjne wynagrodzenie Kartę Multisport Prywatną opiekę medyczną Elastyczność w formie zatrudnienia Pracę w profesjonalnym, zgranym zespole (wiemy jak bardzo ważna jest atmosfera pracy) Możliwość poszerzania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności (kursy, szkolenia) Możliwość uczestniczenia w ciekawych spotkaniach integracyjnych Wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Pracodawca: ITEKNA Polska, an ALTEN Group company

Data publikacji ogłoszenia: 2016-10-12

Nazwa stanowiska: Inżynier elektronik

Państwo: Polska

Województwo: dolnośląskie

Powiat: świdnicki

Miejscowość: Żarów

Podobne oferty pracy

Test and Validation Engineer- Automotive project -

Would you like to be a part of a company that is one of the world’s leading producer of car equipment and accessories? Would you like to be a part of a team which is responsible of making and conducting tests that provides safety and comfort to the customers all around the world? Join us and work for the great automotive company that has 330 plans in 34 countries and 30 R&D centers Don’t hesitate and appl
ITEKNA Polska, an ALTEN Group company - 2016-10-12 - Wałbrzych (dolnośląskie)

Tester Manualny -

Jeśli zdobyłeś już pierwsze doświadczenie zawodowe w obszarze testów manualnych, a rozwój jest dla ciebie najważniejszy to mamy dla ciebie świetną propozycję Dołącz do naszego zespołu i rozwiń skrzydła biorąc udział w ciekawych projektach prowadzonych przez naszych klientów, międzynarodowe firmy z sektora: bankowego, telekomunikacyjnego, IT. Poszukujemy osób, dla których priorytetem jest ch
ITEKNA Polska, an ALTEN Group company - 2016-10-28 - Wrocław (dolnośląskie)

Tool Engineer / Inżynier Narzędziowy -

What we require: several years of experience in tool building process basic understanding and experience in injection moulding process knowledge of the latest techniques in tool building and tool design theoretical knowledge of plastic material up to date on machines and peripheral equipment technology for tool building language: very good English or very good German What we propose: Individual approach to each e
ITEKNA Polska, an ALTEN Group company - 2016-08-30 - Gdańsk (pomorskie)

Pracownik marketu -

Obowiązki: obsługa kas fiskalnych obsługa terminala kart płatniczych wykładanie towaru drobne prace porządkowe Wymagamy: aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny) ukończonych 18 lat odpowiedzialność, rzetelność Oferujemy: możliwość podjęcia pracy stałej lub dorywczej elastyczne godziny pracy terminowe wynagrodzenie ubezpieczenie zdrowotne
Beetsma Sp. z o.o. Agencja Pracy - 2016-10-25 - Świebodzice (dolnośląskie)

Sales Assistant -

DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE: Aktywna obsługa klienta Doradztwo w zakresie kreowania indywidualnego stylu klienta Dbanie o wystrój sklepu DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI: Twoją pasją jest moda Jesteś uśmiechniętą i energiczną osobą, o pogodnym usposobieniu Lubisz kontakt z ludźmi i pracę w zespole Chętnie się angażujesz i wytrwale dążysz do celu OFERUJEMY Ciekawą i dynamiczną pracę w zgranym zes
ORSAY - 2016-08-30 - Świdnica (dolnośląskie)

Supply Project Manager -

We are looking for Supply Project Manager , who will join the core team, where will be in charge of one project from nomination until start of production. Our client is a big international company that has 136 plans in 30 countries and 22 R&D centers and is leading manufacturer of body modules and structural component that makes vehicle lighter, safer, and more aerodynamic. Main tasks: Responsibility for all
ITEKNA Polska, an ALTEN Group company - 2016-10-12 - Gliwice (śląskie)

Kasjer / Sprzedawca -

Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa kasy fiskalnej obsługa Klienta Wymagania: ukończone 18 lat książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych uczciwość i pracowitość Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe stałe i stabilne zatrudnienie miłą i przyjazną atmosferę pracy
Beetsma Sp. z o.o. Agencja Pracy - 2016-09-22 - Żarów (dolnośląskie)

Kasjer/sprzedawca -

Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa kasy fiskalnej obsługa Klienta Wymagania: ukończone 18 lat książeczka do celów sanepidarno-epidemiologicznych uczciwość i pracowitość Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe stałe i stabilne zatrudnienie miłą i przyjazną atmosferę pracy
Beetsma Sp. z o.o. Agencja Pracy - 2016-10-12 - Żarów (dolnośląskie)

Inżynier montażu - Assembly Engineer -

Zostań częścią firmy, która jest czołowym producentem części samochodowych oraz komponentów strukturalnych, które sprawiają że samochody są lżejsze, bezpieczniejsze i bardziej aerodynamiczne. Zostań członkiem zespołu, który projektuje zbiorniki paliwa i systemy redykujące emisję spalin, a będziesz miał realny wpływ na to że nasze środowisko jest mniej zanieczyszczone. Dołącz do naszego

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed