Praca Księgowa Łomianki HASO KRZYSZTOF SOTOMSKI

Opis oferty pracy:
Obsługa księgowa i płacowa firm księgi handlowe, kpr, ryczałty, VAT , kadry i płace Wykształcenie średnie dobrze widziana znajomość programów księgowych RAMZES i OPTIMA Stabilna praca na umowę o pracę

Pracodawca: HASO KRZYSZTOF SOTOMSKI

Data publikacji ogłoszenia: 2016-10-07

Nazwa stanowiska: Księgowa

Państwo: Polska

Województwo: mazowieckie

Powiat: warszawski zachodni

Miejscowość: Łomianki

Podobne oferty pracy

APLIKANT RADCOWSKI/ MŁODSZY PRAWNIK -

Bąkowski Kancelaria Radcowska poszukuje aplikanta radcowskiego lub adwokackiego na stanowisko młodszego prawnika Zakres obowiązków: Przygotowywanie pism i opinii prawnych Prowadzenie postępowań sądowych i administracyjnych Obsługa prawna klientów korporacyjnych Oferujemy: Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego Udział w ciekawych projektach Możliwość awansu zawodowego Praca w fajnym zespole p
Kancelaria Radcy Prawnego Igor Bąkowski - 2016-09-30 - Łomianki (mazowieckie)

Współpraca w ramach umowy cywilnoprawnej w Zespole Finansowym -

Narodowe Centrum Nauki jest agencją wykonawczą powołaną do wspierania działalności naukowej w zakresie badań podstawowych. Naszą siłą jest zgrany zespół z misją „Gramy dla polskiej nauki”. Koncentrujemy się na budowaniu przyjaznego środowiska pracy, mówimy sobie na „ty”, stawiamy na jasne warunki współpracy, jesteśmy instytucją przyjazną kobietom. Jeśli chcesz stać się członkiem n
Narodowe Centrum Nauki - 2016-09-15 - Zielonki (mazowieckie)

Do wprowadzania dokumentacji magazynowej -

Poszukujemy osoby do wprowadzania dokumentów magazynowych. Osobę z wykształceniem technicznym (min. średnim) oraz znajomością komputera. Preferujemy kobiety.
Grot Marek Dobrzyński - 2016-08-03 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

Specjalista ds sprzedaży samochodów -

Oferta: Odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, Pracę w młodym, energicznym zespole, Niezbędne narzędzia pracy, System szkoleń, Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od poziomu zaangażowania, doświadczenia i osiąganych wyników. , Autoryzowany Dealer Mitsubishi Choiński Auto Autoryzowany Dealer Mitsubishi Choiński Auto w z
Choiński Auto Bartosz Choiński - 2016-11-17 - Józefów (mazowieckie)

Specjalista ds współpracy międzynarodowej -

Narodowe Centrum Nauki - 2016-09-08 - Zielonki (mazowieckie)

Doradca Klienta Indywidualnego -

Główne zadania: realizowanie wyznaczonych zadań z operacyjnego planu sprzedaży, w tym prowadzenie aktywnej sprzedaży oferowanych przez Bank produktów bankowych i niebankowych oraz produktów Grupy Kapitałowej Banku doradztwo w wyborze nowego produktu oraz w sprawach związanych z bieżącą obsługą poszerzanie zakresu dotychczasowej współpracy z klientami ( cross-selling i up-selling ) realizacja trans
PKO Bank Polski - 2016-09-09 - Ożarów Mazowiecki (mazowieckie)

Księgowa -

Wymagania: - wykształcenie kierunkowe - min 2 lata doświadczenia - znajomosć przepisów z zakresu rachunkowości i podatków - samodzielność - monitorowanie zmian w przepisach
F.H. Viva Plus II - 2016-07-31 - Bytom (śląskie)

Doradca-Kasjer -

Jeżeli łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz wyzwania i jesteś przedsiębiorczy, a Twój kapitał to: entuzjazm i chęć osiągania wyznaczonych celów inicjatywa w budowaniu relacji i otwartość na potrzeby klienta wykształcenie średnie lub wyższe znajomość branży bankowej, doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą i/lub obsługą klientów jako dodatkowy atut to praca na tym stanowisku jest dla C
PKO Bank Polski - 2016-07-14 - Błonie (mazowieckie)

Współpraca w ramach umowy cywilnprawnej w Dziale Obsługi Wniosków -

Narodowe Centrum Nauki - 2016-11-10 - Zielonki (mazowieckie)

Współpraca w ramach umowy cywilnprawnej w Sekretariacie Dyrekcji -

Narodowe Centrum Nauki - 2016-10-26 - Zielonki (mazowieckie)

księgowa -

PODSTAWOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW : – Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych , – Prowadzenie Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, – dekretowanie oraz księgowanie dokumentów, – bieżące rozliczenia z instytucjami finansowymi (w tym bankami), – uzgadnianie sald z partnerami biznesowymi, – prowadzenie ewidencji przychodów i kosztów podatkowych, – rozliczanie podatku VAT, – wystawianie oraz księgo
Kancelaria Doradztwa Podatkowego Ireneusz Leśniewski - 2016-07-12 - Ząbki (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed