Praca Telefonauta Ruda Śląska Gallup Polska

Opis oferty pracy:
Zapewniamy: różnorodność projektów ( infolinie przychodzące oraz wychodzące ) kosmiczną drogę kariery poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji we wspólnym podróżowaniu możliwość osiągnięcia wysokich lotów złotówkowych wsparcie ze strony podniebnych opiekunów Nasze wymagania: nie wymagamy umiejętności zakrzywiania czasoprzestrzeni ;-) Wszystkich ciekawskich zachęcamy do kontaktu

Pracodawca: Gallup Polska

Data publikacji ogłoszenia: 2016-10-06

Nazwa stanowiska: Telefonauta

Państwo: Polska

Województwo: śląskie

Powiat: m. Ruda Śląska

Miejscowość: Ruda Śląska

SPECJALISTA DO SPRAW EKSPORTU- RYNKI WSCHODNIE - od 1 850 PLN

-obsługa dotychczasowych klientów i aktywne pozyskiwanie nowych klientów w krajach byłego bloku wschodniego -administracja zamówień klientów-monitorowanie potrzeb klientów-sporządzanie ofert i kalkulacji
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Ruda Śląska (śląskie)

Opiekun ds Telefonicznej Obsługi Klienta -

Twoja Praca telefoniczna obsługa klientów i udzielanie informacji na temat bieżącej oferty produktowej, wykonywanie dyspozycji i operacji finansowych na rachunkach klientów, sprzedawanie produktów bankowych, realizowanie celów, wpływ na tworzenie pozytywnego wizerunku banku. Twój Kapitał jesteś komunikatywny/a i masz dobrą dykcję, lubisz pracę z ludźmi, kręcą cię zmiany i chcesz nauczyć się cz
RAIFFEISEN BANK POLSKA - 2016-12-02 - Ruda Śląska (śląskie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY -POMOC KUCHENNA (UZUP. 2/RM/50/2013 ) - do 1 850 PLN

prace pomocnicze na kuchni, pomoc w przygotowywaniu posiłków, mycie naczyń
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Ruda Śląska (śląskie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

montaż instalacji wod.-kan. i c.o.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Ruda Śląska (śląskie)

Sprzedawca / Doradca Klienta -

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: aktywną, osobistą obsługę klientów opartą o fachowe doradztwo; realizację założonych planów sprzedażowych; pracę według obowiązujących standardów. Od Kandydatów oczekujemy: wykształcenia minimum średniego; łatwości nawiązywania kontaktów; „żyłki handlowca”; samodzielności w pracy, odpowiedzialności i uczciwości; potrzeb
NEONET SA - 2016-09-24 - Ruda Śląska (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - od 1 850 PLN

rozliczanie, sporządzanie listy płac, prowadzenie teczek osobowych, rozliczanie wynagrodzeń, składek ZUS
SPÓŁKA DORADCÓW PODATKOWYCH "SEBASTJAN" SPÓŁKA JAWNA IRENA SEBASTJAN, ARKADIUSZ SEBASTJAN - 2016-08-31 - Ruda Śląska (śląskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

pełny zakres zadań agenta ubezpieczeniowego
Firma Handlowo-Usługowa "TO TU SUPER" - 2016-05-12 - Ruda Śląska (śląskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

pomoc przy pracach budowlanych na budowie na terenie Rudy Śląskiej, Zabrza oraz Gliwic
P.R.B.SRB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-06-29 - Ruda Śląska (śląskie)

WYCHOWAWCA W PLACÓWKACH WSPARCIA DZIENNEGO - od 11,01 PLN

opieka nad dziećmi podczas zajęć, organizowanie pomocy w nauce, prowadzenie zajęć indywidulanych i grupowych wynikających z programu placówki (m. innymi profilaktycznych, kulturalno-artystycznych, sportowo-rekreacyjnych)współpraca z rodzicami dzieci uczęszczających do placówki oraz instytucjami wspierającymi dzieci i ich rodziny, prowadzenie dokumentacji.
STOWARZYSZENIE ŚWIĘTEGO FILIPA NEREUSZA - 2016-01-05 - Ruda Śląska (śląskie)

ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie przesyłek pocztowych, przyjmowanie i wydawanie przekazów pocztowych, przyjmowanie wpłat bankowych, operacje kasowe, sprzedaż znaczków
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Ruda Śląska (śląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

strzyżenie, koloryzacja, zabiegi pielęgnacyjne
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Ruda Śląska (śląskie)

POMOCNIK OPERATORA MASZYN - od 1 850 PLN

obsługa maszyny pakującej
Zakłady Mięsne MADEJ & WRÓBEL Sp. z o.o. - 2016-05-11 - Ruda Śląska (śląskie)

Pomocnik sprzedawcy -

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: wsparcie pracowników sklepu w realizacji bieżących zadań prace administracyjne i porządkowe w obrębie sklepu pracę według obowiązujących standardów Od Kandydatów oczekujemy: wykształcenia minimum średniego łatwości nawiązywania Kontaktów samodzielności w pracy, odpowiedzialności i uczciwości Kandydatom oferujemy: umowę zlecenie m
NEONET SA - 2016-08-10 - Ruda Śląska (śląskie)

WYDAWCA POSIŁKÓW / BUFETOWY - 997,4 PLN

- przygotowanie sali, stołów na przyjęcia okolicznościowe- obsługa imprez masowych- obsługa klienta indywidualnego- obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Ruda Śląska (śląskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 850 PLN

zadania:obsŁuga okienka pocztowego w pełnym zakresuie obsługa kasy fiskalnejsprzedaż produktów prasowych pozaprasowych i pocztowychdbanie o porządek w miejscu pracywykŁadanie i odpowiednia prezentacja produktów
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Ruda Śląska (śląskie)

PIEKARZ - od 2 500 PLN

Osoba zatrudniona na stanowisku Piekarza odpowiedzialna będzie za:Przygotowanie ciast wg. receptur.Obsługę maszyn, urządzeń, pieców oraz aparatury kontrolno-pomiarowe.Dbanie o czystość pomieszczeń produkcyjnych oraz sprzętów.Ścisłą współpracę z Kierownikami Zmianowymi.Przestrzeganie dyscypliny produkcyjnej oraz zasad dotyczących jakości wytwarzania produktu.
LAMBERTZ POLONIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-21 - Ruda Śląska (śląskie)

WAGOWY - od 1 850 PLN

praca na produkcji
Madej & Wróbel Zakłady Mięsne Sp. z o. o. - 2016-03-31 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK GRUP INTERWENCYJNYCH - 11 - 13 PLN

podjazdy pod obiekty chronione w momencie zgłoszenia zagrożenia, podjazdy kontrolne w celu sprawdzenia stanu zabezpieczenia
SOLID GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-04-28 - Ruda Śląska (śląskie)

SPRZEDAWCA KASJER - od 2 000 PLN

od I do III miesięcy wykładanie towarów i przygotowywanie do obsługiwania urządzeń w sklepie od IV miesiąca obsługa klienta
"AIMEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-28 - Ruda Śląska (śląskie)

POMOCNIK ELEKTROMONTERA - od 12 PLN

Pomoc w montażu i podłączanie elementów
EURO-INWEST PROJEKT Grzegorz Engler - 2016-02-05 - Ruda Śląska (śląskie)

starszy referent -

Komenda Miejska Policji w Rudzie Śląskiej Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: starszy referent Komenda Miejska Policji w Rudzie Śląskiej 41-709 Ruda Śląska ul. Gen. Hallera 9 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: ewidencjonowanie pism, dokumentów i przesyłek niejawnych wpływających i wychodzących z jednostki, właściwe ich przechowywanie, wydawanie, udos
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna - 2016-10-20 - Ruda Śląska (śląskie)

ŚLUSARZ P/Z - 2 000 - 3 500 PLN

praca pod ziemią
METRUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-01 - Ruda Śląska (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- zamawianie towaru, układanie ekspozycja,-sprzedaż, wystawianie faktur i paragonów,- załatwianie reklamacji,- dłanie o porządek na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Ruda Śląska (śląskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 5 PLN

rozdawanie ulotek reklamowych
kontakt przez OHP - 2016-02-12 - Ruda Śląska (śląskie)

Młodszy Specjalista ds Sprzedaży -

Zadania: aktywna sprzedaż produktów bankowych doradztwo w zakresie doboru produktu dla Klienta nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z Klientem bieżąca analiza wyników osiąganych w punkcie sprzedaży Wymagania: gotowość do pracy w systemie 10-12 godzinowym, również w wybrane weekendy zaangażowanie i ukierunkowanie do osiągania założonych celów gotowości do nauki i zdobywania wiedzy z zakre
BNP Paribas Group Service Center S.A. - 2016-11-17 - Ruda Śląska (śląskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - od 2 200 PLN

zajęcia terapeutyczne z podopiecznymi ośrodka
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Ruda Śląska (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, kasy fiskalnej. Praca w sklepie spożywczo- przemysłowym.
SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY ANDRZEJ HAMMER - 2016-05-25 - Ruda Śląska (śląskie)

BARMAN - 997,4 PLN

przygotowanie napojów itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Ruda Śląska (śląskie)

DOZORCA - 500 - 650 PLN

sprzątanie posesji oraz piwnic i klatek schodowych
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Ruda Śląska (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed