Praca Kierownik Produkcji (branża metalowa) Krotoszyn D&K Technology

Opis oferty pracy:
Zakres obowiązków planowanie i organizowanie produkcji zarządzanie całościowym procesem produkcji i nadzór nad realizacją planów produkcji organizacja procesów produkcyjnych oraz obsługi maszyn i urządzeń optymalizacja procesów produkcyjnych w obszarze jakości, kontroli kosztów stałe podnoszenie efektywności procesu produkcji wdrażanie rozwiązań pozwalających na optymalizację procesów produkcyjnych nadzór nad sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem parku maszynowego 5.zarządzanie pracą pracowników produkcji nadzór nad stanem zaopatrzenia w surowce i półprodukty prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z przyjętymi normami 8.współpraca w innymi działami firmy w zakresie realizacji procesu produkcji Doświadczenie zawodowe w branży 2-3 lata Umiejętności obsługa komputera - MS Excel podejmowanie decyzji przywództwo organizacja pracy własnej konsekwencja w osiąganiu celów radzenie sobie ze stresem i presją czasu samodzielność budowanie dobrych relacji z ludźmi komunikatywność znajomość procedur i przepisów bhp i ppoż. znajomość procesu produkcyjnego Wynagrodzenie 5500 zl brutto

Pracodawca: D&K Technology

Data publikacji ogłoszenia: 2016-10-06

Nazwa stanowiska: Kierownik Produkcji (branża metalowa)

Państwo: Polska

Województwo: wielkopolskie

Powiat: krotoszyński

Miejscowość: Krotoszyn

Podobne oferty pracy

Specjalista ds zakupów i sprzedaży -

Opis stanowiska pracy: kompleksowa realizacja zakupów materiałów weryfikacja, wybór i współpraca z dostawcami materiałów utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami i klientami nawiązywanie i utrzymanie kontaktów z klientami, przygotowanie ofert handlowych negocjacje warunków współpracy współpraca z innymi działami firmy Wymagania: minimum 2 letnie doświadczenie w realizowaniu zakupów bardzo dobre
D&K Technology - 2016-10-06 - Krotoszyn (wielkopolskie)

Konstruktor - Technolog (branża metalowa) -

Opis stanowiska: Opracowanie dokumentacji technologiczno – konstrukcyjnej, Wycena zapytań ofertowych, Przygotowywanie dokumentacji i prototypów w celu przygotowania do produkcji. Wymagania: Wykształcenie o profilu technicznym, Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, Obsługa oprogramowania Solid Works. Oferujemy: Pracę od poniedziałku do piątku o charakterze stacjonarny Stabilne zatrudnienie

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed