Praca Elektromechanik Koszalin SCANIA POLSKA S.A.

Opis oferty pracy:
Kogo szukamy? wykształcenie techniczne (min. zawodowe); doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w branży motoryzacyjnej; znajomość elektrotechniki samochodowej i naczepowej; umiejętność czytania schematów elektrycznych; skrupulatność; umiejętność współpracy z Klientami oraz zespołem warsztatu. Co oferujemy? atrakcyjne warunki pracy w renomowanej firmie; wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji; ciekawy pakiet socjalny; możliwość rozwoju zawodowego.

Pracodawca: SCANIA POLSKA S.A.

Data publikacji ogłoszenia: 2016-10-06

Nazwa stanowiska: Elektromechanik

Państwo: Polska

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: m. Koszalin

Miejscowość: Koszalin

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA - od 1 750 PLN

Sprzątanie klatek schodowych oraz obiektów wokół budynku
Firma Usługowa Maria Zielińska - 2016-03-10 - Koszalin (zachodniopomorskie)

Doradca Serwisowy -

Co będzie należało do Twoich zadań: aktywne pozyskiwanie nowych oraz kontakt z obecnymi Klientami Scania Polska w celu oferowania i sprzedaży usług serwisowych; aktywna sprzedaż części zamiennych; promowanie usług z zakresu likwidacji szkód powypadkowych, obsługi naczep oraz wyposażenia dodatkowego; terminowa realizacja zleceń warsztatowych; współpraca z pracownikami hali warsztatowej oraz kontakt
SCANIA POLSKA S.A. - 2016-09-29 - Bielsko-Biała (śląskie)

Mechanik Samochodowy -

Kogo szukamy? wykształcenie kierunkowe (min. zawodowe); znajomość mechaniki samochodowej i doświadczenie w pracy na tym stanowisku; prawo jazdy kat. B (mile widziane C i E); umiejętność diagnozowania i usuwania awarii; skrupulatność; umiejętność współpracy z klientami oraz zespołem warsztatu. Co oferujemy? atrakcyjne warunki pracy w renomowanej firmie; wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifi
SCANIA POLSKA S.A. - 2016-10-06 - Koszalin (zachodniopomorskie)

HYDRAULIK - od 15 PLN

Praca na instalacji centralnego ogrzewania oraz na instalacji ciepłej i zimnej wody
Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "Przylesie" Sp. z o.o. - 2016-02-05 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SCANIA POLSKA S.A. - 2016-08-29 - Bielsko-Biała (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów podczas zawierania ubezpieczeń, przygotowanie ofert ubezpieczeniowych, prowadzenie ewidencji o rozliczeń zawartych polis
POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE JANUSZ ROBAK - 2016-02-11 - Koszalin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 400 PLN

Przyjmowanie towaru, metkowanie, transport towaru między oddziałami Koszalin - Kołobrzeg
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KSIĘGOWY/ KSIĘGOWA - od 2 000 PLN

Dekretowanie i księgowanie dokumentów, przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby klientów i instytucji zewnętrznych, uzgodnienie rozrachunków u klientów w księgach
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Koszalin (zachodniopomorskie)

MASARZ - KUCHARZ - 2 000 - 2 400 PLN

przygotowanie produktów działu mięsnego, zamawianie towaru na dział mięsny, przygotowanie gotowych porcji i wyrobów przetworzonych z mięsa
Sano Sp. z o. o. - 2016-04-08 - Koszalin (zachodniopomorskie)

DOZORCA - od 925 PLN

1. Prace remontowe i malarskie na terenie szkoły zlecone przez Kierownika Gospodarczego. 2. Koszenie trawników na terenie boiska szkolnego i terenach przylegających do budynku szkolnego. 3.Sprzątanie i utrzymywanie w czystości trawników, przycinanie krzewów na terenie szkoły. 4. Utrzymywanie czystości boisk szkolnych oraz terenu wokół szkoły za ogrodzeniem. 5. Utrzymywanie w czystości placu szkoły i terenu przyszkolnego. 6.Przeprowadzać drobne naprawy na terenie boiska i placów szkolnych. 7. Utrzymywanie czystości i estetyki powierzonych pomieszczeń. 8. Dbałość i konserwacja powierzonego sprzętu. 9. W okresie jesiennym sprzątanie liści z w/w terenu. 10. Zamiatanie śniegu (odśnieżanie) i posypywanie piaskiem chodników przylegających do terenu szkoły oraz chodników i dróg na terenie szkoły. 11. Zgłaszanie Kierownikowi Gospodarczemu wszystkich uszkodzeń na terenie boiska w formie ustalonej przez Kierownika. 12.Opieka nad bezpieczeństwem obiektów szkoły i całego terenu. 13. Obowiązek kodowania i rozkodowania budynku szkolnego. 14. Wykonywanie innych prac zleconych wynikających z organizacji szkoły, zlecone przez Dyrektora Szkoły lub Kierownika Gospodarczego.
Szkoła Podstawowa Nr 13 - 2016-07-18 - Koszalin (zachodniopomorskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 12 PLN

Wykonywanie prac ogólnobudowlanych w tym prac fizycznych
ELEKTROTECH GRZEGORZ RAFAŁ - 2016-09-30 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PROJEKTANT GRAFIKI - 997,4 PLN

projektowanie kompozycji graficznych w reklamie; elementów graficznych z zastosowaniem oprogramowania; dobieranie, obrabianie i modyfikowanie zdjęć na potrzeby projektu graficznego itp.

Przedstawiciel Handlowy - Medium Business -

Dołącz do nas i rozwijaj z nami sieć sprzedaży biznesowej jeśli jesteś: osobą otwartą i gotową na: pozyskiwanie nowych klientów biznesowych prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych skuteczną realizację wyznaczonych celów sprzedażowych budowanie silnych i trwałych relacji z klientam stałe uaktualnianie wiedzy biznesowej oraz z zakresu oferty produktowej raportowanie wyników sprzedaży opróc
T Mobile Polska S.A. - 2016-11-30 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

Ochrona fizyczna obiektów, osób i mienia
Międzywojewódzka Spółdzielnia Usługowa ZPCH - 2016-01-07 - Koszalin (zachodniopomorskie)

asystent laboratoryjny -

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie Wojewódzki Inspektor Ochrony Roślin i Nasiennictwa poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: asystent laboratoryjny Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie ul. Partyzantów 7-9; 75-411 Koszalin Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: • Wykonywanie analiz laboratoryjnych próbek roślin, produktów ro
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna - 2016-11-10 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, kasy fiskalnej, wykładanie towaru, obsługa komputera, wystawianie faktur, dbanie o wygląd kwiaciarni
ELDORADO LTD Spółka z o.o. - 2016-02-04 - Koszalin (zachodniopomorskie)

starszy inspektor -

Komenda Miejska Policji w Koszalinie Komendant Miejski Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: starszy inspektor 75-009 Koszalin ul. Słowackiego 11 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Rejestrowanie w Krajowym Systemie Informacji Policyjnej informacji o osobach, zdarzeniach i rzeczach, Wprowadzanie informacji zawartych na drukach rejestracyjnych do bazy KSIP, Załatwianie zgłoszeń i
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna - 2016-09-23 - Koszalin (zachodniopomorskie)

Młodszy Specjalista ds Sprzedaży -

Zadania: aktywna sprzedaż produktów bankowych doradztwo w zakresie doboru produktu dla Klienta nawiązywanie i budowanie pozytywnych relacji z Klientem bieżąca analiza wyników osiąganych w punkcie sprzedaży Wymagania: gotowość do pracy w systemie 10-12 godzinowym, również w wybrane weekendy zaangażowanie i ukierunkowanie do osiągania założonych celów gotowości do nauki i zdobywania wiedzy z zakre
BNP Paribas Group Service Center S.A. - 2016-11-17 - Koszalin (zachodniopomorskie)

inspektor weterynaryjny -

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Koszalinie Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: inspektor weterynaryjny Inspekcja Weterynaryjna Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Koszalinie ul. Połczyńska 68 75-816 Koszalin Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: kontrola nad zakładami i miejscami produkcji środków spożywczych pochodzenia zwierzęcego, kontrola środków
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna - 2016-09-14 - Koszalin (zachodniopomorskie)

Pracownik Działu Dystrybucji -

Do Twoich głównych zadań będzie należało: sprawna i profesjonalna obsługa klientów kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami klientów dbanie o zgodność jakościową oraz ilościową towaru z zamówieniem odpowiednie pakowanie towarów stosowanie się do wymagań firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy wysyłka towarów Nasze oczekiwania: entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy
MAKRO Cash and Carry Polska S.A. - 2016-08-30 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK DZIAŁU PRZYGOTOWYWANIA PRODUKCJI (REF. ZATRUDNIENIA DO 30 R.Ż) - od 2 200 PLN

Analiza dokumentacji, sporządzanie kalkulacji
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Koszalin (zachodniopomorskie)

specjalista -

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: specjalista Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinie Al. Boh. Warszawy 33 70-340 Szczecin Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: prowadzenie spraw dotyczących realizacji zadań mostowych w zakresie bieżącego utrzymania drogowych obiektów inżyniersk
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna - 2016-12-04 - Koszalin (zachodniopomorskie)

Pomocnik sprzedawcy -

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: wsparcie pracowników sklepu w realizacji bieżących zadań prace administracyjne i porządkowe w obrębie sklepu aktywną obsługę Klientów fachowe doradztwo pracę według obowiązujących standardów Od Kandydatów oczekujemy: wykształcenia minimum średniego łatwości nawiązywania Kontaktów samodzielności w pracy, odpowiedzialności i uczc
NEONET SA - 2016-09-13 - Koszalin (zachodniopomorskie)

Doradca Klienta Biznesowego/Account Manager -

pracę w dynamicznym środowisku biznesowym współpracę z klientami biznesowymi w moim Regionie pracę z ambitnym zespołem kreowanie własnych zarobków realizację ambitnych wyzwań zarządzanie swoim czasem pracy łatwość budowania i utrzymywania dobrych relacji energia i optymizm umiejętność dostrzegania potrzeb klientów i szans na rynku usług telekomunikacyjnych umiejętność zdobywania kontaktów
Orange Polska S.A. - 2016-10-19 - Koszalin (zachodniopomorskie)

praca przy mrożonych rybach - od zaraz -

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody” - masz szansę wygrać samochód lub rower Nie zwlekaj – aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs Dobry pracodawca szuka dobrych pracowników produkcji Zastanawiałaś się kiedyś,
Randstad Polska - 2016-11-03 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KASJER - 1 850 - 2 100 PLN

inkasowanie należności za zakupiony przez klienta towar; obsługa zgodnie ze standardami; rozmieszczanie towaru na półki sklepowe
Sano Sp. z o. o. - 2016-03-24 - Koszalin (zachodniopomorskie)

ODBIERACZ/KA- POMOCNIK - 8 - 9 PLN

Odbieranie, nakładanie druków z maszyny, pakowanie
Prasowe Zakłady Graficzne Sp. z o.o. - 2016-04-19 - Koszalin (zachodniopomorskie)

OPERATOR WYTŁACZARKI WORKÓW FOLIOWYCH - od 2 340 PLN

Obsługa wytłaczarki do produkcji rękawa foliowego- kontrola jakości produkowanego rękawa foliowego, utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy, dobra organizacja pracy , samodzielne stanowisko pracy
Zakład Usługowy "RECYKLON" Piotr Radosz Spółka Jawna - 2016-10-26 - Koszalin (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed