Praca Asystent kancelarii prawnej / Legal Assistant Warszawa Hays Accountancy Finance

Opis oferty pracy:
Asystent kancelarii prawnej / Legal Assistant Warszawa NR REF.: 1080364 Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej kancelarii prawnej, poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta kancelarii prawnej (Legal Assistant). Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za świadczenie kompleksowej pomocy dla działu marketingowego kancelarii w przygotowywaniu specjalistycznych materiałów na portale branżowe, kontrolę kalendarzy obsługiwanych krajów w kontekście punktualności przekazywania materiałów marketingowych (np. do pism branżowych), oraz dbanie o terminowość zgłoszeń do konkursów, zestawień i list rankingowych. Od kandydatów oczekujemy minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomości branży i środowiska prawniczego, sumienności, terminowości i doskonałej organizacji pracy własnej. Wymagamy znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację. Mile widziana znajomość systemu Interaction. Klient oferuje możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia, pracę w międzynarodowym środowisku, pracę w dogodnej lokalizacji (centrum), atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych.

Pracodawca: Hays Accountancy Finance

Data publikacji ogłoszenia: 2016-10-05

Nazwa stanowiska: Asystent kancelarii prawnej / Legal Assistant

Państwo: Polska

Województwo: mazowieckie

Powiat: m.st. Warszawa

Miejscowość: Warszawa

Manager in Technology/Financial Services Industry team (insurance sector) -

Manager in Technology/Financial Services Industry team (insurance sector) Workplace Warszawa For the Consulting Department located in our Warsaw office we are currently looking for: Manager in Technology/ Financial Services Industry team (insurance sector) Financial Markets are currently the most dynamically developing sector in Poland and Central Europe. The scope of our projects address various issues from stra
Deloitte - 2016-08-11 - Warszawa (mazowieckie)

KASJER-SPRZEDAWCA - do 9 PLN

obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2016-03-01 - Warszawa (mazowieckie)

Senior Associate in the Valuation & Modeling Team -

Senior Associate in the Valuation & Modeling Team Workplace Warszawa Deloitte provides audit, tax, consulting and financial advisory services to public and private clients spanning multiple industries. With a globally connected network of member firms in 150 countries, Deloitte brings world-class capabilities and deep local expertise to help clients succeed wherever they operate. Deloitte's 200 000 profession
Deloitte - 2016-08-10 - Warszawa (mazowieckie)

GL Accountant with English (SSC start-up) -

GL Accountant with English (SSC start-up) Warszawa NR REF.: 1082014 Hays Poland jest firmą doradztwa personalnego należącą do grupy Hays plc. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Naszą misję: „POWERING THE WORLD OF WORK”, realizujemy świadcząc profesjonalne usługi dopasowane do wymagań Klientów, znajdując najlepszych wykwalifikowanych eks
Hays Accountancy Finance - 2016-11-11 - Warszawa (mazowieckie)

Business Accountant -

Business Accountant Warszawa NR REF.: 1078417 Dla naszego Klienta – dużej, międzynarodowej firmy z branży Retail - poszukujemy osoby na stanowisko Business Accountant. Miejsce pracy - Warszawa Targówek. Zakres obowiązków obejmuje między innymi księgowanie faktur po stronie zobowiązań i należności, księgowanie wyciągów bankowych oraz wydatków pracowniczych. Dołączając do zespołu, Business Acc
Hays Accountancy Finance - 2016-10-29 - Warszawa (mazowieckie)

Financial Analyst -

Financial Analyst Bielsko-Biała NR REF.: 1081843 For our Client, well-recognized company operated in automotive industry we are looking for experienced candidates to full position of Financial Analyst. On this role you will be responsible for preparing financial data to create reports and analyzing variances as well as forecasting and projections. What is more, on this position you will be responsible for collec
Hays Accountancy Finance - 2016-11-09 - Bielsko-Biała (śląskie)

Doradca Klienta w Salonie Optycznym -

Firma poszukuje pracowników na stanowisko doradcy klienta do swojego salonu firmowego mieszczącego się w CH Wileńska. doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane, minimum 24 lata, wysoka kultura osobista, pożądane cechy to: dynamizm, optymizm, duża motywacja do pracy, umiejętność szybkiego uczenia się, doświadczenie w pracy w centrach handlowych mile widziane, doświadczenie w branży
Paris Optique - 2016-10-02 - Warszawa (mazowieckie)

GBS HR Manager -

GBS HR Manager Kraków NR REF.: 1071798 Your new company Our Client isthe world's leading video and e-commerce retailer, is excited to open a new global business services centre in Kraków. TheGlobal Business Services centre is an exciting new site that will offer world-class finance, HR, IT and Legal services to the team members in Germany, France, Italy, the United Kingdom and the United States. This centre is
Hays Accountancy Finance - 2016-07-14 - Kraków (małopolskie)

Rekruter -

Opis stanowiska: • rekrutacja pracowników niższego i średniego szczebla • najczęściej prowadzone procesy rekrutacyjne dotyczą stanowisk: call center, recepcjonistki, asystentki, księgowe, analitycy, specjaliści ds. rozliczeń etc., • obsługa największych firm z sektora telekomunikacji, ubezpieczeń, lotnictwa, bankowości, produkcji • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę • selekcja
Work Service - 2016-09-10 - Warszawa (mazowieckie)

MALARZ/ GLAZURNIK K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Warszawa (mazowieckie)

PRAKTYKANT W WYDZIALE STATYSTYKI TURYSTYKI I SPORTU BS - nieodpłatny

Praktykant w Wydziale Statystyki Turystyki i Sportu w Departamencie Badań Społecznych i Warunków Życia odpowiedzialny będzie za:- współpracę przy opracowywaniu publikacji „Turystyka w 2015 r.” i notatki sygnalnej obejmującej informacje nt. turystyki w krajach UE- współpracę przy opracowywaniu założeń logicznych do badania realizowanego za pomocą metody CAPI z zakresu sportu i rekreacji ruchowej
GŁÓWNY URZĄD STATYSTYCZNY - 2016-02-25 - Warszawa (mazowieckie)

Financial Analyst Kraków NR REF.: 1059851 For our Client, newly launched international company based in Krakow, we are currently looking for Candidates experienced in finance processes migrations for the position of Financial Analyst The main purpose of the role is supporting the development of capital and opex initiatives and investments through sound financial modelling and analysis, providing day to day finan
Hays Accountancy Finance - 2016-07-26 - Kraków (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Warszawa (mazowieckie)

Order Management Specialist -

Order Management Specialist Warszawa NR REF.: 1081118 For our Client, an international company, operating in multifunctional area, we are looking for the Candidates for Customer Service positions within SSC entity of this company in Warsaw. The Order Management Specialist will be responsible for processing requests, invoicing, crediting and monitoring realisation of customer sales plan. Your future duties will al
Hays Accountancy Finance - 2016-10-22 - Warszawa (mazowieckie)

Financial Controller -

Financial Controller Tczew NR REF.: 1079557 Your new company On behalf of our Client, global supplier for electrical and optical connectivity in Tczew, we are currently looking for Candidates who will hold the position of Financial Controller. Your new role As a Financial Controller you will be responsible for supporting local management with financial information and Business Unit controller in periods closing a
Hays Accountancy Finance - 2016-09-15 - Tczew (pomorskie)

Billing Clerk with German -

Accenture is a global management consulting, technology services and outsourcing company. Its home page is www.accenture.com . Billing Clerk with German Job Location: Warszawa Job Number: 00344994 Accenture is a leading global professional services company, providing a broad range of services and solutions in strategy, consulting, digital, technology and operations. Combining unmatched experience and specialized
Accenture - 2016-09-06 - Warszawa (mazowieckie)

Recepcjonista (k/m) -

Welcome to Hampton We love having you here. ® Hampton by Hilton to wielokrotnie nagradzana marka obsługująca gości zwracających uwagę na wartość oraz jakość. Dzięki 1900 obiektom w 15 krajach na całym świecie mamy wszystko, czego potrzebujesz w trakcie podróży służbowych i turystycznych. Docenisz wysoką jakość zakwaterowania, udogodnienia w pokojach, konkurencyjne ceny oraz przyjazną obsług
Hampton by Hilton Warsaw City Centre - 2016-05-07 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK DRUKARNI WIELKOFORMATOWEJ - DRUKARZ UV - WARSZAWA URSYNÓW - od 4 500 PLN

zarządzanie jakością wydruków, obsluga maszyn do druku UV, praca od poniedziałku do piątku w godz. 9-17
CANVAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-05-09 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK DOZORU - PORTIER - od 1 750 PLN

dozór mienia na obiekcie przemysłowym(praca na portierni)
K.S.O. MORO - 2015-11-24 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ - od 14 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Warszawa (mazowieckie)

Doradca Klienta Babies -

Oferta: - Zatrudnienie na pełny lub niepełny wymiar czasu pracy - Umowę o zlecenie na okresie próbnym, później umowa o pracę - Pakiet wewnętrznych szkoleń i wsparcie w rozwoju kompetencji - Smak osiągnięć i satysfakcję z sukcesów sprzedażowych , Obowiązki: - Obsługa Klienta - Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego - Aktywna sprzedaż , Wymagania: - Uśmiech, śmiałość i komunikaty
Agencja Pracy Work Service - 2016-08-18 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 488 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

j.w.
Capital Service S. A. - 2015-12-29 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed