Praca Doradca Klienta w Salonie Optycznym Warszawa Paris Optique

Opis oferty pracy:
Firma poszukuje pracowników na stanowisko doradcy klienta do swojego salonu firmowego mieszczącego się w CH Wileńska. doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane, minimum 24 lata, wysoka kultura osobista, pożądane cechy to: dynamizm, optymizm, duża motywacja do pracy, umiejętność szybkiego uczenia się, doświadczenie w pracy w centrach handlowych mile widziane, doświadczenie w branży optycznej mile widziane, dyspozycyjność, samodzielność, komunikatywność. pracę w prestiżowym salonie optycznym, atrakcyjne warunki wynagrodzenia, umowa o pracę na pełen etat, stabilną pracę w ciągle rozwijającej się firmie, możliwość awansu na wyższe stanowiska, solidne przygotowanie do pełnienia powierzonych obowiązków, pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Pracodawca: Paris Optique

Data publikacji ogłoszenia: 2016-10-02

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta w Salonie Optycznym

Państwo: Polska

Województwo: mazowieckie

Powiat: m.st. Warszawa

Miejscowość: Warszawa

Podobne oferty pracy

Audit Senior Manager - Warsaw -

Audit Senior Manager - Warsaw Workplace Warszawa Deloitte provides audit, consulting, tax, legal and financial advisory services to public and private clients spanning multiple industries. In 150 countries Deloitte brings world-class capabilities and deep local expertise to help clients succeed wherever they operate. Deloitte professionals are unified by a collaborative culture that fosters integrity, outstanding
Deloitte - 2016-08-12 - Warszawa (mazowieckie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Warszawa (mazowieckie)

DYREKTOR INSTYTUTU - od 2 700 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Warszawa (mazowieckie)

Młodszy Kierownik Jakości ds Rozwoju Produktów -

Danone poszukuje Młodszy Kierownik Jakości ds. Rozwoju Produktów w Polska (PL) w Warszawa w Danone SP. Z O.O. . Jeśli marzysz o pracy w międzynarodowej firmie posiadającej znane marki i inspirującą misję, Danone jest miejscem którego poszukujesz. Activia, Evian, Oikos czy NUTRICIA to jedne z najpopularniejszych marek na świecie. Nasza misja "dostarczenie zdrowej żywności jak największej liczbie
DANONE - 2016-11-11 - Warszawa (mazowieckie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

j/w
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Warszawa (mazowieckie)

Brand & Trade Marketing Manager - Interim -

Międzynarodowa lider z sektora Consumer Goods poszukuje osoby na stanowisko Brand & Trade Marketing Managera odpowiedzialnej za działania marketingowe dotyczące powierzonej kategorii produktowej. Client Details Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z sektora Consumer Goods będąca jednym ze światowych liderów w kategoriach Small Domestic Appliances. W związku z dynamicznym wzrostem sprzedaży we w
Michael Page - 2016-09-15 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ ( 667J) - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, kasy fiskalnej, terminala płatniczego, krajalnicy, znajomość branży mięsnbej i wędliniarskiej.
RENATA TWAROWSKA - 2016-08-08 - Warszawa (mazowieckie)

Program Stażowy w ITCC EMEA - obszar IT Service Management and PMO -

Jeśli marzysz o pracy w międzynarodowej firmie posiadającej znane marki i inspirującą misję, Danone jest miejscem którego poszukujesz. Activia, Evian, Oikos czy NUTRICIA to jedne z najpopularniejszych marek na świecie. Nasza misja "dostarczenie zdrowej żywności jak największej liczbie ludzi" odzwierciedla naszą troskę o ludzi i ich rozwój. Danone zajmuje pierwsze miejsce na rynku świeżyc
DANONE - 2016-09-19 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 2 000 - 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Warszawa (mazowieckie)

PRAKTYKANT W DEPARTAMENCIE PORZĄDKU PUBLICZNEGO - WP - nieodpłatny

wsparcie i pomoc w zakresie analizy i weryfikacji informacji przekazanych przez podmioty zaangażowane w realizację działań profilaktyczno-prewencyjnych na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH - 2016-01-27 - Warszawa (mazowieckie)

Praktykant/ Asystent w Dziale Audytu - Warszawa -

Praktykant/ Asystent w Dziale Audytu - Warszawa Workplace Warszawa Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, przejść poszczególne e
Deloitte - 2016-08-10 - Warszawa (mazowieckie)

Specjalista ds Rekrutacji -

Specjalista ds. Rekrutacji Warszawa NR REF.: 1078586 Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie i wsparcie procesów rekrutacyjnych w firmie. Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało m.in.: selekcja aplikacji, kontakt z kandydatami, umawianie spotkań z managerami oraz
Hays Office - 2016-08-20 - Warszawa (mazowieckie)

Customer Service Team Leader with Slovak or Czech -

Customer Service Team Leader with Slovak or Czech Warszawa NR REF.: 1080957 For one of our Clients, a multinational company from fashion industry, we are currently looking for Candidates for the role of Customer Service Team Leader with Slovak or Czech. Person on this position will be responsible for ensuring individual and team development in Team of Agents, organizing and leading Team meetings on a frequent bas
Hays Office - 2016-10-19 - Warszawa (mazowieckie)

(Senior) Software Test Engineer -

In senior position you will be responsible for the coordination of a test team between the internal system engineers and the customer. You will manage and participate in the creation, maintenance, and execution of both manual and automated software tests for automotive electronic control units like HUD’s and instrument clusters. Together with your team you will prepare, maintain and expand the software test aut
Nippon Seiki Europe - 2016-11-10 - Warszawa (mazowieckie)

Software Engineer Java -

Opis stanowiska: Udział w projektach w obszarze przemysłu kosmicznego Rozwój i weryfikacja oprogramowania Uczestnictwo w technicznych spotkaniach z klientami – precyzowanie wymagań klienta Przygotowanie dokumentacji technicznej Rozwiązywanie incydentów oprogramowania Rozwój w kierunku zarządzania projektem Wymagania: Tytuł inżyniera z informatyki, telekomunikacji, itp. Przynajmniej 1 rok doświadczeni
Moorgate - 2016-10-11 - Warszawa (mazowieckie)

INSTALATOR - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Warszawa (mazowieckie)

Kierownik ds Raportowania (General Ledger Reporting Manager) z językami -

W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik ds. Raportowania (General Ledger Reporting Manager) Zadania zarządzanie działaniami General Accounting dla przypisanych CBU w celu zapewnienia zgodności kont zarządzania z zasadami Grupy oraz zgodności kont statutowych z lokalnymi zasadami, dostarczanie na czas kont zarządzania i kont statutowych
DANONE - 2016-06-17 - Warszawa (mazowieckie)

Pracownik Działu Służby Pięter - Houseman -

czynna współpraca z pokojowymi w zakresie sprzątania apartamentów, dostarczanie bielizny pościelowej, ręczników oraz chemii przemysłowej i kosmetyków, a także wynoszenie śmieci; zgłaszanie wszelkich usterek technicznych występujących w rezydencjach; bezpośrednia kontrola stanów magazynowych oraz bieżące utrzymywanie porządku w magazynach; liczenie bielizny pościelowej oraz ręczników oddawany
Platinum Residence - 2016-11-24 - Warszawa (mazowieckie)

PRAKTYKANT W WYDZIALE ANALIZ I ROZWOJU SYSTEMOWEGO W CANARD - nieodpłatny

•Zaznajomisz się z podstawami zarządzania projektowego (PRINCE2), a także zdobędziesz praktyczną wiedzę, w jaki sposób realizuje się projekty informatyczne w nowoczesnych organizacjach;•Nauczysz się tworzyć i efektywnie wykorzystywać różne formy analiz baz danych wpierających kluczowe decyzje biznesowe;•Będziesz brał udział w procesie rozwoju jednego z najnowocześniejszych systemów teleinformatycznych;•Zdobędziesz doświadczenie we współpracy pomiędzy administracją publiczną a „biznesem”;
GŁÓWNY INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO - 2016-05-17 - Warszawa (mazowieckie)

Konserwator Urządzeń Dźwigowych -

Do głównych zadań osób na tym stanowisku należy m.in., realizacja czynności serwisowych urządzeń dźwigowych zgodnie z polityką firmy, utrzymywanie długofalowych kontaktów z klientami. Wymagania: SEP do 1 KV; Mile widziane uprawnienia UDT kat. I do konserwacji urządzeń transportu bliskiego; Minimum dwa lata doświadczenia w zakresie konserwacji i napraw urządzeń dźwigowych; Prawo jazdy kat.B Skrup
Lisiecki Kadry Konsultacje - 2016-12-01 - Warszawa (mazowieckie)

Asystent ds Serwisu -

Asystent ds. Serwisu Warszawa NR REF.: 1080095 Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy obecnie osoby chętnej do podjęcia pracy na okres 2 miesięcy na stanowisku Asystenta ds. Serwisu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialnaza administracyjne wsparcie procesu sezonowej wymiany opon, w tym bezpośredni kontakt z klientami i/lub serwisantami oraz dostawcami
Hays Office - 2016-09-28 - Warszawa (mazowieckie)

Młodszy Specjalista ds Sprzedaży Telefonicznej -

OBOWIĄZKI telefoniczna obsługa Klientów poprzez aktywne przedstawianie oferty produktowej oraz sprzedaż produktów realizacja kampanii wychodzących w ramach akcji marketingowych i sprzedażowych realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych budowanie pozytywnych relacji z Klientami pozyskiwanie nowych Klientów poprzez rekomendacje obsługiwanych firm WYMAGANIA doświadczenie w sprzedaży telefonicznej krea
KS Service - 2016-11-16 - Warszawa (mazowieckie)

Dispute & Credit Control Clerk with Latvian -

Accenture is a global management consulting, technology services and outsourcing company. Its home page is www.accenture.com . Dispute & Credit Control Clerk with Latvian Job Location: Warszawa Job Number: 00418021 Accenture is a leading global professional services company, providing a broad range of services and solutions in strategy, consulting, digital, technology and operations. Combining unmatched exper
Accenture - 2016-11-10 - Warszawa (mazowieckie)

SERWIS SPRZĄTAJĄCY - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed