Praca Prawnik w dziale leasingu Ząbki Kancelaria Radców Prawnych Fabisiak & Kolanowski s.c.

Więcej informacji o prawnikach.

Opis oferty pracy:
KPRF Law Office poszukuje osoby do działu leasingu na stanowisko Prawnika. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za sporządzanie projektów i negocjowanie oraz opiniowanie komercyjnych umów najmu Zakres obowiązków • tworzenie projektów umów najmu powierzchni komercyjnych, • sporządzanie i negocjowanie zapisów umów najmu, • sporządzanie i negocjowania aneksów modyfikujących umowy najmu, • opiniowanie i weryfikacja treści dodatkowych umów i porozumień, • tworzenie i weryfikacja umów cesji, • czynny udział w negocjacjach biznesowych,

Pracodawca:
Kancelaria Radców Prawnych Fabisiak & Kolanowski s.c.

Data publikacji ogłoszenia: 2016-09-29

Nazwa stanowiska: Prawnik w dziale leasingu

Państwo: Polska

Województwo: mazowieckie

Powiat: wołomiński

Miejscowość: Ząbki

Podobne oferty pracy

SZTUKATOR - od 1 850 PLN

Roboty tynkarskie na siatce drucianej, sztukowanie brakujących elementów, odtwarzanie gzymsów, naprawa elewacji zabytkowych pilastrów, rzeźb ściennych
JBJ Czajkowski Jacek - 2016-11-04 - Sulejów (mazowieckie)

CIEŚLA - od 2 700 PLN

czytanie i analiza rysunków roboczych, wykonywanie deskowań i form do konstrukcji budowlanych, rusztowań, drewnianych pomostów i daszków, tymczasowych obiektów drewnianych, stropów, schodów itp.naprawa lub wymiana zniszczonych elementów konstrukcji ciesielskich.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Tłuszcz (mazowieckie)

PROJEKTANT DZIAŁU KONSTRUKCJI ŻELBETONOWYCH / KONSTRUKTOR (N) - od 1 850 PLN

dokumentacja konstrukcji budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Radzymin (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY(597J) - od 12 PLN

Ogólne prace budowlane, rozbiórka budynków, prace montażowe , kucie młotem elektrycznym. Praca na terenie województwa mazowieckiego.
HENBUD Sp. z o.o. - 2016-07-21 - Marki (mazowieckie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ DO 30RŻ - od 1 950 PLN

wg stanowiska
STOLIMPEX Piotr Milczarek - 2016-11-18 - Duczki (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

Konserwacja konstrukcji stalowych, wykonywanie izolacji ścian i dachu. Wykształcenie średnie zawodowe budowlane. Doświadczenie zawodowe min. 4 lata na w/w stanowisku. Umiejętności dekarskie, obróbka metalu/drewna.
ALT Sp. zo.o. - 2016-04-18 - Ząbki (mazowieckie)

OPERATOR RÓWNIARKI - 23 - 28 PLN

Obsługa równiarki z systemem TRIMBLE. Prace na terenie obwodnicy Marek S8, okolice Nadmy, Kozłówek.
Usługi Transportowe i Handel Tłuszcz - 2016-07-29 - Nadma (mazowieckie)

KASJER-SPRZEDAWCA - do 2 200 PLN

wykształcenie zawodowe, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów,
BAĆ-POL S.A. - 2016-09-26 - Ząbki (mazowieckie)

POMOCNIK DO PIEKARNI - 1 850 - 2 500 PLN

Pomoc przy produkcji wyrobów piekarni. Liczenie produktów, Pakowanie. (Praca w godzinach nocnych od 17:00)
Piekarnia BAJGLE S.C - 2016-05-13 - Słupno (mazowieckie)

HANDLOWIEC - do 2 200 PLN

Obsługa klientów, wystawianie faktur, zamawianie towaru. Wykształcenie średnie. Mile widziane doświadczenie pracy w handlu. Znajomość obsługi komputera. Komunikatywność.
EL-COMPLEX Justyna Sutarzewicz - 2016-03-30 - Wołomin (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 800 PLN

Brak danych
MARK Marek Błaszczak - 2016-09-26 - Kobyłka (mazowieckie)

ZBROJARZ - 3 000 - 5 000 PLN

wykształcenie zawodoe budowlane, staż pracy min. 3 lata, pracownik fizyczny zgodnie z zawodem,
MH7 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-24 - Radzymin (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI WIETNAMSKIEJ - do 1 850 PLN

Przygotowywanie menu, dań. Wykształcenie śradnie ogólne. Doświadczenie zawodowe 1 rok na w/w stanowisku. Bardzo dobra znajomość języka wietnamskiego potrzebna do tłumaczenia przepisów. Przyrządznie potraw wg przepisów wietnamskich. Współpraca z innymi wietnamskimi kucharzami.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Kobyłka (mazowieckie)

Adwokat / Radca prawny (ew aplikant z doświadczeniem) -

• Bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii, obsługa korporacyjna; • Sporządzanie opinii prawnych oraz pism procesowych; • Przygotowywanie, opiniowanie i negocjowanie umów; • Badanie stanu prawnego spółek; • Reprezentowanie klientów Kancelarii w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych. • Samodzielne prowadzenie projektów
Kancelaria Radców Prawnych Fabisiak & Kolanowski s.c. - 2016-07-11 - Ząbki (mazowieckie)

SEGREGOWACZ FOLII ODPADOWEJ - od 1 850 PLN

Segregowanie folii odpadowej
AGP Pasterski Spółka Jawna - 2016-10-03 - Kobyłka (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN GASTRONOMICZNYCH (N) - do 1 850 PLN

obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Klembów (mazowieckie)

Kierowca kat C Kraj -

Praca w charakterze Kierowcy z kat. C, obsługa tras krajowych w obsadzie jednoosobowej ZAPEWNIAMY: > umowę o pracę w rozwijającej się stabilnej firmie, > terminowe wypłaty > pracę z zachowaniem norm czasu pracy
Key Logistic - 2016-08-20 - Wołomin (mazowieckie)

PAKOWACZ - od 1 920 PLN

pakowanie pieczywa
Inter Europol Piekarnia Szwajcarska Sp. z o.o. Sp.J. - 2016-10-27 - Marki (mazowieckie)

MURARZ - do 1 092 PLN

wykształcenie zasadnicze zawodowe, staż pracy 2 lata jako murarz, wykonywanie murów z kanałami wentylacyjnymi, wykonywanie tynków i sklepień, osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej, montowanie i demontowanie rusztowań,
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Marki (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2015-07-23 - Karpin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W DZIALE SPRZEDAŻY W HURTOWNI - do 3 000 PLN

wykształcenie średnie, obsługa komputera, wprowadzanie do komputera dokumentów zakupu,sprzedaży, obsługa klienta,
FLORADA SP. Z O.O. - 2016-07-22 - Zielonka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 900,37 PLN

Zakres obowiązków jak w zawodzie
Anna A. A. Olechowscy Spółka Jawna - 2016-09-16 - Borki (mazowieckie)

KIEROWCA MAGAZYNIER - do 3 000 PLN

wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. C, przyjmowanie towarów na magazynie, dostarczanie towarów do klienta,

EKSPERT FTTH / OPIEKUN KLIENTA - od 2 500 PLN

aktywne pozyskiwanie klientów w regionie, doradztwo, sprzedaż i promowanie usług Orange głównie technologie światłowodowa, praca w terenie przygotowanym do realizacji kampanii promocyjnych, działania marketingowe
ROBESTO Robert Rajkowski - 2016-07-27 - Wołomin (mazowieckie)

TYNKARZ MASZYNOWY - do 1 900 PLN

Jak w zawodzie. Wykształcenie zawodowe budowlane. Doświadczenie zawodowe 2 lata.
MONTECO TA spółka z o.o - 2016-05-04 - Radzymin (mazowieckie)

KIEROWCA (N) - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Wołomin (mazowieckie)

OPERATOR TRAKA (N) - od 1 850 PLN

Operator maszyn do produkcji wyrobów drewnianych
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Wołomin (mazowieckie)

PARKIECIARZ - od 1 850 PLN

Wykonywanie posadzek spoinowych z wykorzystaniem różnych rodzajów drewna i innych materiałów naturalnych i drewnopodobnych, szlifowanie i lakierowanie powierzchni podłóg drewnianych
ARKON SP. Z O.O. - 2016-09-26 - Radzymin (mazowieckie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed