Praca Pracownik produkcji, Pakowacz Legionowo Piekarnia Nowakowski

Opis oferty pracy:
Naszym pracownikom oferujemy: pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku stałe i terminowe wynagrodzenie godzinowe premia zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego możliwość rozwoju w kierunki stanowiska Operatora Urządzenia darmowy transport pracowniczy z Płońska, Nowego Dworu Mazowieckiego, Zakroczymia, Czerwińska nad Wisłą, Nasielska, Pułtuska, Serocka. Jako Pakowacz lub Pracownik Produkcji możesz być przydzielony do wykonywania jednej z następujących czynność: pakowanie pieczywa odrzucanie wadliwego pieczywa klejenie kartonów układanie kartonów na paletach przyklejanie etykiet prace pomocnicze przy linii produkcyjnej utrzymywanie porządku w miejscu pracy Wymagania: aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne sprawność fizyczna dokładność i skrupulatność gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym mile widziane doświadczenie w pracy fizycznej

Pracodawca: Piekarnia Nowakowski

Data publikacji ogłoszenia: 2016-09-24

Nazwa stanowiska: Pracownik produkcji, Pakowacz

Państwo: Polska

Województwo: mazowieckie

Powiat: legionowski

Miejscowość: Legionowo

Podobne oferty pracy

Key Account Manager (Polska i rynki zagraniczne) -

Zakres odpowiedzialności: budowanie, rozwój i utrzymywanie długofalowej współpracy z klientami sieciowymi na poziomie centralnym (Polska i rynki zagraniczne), w szczególności poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu, samodzielne pozyskiwanie nowych klientów na rynku sieci handlowych (Polska i rynki zagraniczne), negocjacje rocznych warunków współpracy z sieciami handlowymi, wprowadzanie nowych
Piekarnia Nowakowski - 2016-08-26 - Legionowo (mazowieckie)

Mechanik/Elektromechanik -

Zadania: Prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną, Systematyczne monitorowanie pracy urządzeń stacji energetycznych, sprężarek powietrza, kotłów parowych, hydroforni oraz maszynowni chłodniczej, Lokalizowanie, diagnozowanie i usuwanie awarii, usterek oraz rejestrowanie ich w dzienniku zdarzeń, Montaż i demonta
Piekarnia Nowakowski - 2016-09-24 - Legionowo (mazowieckie)

Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składowania -

Oferujemy: zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę, praca w przyjaznej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, darmowy transport pracowniczy z Płońska , Nasielska, Pułtuska, możliwości rozwoju w kierunku stanowiska magazyniera lub operatora maszyn. Opis stanowiska: Osoba na tym stanowisku b
Piekarnia Nowakowski - 2016-09-27 - Legionowo (mazowieckie)

Magazynier / Operator Wózka Widłowego -

Główny zakres obowiązków: rozładunek oraz przyjęcie towaru do magazynu (w tym jego kontrola), kontrola stanów magazynowych oraz identyfikowanie niedoborów, zapewnienie i monitorowanie prawidłowego składowania towaru w magazynie, kompletowanie i wydawanie towaru zgodnie z planem produkcyjnym, prowadzenie dokumentacji magazynowej (praca w systemie SAP), udział w inwentaryzacji, współpraca z Działem Pr
Piekarnia Nowakowski - 2016-09-07 - Legionowo (mazowieckie)

Asystent projektanta -

Tworzenie schematów elektrycznych Przygotowywanie zestawień materiałowych Uczestnictwo w realizacji projektów Wymagania: Wykształcenie techniczne elektryczne lub pokrewne Znajomość oprogramowania AutoCAD Umiejętność obsługi komputera w środowisku MS Windows Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem Znajomość oprogramowania SEE Electrical Expert będzie dodatkowym atutem Sumienność Prawo
P.P.H.U. Lopi - 2016-09-24 - Legionowo (mazowieckie)

Elektromonter - Elektrotechnik -

Firma Lopi Poszukuje osób na stanowisko: Elektromonter - Elektrotechnik Miejsce pracy: Legionowo Opis stanowiska: Prefabrykacja, montaż i uruchomienie układów sterowania, rozdzielnic NN i baterii kondensatorów Wymagania: Doświadczenie Wykształcenie techniczne Umiejętność czytania schematów elektrycznych Uprawnienie SEP E min. 1kV Samodyscyplina Zdolności organizacyjne Oferujemy: Ciekawą pracę i styc
P.P.H.U. Lopi - 2016-09-13 - Legionowo (mazowieckie)

Przedstawiciel handlowy - Doradca Techniczny -

Polska firma P.P.H.U. Lopi Andrzej Anuszkiewicz działająca w branży elektrycznej od 1995 i specjalizująca się projektowaniu i wykonawstwie systemów automatyki, baterii kondensatorów, rozdzielnic NN. Poszukuje osoby na stanowisko: Przedstawiciel handlowy - Doradca Techniczny Miejsce pracy: Legionowo ZADANIA: Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami Rozwijanie bazy Klientów Realizowanie planów
P.P.H.U. Lopi - 2016-09-21 - Legionowo (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed