Praca pracownik działu projektowego Przemyśl INGLOT SP. Z O.O.

Opis oferty pracy:
Oferta: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z zaznaczeniem stanowiska, na adres firmy INGLOT SP. Z O.O. ul. Lwowska 154, 37-700 Przemyśl lub e-mailrekrutacjainglot.pl. , biegła znajomość programu AutoCAD, wizualizacja 3D MAx opcjonalnie, • znajomość programu Microsoft Office,• znajomość języka angielskiego,• odpowiedzialność, terminowość, rzetelność,• wykształcenie min. średnie, wyższe mile widziane umiejętność pracy pod presją czasu

Pracodawca: INGLOT SP. Z O.O.

Data publikacji ogłoszenia: 2016-09-24

Nazwa stanowiska: pracownik działu projektowego

Państwo: Polska

Województwo: podkarpackie

Powiat: m. Przemyśl

Miejscowość: Przemyśl

Podobne oferty pracy

Pracownik do wykładania towaru -

Zadania: zatowarowanie półek produktami z zachowaniem standardów dbanie o wygląd i czystość półek raportowanie Wymagania: ważna książeczka sanepidu silna motywacja i zaangażowanie dyspozycyjność i terminowość doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem mile widziane osoby studiujące posiadanie telefonu z systemem Android Oferujemy: pracę w niepełnym wymiarze godzin w zależn
Ms Services Sp. z o.o. - 2016-09-02 - Przemyśl (podkarpackie)

SPRZEDAWCA /SPRZEDAWCA-WIZAŻYSTA -

Wymagania: znajomość branży kosmetyków kolorowych miła aparycja wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne umiejętność prezentowania oraz sprzedaży produktu zaangażowanie w wykonywaną pracę umiejętność pracy w zespole mile widziane umiejętności wykonywania makijażu i analizy kolorystycznej bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków obcych będzie doda
Inglot Sp. z o.o. - 2016-10-15 - Białystok (podlaskie)

Sprzedawca -

otwartość na kontakt z klientem umiejętność pracy w zespole entuzjazm i zaangażowanie mile widziane doświadczenie z zakresu obsługi klienta gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
New Yorker Polska Sp. z o.o. - 2016-11-23 - Przemyśl (podkarpackie)

Profesjonalista w dziedzinie sprzedaży usług -

W zamian za gotowość do ciężkiej pracy i radzenie sobie z odmowami klientów, oferujemy: bardzo dobre warunki prowizyjne - powyżej 100 000 zł rocznie doskonałą ofertę produktową wsparcie skutecznego back office know how i bogate doświadczenia możliwości rozwoju szkolenia
Nasza Energetyka Sp. z o.o. - 2016-09-12 - Przemyśl (podkarpackie)

Pracownik produkcji -

Zadania: Produkcja poszyć samochodowych zgodnie z przyjętymi standardami jakości Obsługa maszyny do szycia Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego Wymagania: Umiejętności manualne Gotowość do podjęcia pracy w trybie 3-zmianowym Zaangażowanie i motywacja do pracy Oferujemy: Umowę o pracę Szkolenie wstępne w ramach pierwszego miesiąca pracy Pakiet socjalny Atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia po
Gi Group Sp. z o.o. - 2016-12-02 - Przemyśl (podkarpackie)

Pracownik inwentaryzacji ze znajomością języka niemieckiego Przemyśl -

Firma INVENT Sp. z o. o. z siedziba we Wrocławiu poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji ze znajomością języka niemieckiego Zakres obowiązków: • Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. • Obsługa urządzeń do skanowania towarów. • Pełnienie roli tłumacza podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą (kontakt z personelem sklepów, obsługą
INVENT Sp. z o.o. - 2016-11-22 - Przemyśl (podkarpackie)

Sprzedawca w markecie budowlanym -

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: sprzedaż farb dekorac
InterKadra Sp. z o.o. - 2016-10-04 - Przemyśl (podkarpackie)

Szukasz możliwości rozwoju? Jesteś gotowy do częstych wyjazdów? Świetnie się czujesz w towarzystwie innych osób? A może chcesz dorobić do studiów? Firma INVENT Sp. z o. o. poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku: Pracownik inwentaryzacji ze znajomością języka niemieckiego Zakres obowiązków: • Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych. • Obsługa urządzeń do skanowania tow
INVENT Sp. z o.o. - 2016-07-27 - Przemyśl (podkarpackie)

Merchandiser asortymentu spożywczego - wykładanie towaru -

dbanie o pozytywny wizerunek ekspozycji towarów zgodnie ze standardami Klienta zapewnienie stałej dostępności danego produktu. kontrola stanu towarów na półce sklepowej, w lodówkach oraz na magazynie, kontrola ważności przydatności produktów do spożycia, sezonowa inwentaryzacja produktów, raportowanie wyników poprzez system mobilnego raportowania aktualna książeczka sanepidowska i/lub gotowość
InterKadra Sp. z o.o. - 2016-09-09 - Przemyśl (podkarpackie)

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570. Zależy Ci na stabilnej pracy? - zgłoś się do Nas. Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy
Gi Group Sp. z o.o. - 2016-09-06 - Przemyśl (podkarpackie)

Sales Representative (FMCG) -

CEL STANOWISKA: Do Twoich obowiązków należeć będzie rozwój strategii sprzedaży oraz realizacja planu sprzedaży i celów dystrybucyjnych w kanale handlu detalicznego. Będziesz odpowiedzialny za nawiązywanie i rozwijanie relacji, budowanie partnerstwa z Klientami oraz prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych. Dodatkowo, będziesz implementował programy marketingowe oraz materiały POS w punktach sprze
Adecco Poland Sp. z o.o. - 2016-08-29 - Przemyśl (podkarpackie)

Inglot Sp. z o.o. - 2016-10-15 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed