Praca IT Help Desk Specialist Skawina CERN POLAND

Opis oferty pracy:
Our client , an international production company is looking to recruit IT help desk Specialist Scope of duties: Provide L1 support/ Help Desk support in European countries: Answering end user support calls on the phone Implementation and supervision of clients Servers monitoring Procurement and installation of hardware and software Implementation and control of user accounts Basic management of AD domain Implementation, administration and supervising of infrastructure of the location Installation and maintenance of printers Coaching of IT trainees Providing IT trainings to end users (infrequently) Testing and implementation of new technologies Maintaining of IT Asset system Working with IT ticketing system

Pracodawca: CERN POLAND

Data publikacji ogłoszenia: 2016-09-23

Nazwa stanowiska: IT Help Desk Specialist

Państwo: Polska

Województwo: małopolskie

Powiat: krakowski

Miejscowość: Skawina

Podobne oferty pracy

TECHNIK OPERATOR - od 2 300 PLN

-montaż elektroniki (lutowanie części elektronicznych, modyfikowanie układów elektronicznych),- bieżąca kontrola jakości produktów,- testowanie i kontrola elektroniki,- kontakt w języku angielskim z osobami zajmującymi się elektroniką w centrali przedsiębiorstwa.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Nawojowa Góra (małopolskie)

SPRZEDAWCA/KASJER - od 2 000 PLN

Obsługa wagi,krajalnicy,stoiska np.warzywa,sery,wędliny
ALMA MARKET S.A. - 2016-05-11 - Modlniczka (małopolskie)

GŁÓWNY KONSULTANT - od 12 400 PLN

Wsparcie na rzecz procesu produkcji / Rozwiązywanie problemów z użyciem dostępnych środków zaradczych; Identyfikacja i analiza Fit&Gap w procesie biznesowym; Projektowanie, tworzenie oraz testowanie scenariuszy biznesowych; Interakcja z Użytkownikami / Zespołami; Przygotowywanie Sprawozdań Podsumowujących; Mentoring względem Interesariuszy
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Zabierzów (małopolskie)

KELNER/KELNERKA - od 8 PLN

Obsługa klienta.
kontakt przez OHP - 2016-04-20 - Igołomia (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Paczółtowice (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

wg.stanowiska
Piotr Hrabia - 2016-04-18 - Krzeszowice (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (HANDEL STALĄ) - od 1 850 PLN

praca z klientami, pozyskiwanie klientów
WIDOMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-11 - Widoma (małopolskie)

FRYZJER - od 1 750 PLN

fryzjerstwo damsko męskie
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Michałowice (małopolskie)

ELEKTROMONTER - 2 000 - 2 500 PLN

praca przy montażu opraw oświetleniowych
kontakt przez PUP - 2015-12-28 - Michałowice (małopolskie)

MAGLARZ - od 1 850 PLN

Maglowanie pościeli
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Masłomiąca (małopolskie)

SPECJALISTA DS. BEZPIECZEŃSTWA - 2 800 - 20 254 PLN

-Konfiguracja,testowanie,weryfikacja systemów i produktów ds bezpieczeństwa-Optymizacja systemu bezpieczeństwa-Konstruowanie i konfiguracja nowej infrastruktury rozwiązań pod przewodnictwem przełożonego-Wiedza o technologiach,metodach i otoczeniu związanym z oddelegowanymi zadaniami i obszarem biznesowym
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Zabierzów (małopolskie)

Samodzielna/ y Księgowa/ y -

Zakres zadań: • Dekretacja i księgowanie dokumentów wraz z ich rachunkowo-podatkową kwalifikacją, • Kontrola merytoryczna otrzymanych dokumentów księgowych, • Samodzielne przygotowywanie zestawień i raportów, • Sporządzanie sprawozdań między innymi dla Urzędu Skarbowego, NBP, • Realizacja zleconych zadań w obrębie księgowości finansowej, • Bieżąca komunikacja, współpraca i koordyn
CERN POLAND - 2016-11-10 - Opole (opolskie)

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ - od 1 850 PLN

-obsługa maszyn i urządzeń, -dbałość o jakość produkcji
ADECCO POLAND Sp. z o.o. - 2016-06-30 - Skawina (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 11,56 PLN

pakowanie artykułów spożywczych
Interkadra Sp. z o. o. - 2016-06-23 - Słomniki (małopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 750 PLN

komplementacja, załadunek, rozładunek, prowadzenie dokumentacji magazynowej
Andrzej Serafin "SERAFIN" Produkcja, Usługi, Handel - 2015-11-24 - Przybysławice (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wg.zawodu
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Dojazdów (małopolskie)

Central BI Developer -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:
CERN POLAND - 2016-10-29 - Częstochowa (śląskie)

Material Master Data Administrator -

Your qualifications: University Graduate (min. Bachelor) – preferably Supply Management, Finance, Economics 2 years of experience in working in Supply Chain environment Very good communication in English, any other foreign language will be an asset Good overall computer skills (MS Office, focus on Excel) Experience in working with ERP systems will be an advantage Analytical skills, multitasking, experience in r
CERN POLAND - 2016-09-22 - Katowice (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Przewóz materiałów budowlanych
F.P.H.U. PROFIX - 2016-05-04 - Skawina (małopolskie)

Kierownik Logistyki -

Zakres obowiązków: Zarządzanie podległym zespołem : transport, rejestracja prób, pomoc laboratoryjna, magazyn Przestrzeganie zasad normy PN-EN ISO 17025:2005 oraz systemu zarządzania obowiązującego w firmie w podległych obszarach Planowanie i realizacja projektów analitycznych, inwestycyjnych, usprawnieniowych Nadzór nad infrastrukturą budynku laboratorium Zarządzanie flotą firmy Nadzór nad bież
CERN POLAND - 2016-10-26 - Malbork (pomorskie)

SPRZEDAWCA (BRANŻA MECHANICZNA) - od 1 850 PLN

sprzedaż oraz rozbieranie, układanie, opisywanie częsci; dodatkowo pomoc przy naprawch samochodów
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Michałowice (małopolskie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI - od 1 850 PLN

nauczanie matematyki w szkole podstawowej
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Smardzowice (małopolskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 900 PLN

szycie na maszynach sprzemysłowych
MASHRUM Marek Bryła - 2016-02-19 - Giebułtów (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 11 PLN

Segregacja odpadów budowlanych, komunalnych(wynagrodzenie 8-9 zł netto/h, praca w godz. 6.00-18.00)
Firma B.S.S. B. Bobek, J. Frączek - 2016-05-25 - Skawina (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

wg stanowiska (praca na terenie małopolski)
Andrzej Urbaniec Firma Budowlana BUDMIX - 2016-06-16 - Kaszów (małopolskie)

SAP HR Consultant -

For our Client – an international company, we are looking for the best Candidate for the position: SAP HR Consultant Responsibilities: The job consists of development, testing and maintenance SAP HR. You will be performing a variety of tasks including: • new functionality development • support on existing customers • documentation of new and adjusted functionality • interacting with a broad range of tea
CERN POLAND - 2016-11-29 - Katowice (śląskie)

Continous Improvement Specialist -

Oczekiwania: Wykształcenie wyższe techniczne, Znajomość narzędzi statystycznych Analityczne myślenie Doświadczenie we wdrażaniu technik i narzędzi z zakresu ciągłego doskonalenia oraz Lean Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office Dobra znajomość języka angielskiego Zdolności interpersonalne, umiejętność współpracy Zakres obowiązków: Prowadzenie projektów bazujących na metodologii Six Sig
CERN POLAND - 2016-07-11 - Gliwice (śląskie)

POMOCNIK KAMIENIARZA - od 2 500 PLN

Pomoc przy obróbce i montażu kamienia budowlanego. Praca w Libertowie
Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa "ART-BUD" Jan Piszczek - 2016-02-08 - Libertów (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed