Praca F&B Manager/ Manager Restauracji Lelis Sakana Sushi Bar

Okres trwania umowy: full_time

Opis oferty pracy:
Aktualnie Sakana Sushi Bar prowadzi rekrutację na stanowisko: F&B Manager/ Manager Restauracji (Miejsce pracy: Warszawa, Poznań) Obowiązki: odpowiedzialność w zakresie budowania i wzmacniania pozytywnego wizerunku restauracji kontrola obsługi kelnerskiej we wszystkich sekcjach restauracji kontakt z gośćmi indywidualnymi i korporacyjnymi obsługa gości i nadzór i nadzór nad obsługą gości restauracyjnych Oferujemy: wysokie wynagrodzenie stabilne warunki zatrudnienia praca w młodym, ambitnym i doświadczonym zespole Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pomocą opcji "Aplikuj teraz" dostępnej na dole ogłoszenia.

Pracodawca: Sakana Sushi Bar

Data publikacji ogłoszenia: 2016-09-22

Nazwa stanowiska: F&B Manager/ Manager Restauracji

Państwo: Polska

Województwo: mazowieckie

Powiat: ostrołęcki

Miejscowość: Lelis

Podobne oferty pracy

Sushi Master -

Aktualnie Sakana Sushi Bar prowadzi rekrutację na stanowisko: Sushi Master (Miejsce pracy: Warszawa, Poznań, Katowice) Wymagania: doświadczenia na podobnym stanowisku, precyzja aktualna książeczka dyspozycyjność, punktualność wysoka kultura osobista znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań bardzo dobra organizacja pracy Oferujemy: wysokie
Sakana Sushi Bar - 2016-09-22 - Poznań (wielkopolskie)

Starszy specjalista ds audytu i doradztwa gospodarczego -

Obowiązki: Udział w audytach finansowych i innych świadczonych przez firmę usługach, Zarządzanie projektami i podległymi zespołami, Nadzorowanie pracy asystentów, Sporządzanie raportów i analiz, Szkolenie młodszych stażem asystentów, Bieżąca współpraca i utrzymywanie relacji z klientami. Wymagania: Minimum 2-letnie doświadczenie w dziedzinie audytu finansowego, Wyższe wykształcenie, Umiejętn
Sales For - 2016-11-09 - Lelis (mazowieckie)

Manager Serwisu -

Aktualnie Sakana Sushi Bar prowadzi rekrutację na stanowisko: Manager Serwisu (Miejsce pracy: Warszawa, Poznań, Katowice) Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę Gości w restauracji. Do obowiązków będą należeć: sprawna i uprzejma obsługa Gości Restauracji współpraca z kuchnią dbanie o wizerunek restauracji Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku znajomość języ
Sakana Sushi Bar - 2016-09-28 - Poznań (wielkopolskie)

F&B Manager/ Manager Restauracji -

Aktualnie Sakana Sushi Bar prowadzi rekrutację na stanowisko: F&B Manager/ Manager Restauracji (Miejsce pracy: Warszawa, Poznań) Obowiązki: odpowiedzialność w zakresie budowania i wzmacniania pozytywnego wizerunku restauracji kontrola obsługi kelnerskiej we wszystkich sekcjach restauracji kontakt z gośćmi indywidualnymi i korporacyjnymi obsługa gości i nadzór i nadzór nad obsługą gości restaura
Sakana Sushi Bar - 2016-09-28 - Warszawa (mazowieckie)

Sakana Sushi Bar - 2016-09-23 - Katowice (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed