Praca Zatrudnię - pomocnik drukarza/Monter reklam Czeladź The Creation for Business Company

APLIKUJ
Opis oferty pracy:
The Creation for Business Company jest firmą działającą na polu szeroko pojętej reklamy. Posiadamy profesjonalne zaplecze techniczno-wytwórcze, pozwalające na kompleksową realizację potrzeb Klientów w tym zakresie – od pomysłu, poprzez projekt, aż po produkcję gotowych materiałów. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydata na staż na stanowisko: Pomocnik drukarza, monter reklam Zapraszamy do Naszego Zespołu osoby, które: • szukają możliwości poszerzenia wiedzy praktycznej i rozwoju, • chcą zdobyć nowe doświadczenia zawodowe, • myślą o ciekawej, rozwijającej i pełnej wyzwań współpracy z naszą firmą Chcesz skorzystać z naszego doświadczenia i dołączyć do Naszego Zespołu? Zgłoś się Miejsce pracy: Czeladź Zapraszamy Kandydatów spełniających następujące wymagania: prawo jazdy kat B. biegła obsługa komputera obsługa programów graficznych – pakiet Adobe CS (Illustrator, Photoshop, InDesign) zdolności manualne dyspozycyjność, punktualność, zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu. Mile widziane: zdolności plastyczne doświadczenie w druku cyfrowym doświadczenie w montażu reklam doświadczenie w oklejaniu powierzchni płaskich i nieregularnych Zakres obowiązków: Przygotowywanie projektów do druku Obsługa ploterów drukujących Pomoc przy ustawianiu maszyn, nadzór nad pracą maszyny Przygotowanie materiałów pod dane zlecenie Kontrola wizualna jakości wydruków Montaż reklam Prace introligatorskie Bieżąca obsługa Klientów Dbałość o ład i porządek na stanowisku pracy Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Deklarujemy kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Pracodawca: The Creation for Business Company

Data publikacji ogłoszenia: 2016-09-22

Nazwa stanowiska: Zatrudnię - pomocnik drukarza/Monter reklam

Państwo: Polska

Województwo: śląskie

Powiat: będziński

Miejscowość: Czeladź

APLIKUJ

Podobne oferty pracy

Pracownik do inwentaryzacji -

Zadania: liczenie towaru, drobne prace porządkowe. Wymagania: ukończone 18 lat, dyspozycyjność w dniu 09.10, chęci do pracy. Oferujemy: terminowe wynagrodzenie, możliwość nawiązania dłuższej współpracy.
Beetsma Sp. z o.o. Agencja Pracy - 2016-09-24 - Czeladź (śląskie)

Kasjer/Kasjerka -

Zadania: profesjonalna obsługa kasy fiskalnej, drobne pracę porządkowe dotyczące czystości swojego stanowiska. Wymagania: aktualna książeczka sanepidowska, ukończone 18 lat, dyspozycyjność. Oferujemy: szkolenie kasjerskie, prace w młodym zespole, możliwość nawiązania współpracy stałej lub sezonowej (wakacyjnej).
Beetsma Sp. z o.o. Agencja Pracy - 2016-08-26 - Czeladź (śląskie)

Konserwator maszyn -

Zadania: konserwacja i naprawa maszyn Wymagania: co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym Oferujemy: umowę o pracę, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju
Beetsma Sp. z o.o. Agencja Pracy - 2016-09-02 - Czeladź (śląskie)

Pracownik produkcji -

Obowiązki: obsługa maszyn produkcyjnych, prace pomocnicze na produkcji, proste prace magazynowe. Wymagania: mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, mile widziane doświadczenie, zdolności manualne, chęć do pracy i zaangażowanie, gotowość do pracy na zmiany. Oferujemy: długofalową współpracę, umowę o pracę tymczasową, dodatek nocny, możliwość rozwoju, bezpłatne szkolenia.
Beetsma Sp. z o.o. Agencja Pracy - 2016-09-20 - Czeladź (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed

Wybierz kraj