Praca Specjalista ds Sprzedaży Mieszkań Olsztyn Home Broker S.A.

Poleasingowe używane laptopy.

Opis oferty pracy:
Jeśli chcesz zdobyć nowe doświadczenie zawodowe w największej firmie doradczej jesteś osobą przedsiębiorczą posiadasz wysokie zdolności interpersonalne potrafisz budować relacje z klientami, szukasz pracy, gdzie docenianie są własne pomysły i skuteczność dołącz do Home Broker Wartością firmy są ludzie, dlatego oferujemy: wysokie zarobki (podstawa atrakcyjny system prowizyjny) pracę dla lidera rynku nieruchomości, stabilnej i szybko rosnącej firmy naukę sprzedaży od najlepszych doradców nieruchomości na rynku kompleksowe 2-tygodniowe szkolenie wstępne przygotowujące do rozpoczęcia pracy pakiety atrakcyjnych szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy możliwość awansu niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, crm prywatną opiekę medyczną pakiet rekreacyjno-sportowy

Pracodawca: Home Broker S.A.

Data publikacji ogłoszenia: 2016-09-20

Nazwa stanowiska: Specjalista ds Sprzedaży Mieszkań

Państwo: Polska

Województwo: warmińsko-mazurskie

Powiat: m. Olsztyn

Miejscowość: Olsztyn

Podobne oferty pracy

TECHNIK SERWISANT - od 1 850 PLN

Wykonywanie konserwacji okresowych i napraw systemów alarmowych i telewizji przemysłowej.
ATUT Agencja Ochrony Osób i Mienia Sp. z o. o. - 2015-12-22 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

informatyk -

Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: informatyk Olsztyn, Partyzantów 6/8 Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: Utrzymanie sprawności technicznej, instalacja oraz konfiguracja terminali mobilnych MTP i MTN Obsługa informatyczna serwerów, wykonywanie kopii bezpieczeństwa oprogramowania systemowego, ap
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna - 2016-12-02 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Konsultant ds Telefonicznej Obsługi Klienta -

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku: Ko
Bank Millennium S.A. - 2016-10-12 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

TRENER PERSONALNY - 997,4 PLN

zgodnie z wnioskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Head of Research & Development Department -

Odpowiedzialność za opracowywanie, wdrażanie oraz nadzór nad strategią badawczo - rozwojową firmy Współudział w stworzeniu strategii produkcyjnej oraz nadzór nad jej realizacją Prowadzenie projektu wdrożenia produktu od fazy koncepcji do produkcji Kreowanie innowacyjnych rozwiązań podczas wdrażania nowych produktów Monitorowanie rynku produktów Inspirowanie zespołu podległych pracowników i kie
Zortrax S. A. - 2016-09-27 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PR Manager -

Planowanie i realizacja strategii działań PR marki Koordynacja działań zewnętrznych agencji PR na rynku polskim i zagranicznym Współpraca z działem marketingu, content development i R&D Realizacja wyznaczonych KPI Raportowanie bieżące działań PR Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z dziennikarzami Reprezentowanie marki na eventach i konferencjach branżowych Prowadzenie działań PR wewnątrz
Zortrax S. A. - 2016-09-02 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA WNĘTRZ - od 1 850 PLN

pomoc w projektowaniu wnętrz, ogolne prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Pracownik Punktu Obsługi Klienta -

Jeśli jesteś: komunikatywny oraz lubisz kontakt z ludźmi, systematyczny i dokładny w wykonywaniu swojej pracy, potrafisz być zaangażowany w powierzone zadania, posiadasz wykształcenie minimum średnie posiadasz umiejętność prowadzenia rozmowy sprzedażowej lub chciałbyś tę wiedzę zdobyć w naszej firmie, ważny dla Ciebie jest elastyczny czas pracy, potrafisz sprawnie obsługiwać komputer. - czekam
BNP Paribas Group Service Center S.A. - 2016-09-29 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Magazynier -

Adres: ul. Piłsudskiego Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, aktualna książeczka SANEPID Oferujemy: atrakcyjną pracę w młodym, dynamicznym zespole, system szkoleń, motywacyjny system wynagrodzeń, możliwość rozwoju i awansu zawodowego. Gwarantujemy umowę o pracę w dowolnym wymiarze etatu. Osobom uczącym się, zapewniamy dogodne godziny pracy.
Alma Market S.A. - 2016-08-29 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Specjalista ds Sprzedaży Systemów Produkcyjnych -

Zadania: - Sprzedaż profesjonalnych narzędzi i rozwiązań produkcyjnych; - Nawiązywanie kontaktu z klientami z branży poligraficznej; - Utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami firmy.
LeasingTeam Group rekrutacja stała - 2016-09-22 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 2 800 PLN

samodzielna praca w zakresie ślusarstwa z obróbką mechaniczną oraz spawania metodą TIG iMAG
P.P.H. Czapla i Spółka S.C. - 2016-07-06 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KONSULTANT DS.OBSŁUGI KLIENTA - od 1 600 PLN

kontakt z obecnymi klientami sieci komórkowej,banie potrzeb klienta i dobór ofert
Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. - 2016-09-22 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - 1 850 - 3 500 PLN

obsługa klienta oraz obowiązki wynikające z BHP i Sanepidu
Salon Fryzjerski Andrzej Drężek - 2016-11-23 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA -KASJER - do 1 850 PLN

sprzedaż i obsługa kasy fiskalnej
Artykuły Spożywcze "Jagoda" Jadwiga Jabłońska - 2016-09-02 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Kierownik Zmiany Działu Konfekcji -

bezpośredni nadzór nad procesem produkcji zarządzanie codziennym harmonogramem produkcji zarzadzanie podległymi pracownikami realizacja planów jakościowych i ilościowych zarządzanie surowcem i materiałami pomocniczymi nadzorowanie procesu produkcyjnego według norm funkcjonujących w zakładzie zapewnienie ciągłości produkcji poprzez prawidłową eksploatację maszyn raportowanie wyników pracy wykszt
Work Service S. A. - 2016-09-22 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Specjalista ds Najmu Nieruchomości -

Opis stanowiska i zadań: kompleksowa obsługa klientów w zakresie najmu nieruchomości przygotowanie i prezentacja oferty nieruchomości reprezentowanie klienta, koordynowanie procesu wynajmu nieruchomości budowanie bazy ofert nieruchomości na wynajem utrzymywanie relacji z klientami pracę w najbardziej dynamicznej branży wsparcie marketingowe w pozyskiwaniu klientów
Home Broker S.A. - 2016-10-26 - Łódź (łódzkie)

ZBROJARZ - 1 850 - 2 200 PLN

prace budowlane-zbrojenie
Arbet Investment Group Sp. z o.o. - 2016-05-30 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

E-commerce Specialist -

Obsługa detalicznego sklepu internetowego store.zortrax.com Koordynacja działań działu sprzedaży i marketingu w zakresie obsługi sklepu Monitoring ruchu i konwersji Optymalizacja i wdrażanie nowych rozwiązań automatyzacji procesów sprzedażowych Optymalizacja pod kątem UX i AI we współpracy z firmami zewnętrznymi Rozbudowa sklepu we współpracy z firmami zewnętrznymi Integracja z CRM Raporty bież
Zortrax S. A. - 2016-09-06 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 2 100 PLN

wykonywanie prac ogólnobudowlanych-wykończeniowych,szczegółowe informacje o ofercie na stronie www.poliklinika.net
Samodzielny Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii - 2016-08-16 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - do 2 000 PLN

Wspieranie nauczyciela prowadzącego zajęcia dydaktyczne,opiekuńcze i wychowawcze2 osoby zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,1 osoba na 1/2 etatu
Szkoła Podstawowa Nr 29 - 2016-08-31 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - do 1 850 PLN

szycie bielizny ysłowych
Big Art Krzysztof Pazdyga - 2016-11-02 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Doradca Klienta 1/2 etatu -

sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku realizacja indywidualnych planów sprzedaży prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem) wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego wykształcenie min. wyższe zawodowe (
Euro Bank S.A. - 2016-10-06 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SZLIFIERZ METALI - 997,4 PLN

oferta stażu dla osób:*50+,*długotrwale bezrobotnych,*niepełnosprawnych
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

TAPICER - 1 850 - 2 500 PLN

tapicerowanie,skręcanie mebli
BODEX MEBLE BOGDAN BUKOWSKI - 2016-06-14 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Doradca w Zespole Produktów Rozliczeniowych -

Będziesz odpowiedzialny za: aktywne budowanie stabilnego portfela klientów rozliczeniowych, kreowanie polityki rozwoju obszaru, produktów i przedsięwzięć rozliczeniowych, zarządzanie relacjami biznesowymi z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami i partnerami biznesowymi, współtworzenie i realizację strategii w zakresie sprzedaży i rozwoju produktów i projektów rozliczeniowych, realizację planów
Bank Pocztowy S.A. - 2016-11-26 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

TŁUMACZ - 2 000 - 4 000 PLN

korespondencja z partnerami na Ukrainie, nawiązywanie kontaktów z producentami i dostawcami, negocjacje
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA PERFECT TIME BOŻENNA PROZOROWICZ - 2016-12-01 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

asystent -

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Olsztynie Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: asystent Wojewódzki Inspektorat Weterynarii ul. Szarych Szeregów 7 10-072 Olsztyn Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy: wykonywanie i nadzorowanie badań oraz prowadzenie zapisów z wykonywanych czynności zgodnie z planem zapewnienia jakości wyników bada
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywilna - 2016-11-16 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed